Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjawiska dziwne ale w miarę normalne.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Matikicz.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Odrazu na starcie mówię , nie szukam wyjaśnień dla tych rzeczy , choć jak wiadomo jeśli ktoś wie co to może być, to proszę o komentarz.Sugestie również są mile widziane . Wydarzenia są jak najbardziej prawdziwe i nie mam na celu oszukiwania ludzi, po prostu chcę się podzielić tym z innymi. Miałem ciocię, która umarła 4 lata temu, została przejechana przez trolejbus. Była dosyć młoda , miała 40 lat i bardzo była zżyta z moją mamą, były siostrami ciotecznymi ale traktowały się jak prawdziwe rodzeństwo. No ale wróćmy do meritum, 4 lata temu , rodzice starali się o drugie dziecko. W końcu się udało , mama z radością oznajmiła ,że jest w ciąży , kiedy nagle dzwoni telefon. To był właśnie ten moment kiedy dowiedzieliśmy się ,że ciocia została przejechana przez trolejbus. Przypadek? Być może, nie wiem. To teraz tak z innej beczki ale też związane z tragicznie zmarłą Ciocią. Jak co dzień wstaję obudzony przez budzik w telefonie, chcę go wyłączyć ,patrzę i mam zmienioną datę w telefonie. Pokazuję mamie czy może kojarzy skądś tą datę. Co się okazało była to data narodzin tej zmarłej Cioci. Ogółem dosyć sporo takich rzeczy dzieje się u mnie w domu ;p Raz siedzę z ojcem w salonie kiedy nagle słyszymy jak drzwi wejściowe uderzają z niezłą siłą. Idę zobaczyć czy może był przeciąg , jednak kiedy podchodzę do drzwi są one zamknięte na cztery spusty. Raz miałem również sytuację , że 2 obrazy były zawieszone do góry nogami a nie zrobił tego nikt z domowników. Miałem też w pokoju puzzle w antyramie zawieszone na ścianie (1500 puzzli). Wracam ze szkoły i widzę jak leżą rozwalone za łóżkiem razem z rozbitym szkłem. Najlepsze jest to że gwóźdź na którym się trzymał był nietknięty a i to na czym sie zawiesza obraz również było nietknięte. Na obecną chwilę tyle pamiętam , jeśli sobie coś przypomnę to dopiszę.

Użytkownik Matikicz edytował ten post 24.01.2013 - 18:43

  • 1

#2

Ethril.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak rozumiem, podejrzewasz, że to dzieje się za sprawą twojej cioci. Możliwe, chociaż nie masz pewności czy można wskazać na nią czy też na działanie innej istoty. Bo równie dobrze może to być nasilenie działalności poltergeista.
  • 0

#3

Matikicz.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeszcze chciałbym dodać,że to wszystko działo się po przeprowadzce do mieszkania w nowych blokach. @Ethril Tak jak mówisz ,podejrzewam ową zmarłą ciocię ale i nie wykluczam poltergeistów. Dzięki za odpowiedż.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych