Skocz do zawartości


Zdjęcie

Emanuel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponieważ nie chce mi się pisać a jest to już napisane odsyłam na swoją stronkę prywatną

www.adam.emanuel.prv.pl

ponadto

www.diave.prv.pl - strona nieistniejącej już mojej kapeli metalowej

www.mektub620.prv.pl - strona nieistniejącej już mojej kapeli punk/grunge/alternatywnej

www.perfect.crisis.prv.pl - strona którą adminuję, prezentująca solowe poczynania ex-wokala z MekTuB (patrz link wyżej)

udzielałem się też mocno w webzinie www.metalcentre.pl

i postawiłem kiedyś stronkę www.val.gaina.prv.pl - prezentującą zapomnianego obecnie lidera kultowej kiedyś rosyjskiej formacji heavy/thrash metalowej KRUIZ

czego obecnie słucham możecie podejrzeć tu:

http://www.last.fm/user/adam_emanuel/

#2

francis drake.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak komuś się chce to koniecznie niech wejdzie na stronę Diave i w podzdziale muzyka bodaj ściągnie utwór "Reverence". A jak się nie da ściągać pojedyńczych kawałków to weźcie całą płytę - i zamiast słuchać po kolei odpalcie po prostu Reverence.
Em może byłbyś zresztą tak miły i zuploadował na rapidshare sam ten jeden kawałek?

Kawałek jest masakryczny, jak pierwszy raz Em mi go puścił (czy to Sminda była?) to wyleciałem z kapci, szczególnie "i am the abyss.. in which you DWEE-EE-EEELL!" :crazy: :crazy: :crazy:

No i aż jestem urażony, że nie wspomniałeś o wspaniałej kapeli SEA OF FLoveRZZ w której się udzielałeś...

#3

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

udzielałem się w różnych projektach, ale sypanie nazwami, które nic nikomu nie mówią mija się z celem. podałem te, które mają jakieś witryny HP w sieci...

SEA OF FLOVERZZ nie ma strony domowej, a o blogu który miała prowadzić nasza fanka jakoś głucho...

#4

francis drake.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaplouduj więc tak tutaj Reverence, bo to jest KULT absolutny :crazy:
aż sobie zapuściłem.

a blog.. no cóz, kapela nic nie nagrywa, to co tam pisać.
można by wrzucić gdzieś na serwer np. "jesteś szalona" gosi :mrgreen:

#5

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co prawda pod klimat tego forum nadawałoby się raczej otwierające Engima a nie Reverence, gdzie przyszło mi z łaski losu zastąpić wokala głównego, ale życzenie twoje jest moim rozkazem. może komuś się to spodoba... Kawałek nie jest reprezentatywny, bo wyszedł bardzo lajtowo, i nikt nie uwierzy że to gra kapela niby doom/black/thrashowa... Jeśli komuś spodoba się ta próbka to niech pisze - pomyślę, może zuploaduję cały materiał (42 min). Jest dość metalowy.

http://rapidshare.de...nce_98.mp3.html

i przy okazji kawałek który nagrałem sobie z nudów wczoraj

http://rapidshare.de..._tknow.mp3.html
krzywo - bo nagrywałem na Audacity - ale pomysł słychać... jak znajdę czas to postawię coś co równo taktuje i nagram jeszcze raz

#6

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj na Forum, Obywatelu. Mamy nadzieję, że spędzisz tu dużo czasu, i że nie będzie to według dciebie czas zmarnowany. A jeżeli muzyka- polecam www.lemondemon.com oraz www.legalez.nuta.pl . Hm, coś jeszcze? Chyba nie, jak coś znajdę, to dam znać. Klikajcie w mówj odnośnik www.

#7

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

legalez znam - ale co mam tam znaleźć konkretnie?

#8

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Emanuel. Czy ja źle kojarze czy Emmanuel w jakimś tłumaczeniu to Bóg z nami ? :)

P.S
Przepraszam za zgubienie jednej litery m w Twoim nicku. Już sie poprawiam.

#9

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Pylbasie, dokładnie imię Emmanuel (przez dwa "m") oznacza to co rzekłeś.

mam pytanie następujące. widzę tu walecznych wojowników polskiej polszczyzny gramatycczyzny i ortografiji.

Czy pisanie małymi literami na tym forum może skutkować warnem? :-D

#10

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie sądzę. Jest to niejako gest dobrej woli użytkowników, ale za błędy (dużą ilość) to już będziemy bić po łapach :P ...

#11

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I słusznie (jako że to mój temat, to się trochę podlansuję) - nie ma nic gorszego jak debilne posty, które pozbawione są jakiejkolwiek składni, i wyglądają tak:

kmuj szounieżyk kffiatushki kosiane

:sui:

gonić bydło do gramatyki, banować, bo stwierdzam, że nie każdego trzeba wysłuchać, choć każdy chce mówić. :-D

#12

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj witaj :)

#13

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cover HELLOWEEN - A Tale That Wasn't Right w mojej wersji!

ściągać i pisać co zmienić, i chwalić mnóstwo



[ Dodano: 2006-09-23, 22:25 ]
wersja fajniejsza:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych