Skocz do zawartości


Przypominam o konieczności przestrzegania ciszy wyborczej trwającej od od północy w nocy z piątku na sobotę (z 7 na 8 czerwca) aż do zakończenia głosowania, czyli zapewne do 21:00 w niedzielę 9 czerwca.

Zdjęcie

Ciekawe zjawisko (Szukam informacji)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#31

Isamu.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie powiem ciekawa hipoteza ale moce paranormalne nie istnieja tak samo jak duchy, czlowiek po smierci jest w pustce nic sei niedzieje tak samo jak bujdy ze idze sie do nieba czy do raju to dokad mam isc :D a i duchy to nic innego ja demony ktore proboja ci namieszac zebys sie bal to jest niby prawda ja tez w to wierze ale demon moze ci zrobic wielka kerzywde a i moze toba kontrolowac, na to jest dowod ze demon kontroluje czlowieka bo moj kolega jest czeczencem i taki mlody chlopak wychodzil w nocy z domu byl tak jak by nie przytomny i mial takie drgawki i mowil takim metalowym glosem ja jak mialem 10 lat to spalem z moim bratem a rano sie obudzilem i sie okazalo ze moja siora w nocy oszalala i zaczela mowic takim ciezkim glosem lezac na lozku pierw mysleli ze jest chora psychicznie ale kiedy jej tak odwalalo to nic do niej nie docieralo jak by spala to by ja obudzily plaskacze po twarzy i oblewanie woda dla ocudzenia ale jesli macie odpowiedz na to co sie stalo z moja siora to powiedzcie a i sory za bledy ortograficzne 8)

Skoro człowiek po śmierci jest w pustce to skąd demony? skąd duchy? to nie prawda. śmierć to nie koniec.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych