Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie do fanów anime


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakie anime polecacie. Oglądałem już bleach, death note , full metal alchemist, eureka seven.

#2

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie tylko: z jakiego gatunku..?

#3

Code 06.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polece ci kilka gatunków a mianowicie Ao no exorcist,Fairy Tail,D-grayman,Highshool DxD,Sword Art Online,Beelzebub,Code Breaker,Naruto + Naruto Shippuden,Elfien Lied i inne które pa na tanuki anime i anime shinden

#4

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Neon Genesis Evangelion, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, Ghost in the Shell, Higurashi no naku koro ni, Berserk(manga o wiele lepsza), Ergo Proxy, Hellsing OVA, Great Teacher Onizuka... więcej na daną chwile nie pamiętam ;p



#5

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro nie wymieniłeś gatunku, który chciałbyś zobaczyć pozostaje mi wyłącznie wymienienie moich ulubionych tytułów: Paranoia Agent, Serial Experiments Lain, Hellsing: Ultimate, Ergo Proxy.



#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie z gatunku: dobre. :D

Welcome NHK, Elfen Lied, Berserker, Soul Eater, Clannad, Paprika, Akira. To bardzo różne gatunki, coś znajdziesz. Na początek wystarczy.



#7

Code 06.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jeszcze polece Ghost Hound czyli anime o OOBIE o którym możecie poczytać na tym forum.

Użytkownik Code 06 edytował ten post 22.01.2013 - 20:40


#8

Schabowy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli gatunek dowolny to polecam Code Geass - na prawdę ciekawa historia, zresztą tak samo jak Steins; Gate, czy Hellsing... No może ten ostani jest wart zobaczenia niekoniecznie ze względu na fabułę. Natomiast jeśli wolisz się pośmiać i lubisz japoński humor to moim zdaniem pozycją obowiązkową jest Ouran High School. Z tasiemców definytywnie One Piece. Może któreś z nich trafi w twój gust :]
Poza tym to warto przeglądnąć baze na myanimelist. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

UP: zaciekawiłeś mnie tym Ghost Houndem :o
Będę musiał sprawdzić to anime

Użytkownik Schabowy edytował ten post 21.01.2013 - 21:30


#9

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polecam ''Wolf's Rain''. Fajny klimat i świetnie zrobione wilki, które są naprawdę wilkami, a nie przerośniętymi psami.



#10

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"NHK ni youkoso" mogę szczerze polecić - świetne anime, z bardzo dobrą grafiką i muzyką, szczególnie
fenomenalny ending śpiewany przez Yui Makino - "Modokashii Sekai no ue de". Ponadto, jeżeli liczy się
humor i nie przeszkadza ilość fanserwisu - "Sora no Otoshimono", "Joshikousei".

Użytkownik hayashi edytował ten post 21.01.2013 - 21:36


#11

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pokemony :D



#12

DreamDiver.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli spodobał Ci się "Death note" i jesteś już w większym stopniu obeznany z mangą, to może zainteresuje Cię dzieło tych samych autorów, czyli Bakuman. Genialnie ilustruje jak ciężko musi pracować mangaka żeby dostać się na szczyt i jednocześnie zachowuje klimat typowego shounena (shouneny to na przykład bleach, naruto czy death note).

Oprócz tego polecam ci Naruto, ale NIE ANIME, a MANGĘ, która przynajmniej do 515 rozdziału trzyma poziom, a później jest już tylko przeciętnie lub momentami dobrze, ale naprawdę warto.

#13

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak gustujesz w tematyce zombie ze szczyptą erotyki to polecam serię Highschool of the Dead.

#14

Buger.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam Last Exile. Jak również Great Teacher Onizuka, Devil May Cry, Hellsing.

#15

NagatoXD.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przewinął się tu tytuł "Ghost in the Shell" można to jakoś online obejrzeć. Kiedyś na Hyperze leciało i nawet mi przypadło do gustu ale nie mogę tego nigdzie znaleść.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych