Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne uczucie w śnie (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mr. Julius.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie chciałbym wspomnieć, iż pytanie jest na serio i oczekuję takich odpowiedzi. Jeśli w jakiś sposób temat jest niezgodny z regulaminem (co, mam nadzieję, oczywiście, że nie nastąpiło), to z góry przepraszam.

No więc... Dziś w nocy, gdy nagle się obudziłem (mam do tego skłonność, lecz potem szybko znowu zasypiam), poczułem coś dziwnego. Jakieś dziwne uczucie, którego już nawet nie pamiętam (przeklęta pamięć...), lecz wiedziałem, że coś jest nie tak. Pomyślałem sobie, że mogę mieć LD, więc zrobiłem test rzeczywistości. Jednakże, ten się nie udał - wszystko było w porządku. Ale ciągle miałem to dziwne uczucie. I już wtedy nawet nie pamiętam, co się stało. Najdziwniejsze było pod koniec: gdy powiedziałem sobie w myślach pewną "magiczną formułkę" (Znowu: PRZEKLĘTA PAMIĘĆ. Jednak wiem, że ta "formułka" miała związek właśnie z LD. Nie wiem, czy to czasem nie było coś w stylu "nie chcę tego mieć".), nagle poczułem jeszcze inne dziwne uczucie - tak, jakbym w pewien sposób "wychodził" z jakiegoś dziwnego transu. I potem wszystko było OK.
Gdy wstałem rano, czułem dość mocne zawroty głowy oraz jej ból. Trwały one zaledwie pół godziny. Jednak nie wiem, czy to ma jakiś związek.

Wiem, że to wszystko jest bardzo zagmatwane i bezsensowne, lecz moja pamięć naprawdę potrafi być bardzo zawodna. Tak czy inaczej: z góry dziękuję za odpowiedź.
  • 0

#2

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To gdzie te pytanie? Moje sny się różnie rozgrywają i rozpadają i mam po nich różne odczucia, więc zadyszki czy inne nienormalne akcje organizmu są dla mnie w normie.
  • 0

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W żaden sposób nie opisujesz tego uczucia więc trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć. Pewnie miałeś paraliż przysenny. A może po prostu "coś cie bierze". Pogoda też jest teraz niepewna.

Sama ostatnio źle sypiam. A wczoraj miałam podobne doświadczenie - pamiętam, że śnił mi się jakiś sen (głupi, o budowaniu jakiegoś pokoju i wyglądaniu przez okno obserwując wypadek ciężarówki-zabawki i całkiem realnego auta) który został gwałtownie przerwany - uświadomiłam sobie, że leżę na łóżku i obserwuję jak drzwi do mojego pokoju samoistnie, rytmicznie, coraz szybciej zamykają się i otwierają. Gdy zdałam sobie sprawę, że porusza nimi jakaś niezidentyfikowana siła przestraszyłam się i ten strach mnie obudził. Przechodząc ze snu do świadomości zdałam sobie sprawę, że po kręgosłupie przechodzą mnie zupełnie realne ciarki, dosłownie się trzęsłam! - A zaznaczam, że nigdy nie doświadczyłam "ciarek ze strachu", nawet w rzeczywistości. Być może to one a nie sam strach mnie obudziły. Ciarki - choć tak realne - zniknęły gdy tylko uświadomiłam sobie, że rzeczywiste drzwi się nie poruszają a to co widziałam było tylko snem, fałszywą pobudką. Za to przez cały dzień po zdarzeniu czułam się dziwnie. Uczucie takie jakbym miała mięśnie nasiąknięte wodą połączone z zawrotami i bólem głowy.
Obwiniam o to pogodę.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych