Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na księżycu są bazy obcych i koniec kropka.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ten filmik mnie bardzo zaciekawił. Wiem - komety, refleksy świetlne, kosmiczne śmieci. Wylatują z jednego punktu i przemiszczają się w regularnym kierunku. Darujcie sobie sceptycy.

Link: !
  • -9

#2

skar.
  • Postów: 187
  • Tematów: 7
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że ten filmik był na forum, a po drugie jest chyba temat do tego związany :).

Trudno nie być sceptykiem, jeżeli dowody na UFO to same kropeczki(doszukiwanie się w nich coś niezwykłego) i filmiki na YouTube. Zresztą wiele twardych dowodów na UFO okazywało się być jedynie mistifikacją. Nie neguje na siłe istnienie UFO, wręcz jestem w stanie w nie uwierzyć jeśli zobaczę "twardy" dowód, a nie następne niewyraźnie zdjęcia i filmiki robione "mikrofalówką".
  • 4

#3

karolekix.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchaj, jeśli się chce to nawet i w czarnym znajdzie się trochę białego ;/. Moim zdaniem na księżycu nie ma "obcych". Zaczynając czym wgl. dla Cb są istoty które nazywasz "obce". Dobrze wiemy że są tam jakieś prymitywne bakterie, ale to organizmy jednokomórkowe. Nie ma tam żadnych baz obcych itd.

Pozdrawiam
  • 0

#4

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fake i to wybitnie nieudolny . Księzyc ekstremalnie nieostry (pewnie robione teleskopem z allegro za 50 złotych ) z morderczą abberacją za to ufoki maja obraz ostry jak z teleskopu Hubbla. Cud!!! Panie Cud!!! Chciało by sie zawołać. Lepiej by wygladało gdyby sobie autor debilnego filmiku zainwestował w teleskop za 300 złotych bo tam ksiezyc przynajmniej wygląda tak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 3



#5

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypuszczam, że jest to kompilacja dwóch różnych filmów. Tłem jest obraz przesuwającego się w polu widzenia Księżyca (nieruchoma kamera z silnym zoomem), na który nałożono krótką sekwencję wzlotu chińskich lampionów, filmowaną z dalekiej odległości.
  • 0



#6

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli nawet na księżycu są bazy obcych to wątpie żeby byli oni tak głupi, żeby zbudować je po stronie odwróconej w kierunku Ziemi ;)
  • 3

#7

Lin.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake i to wybitnie nieudolny . Księzyc ekstremalnie nieostry (pewnie robione teleskopem z allegro za 50 złotych ) z morderczą abberacją za to ufoki maja obraz ostry jak z teleskopu Hubbla. Cud!!! Panie Cud!!! Chciało by sie zawołać. Lepiej by wygladało gdyby sobie autor debilnego filmiku zainwestował w teleskop za 300 złotych bo tam ksiezyc przynajmniej wygląda tak:

Dołączona grafika



Zgadzam się co do jakości filmu,ale moim zdaniem nawet teleskop za 3000zł nic by nie dał co do drugiej połowy księżyca,której zdjęcie umieściłeś ponieważ nie jest widoczna z Ziemi.Ale wracając do tematu to prędzej bym uwierzył że Amerykanie tam mają stałą baze niż obcy.A co do tych punktów to nie mam pojęcia co to może być.
  • 1

#8

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z noxili, ten film, to podłej jakości nieudolny fake, w zasadzie niema czego komentować, ktoś chyba nagrywał Księżyc przy użyciu pralki a nie teleskopu. Strata czasu na komentowanie tego czegoś.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 26.01.2013 - 20:31

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych