Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nika16.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Nie wiem czy pisze ten post w dobrym dziale, więc z góry przepraszam. Mam pewien problem, a mianowicie od pewnego czasu nachodzi mnie jakby uczucie niepokoju bądź też strachu. Czuje jakby ktoś z mną stał, ale nie miał dobrych zamiarów. Sama tego do końca nie rozumiem i nie wiem jak to wyjaśnić inaczej. Ale czuje to nawet w dzień, a w nocy to uczucie jest tylko mocniejsze. Albo też słyszę dziwne rzeczy, jak jestem sama w domu, czasem jest to szuranie, a czasem stukanie.

Nie wiem czy ma coś ze sobą wspólnego ale kiedyś gdy byłam mała (3-4 lata) widziałam ducha? Jak byłam u rodziny i poszłam do kuchni to go zobaczyłam. To był wysoki mężczyzna w czarnej kurtce, nachylił się do mnie i coś powiedział, ale nie pamiętam co. Wiem, że byłam mała i wyobraźnia wtedy szalała, ale pamiętam to dokładnie. Po tym zdarzeniu z płaczem pobiegłam do pokoju do rodziców. Dodam, że później nic takiego się nie powtórzyło, dopiero teraz to wszystko się dzieje.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, czemu czuje i słyszę takie rzeczy.?

temat przeniesiony
edycja:
ultimate

  • 0

#2

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ma coś ze sobą wspólnego ale kiedyś gdy byłam mała (3-4 lata) widziałam ducha? Jak byłam u rodziny i poszłam do kuchni to go zobaczyłam. To był wysoki mężczyzna w czarnej kurtce, nachylił się do mnie i coś powiedział, ale nie pamiętam co.

Jak odróżnić faceta w czarnej kurtce od ducha faceta w czarnej kurtce? Zawsze zapominam.

Czuje jakby ktoś z mną stał, ale nie miał dobrych zamiarów.

No to po prostu się odwróć i sprawdź czy tam faktycznie ktoś stoi!

Użytkownik Ladd edytował ten post 15.01.2013 - 14:21

  • 0

#3

Satsujin.
  • Postów: 38
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nakręcaj się tak. Stukanie, szuranie etc. zawsze może pochodzić od sąsiadów, być efektem "pracowania" domu, mrozu (moje okna, jak zamarzną niemiłosiernie trzeszczą), a nie od ducha, tym bardziej ducha mężczyzny/mężczyzny ze złymi zamiarami...
W nocy jest ciszej, jak jesteś sama w domu zapewne też, więc się wyczulasz na te "dziwne" dźwięki.

Na drugie sama sobie odpowiedziałaś. Wyobraźnia Ci szalała, bo byłaś mała. Za tego wieku dziwne się rzeczy widzi i slyszy.
  • 0

#4

drimaniack.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybym Cię mierzył swoją miarą, rzekłbym - nie pij tyle! Ja czasem boję się spojrzeć w lustro, bo wiem że tam coś się czai i to "Coś" nie ma dobrych zamiarów. Niby wódka sklepowa ma mniej tych "farfocli" ale psyche mocniej mi dziara. Po Księżyczówce, a w zasadzie Dębówce (pozdrawiam LzL - Ludzi z Lasu) ten stan mnie nie dopada :)

Jeśli chcesz się tego pozbyć, to polecam - ruch na świeżym powietrzu (wystarczy dłuższy spacer), dużo słońca (jak dobrze grzeje nie trza łazić, wystarczy dobrze morde ustawić i trochę posiedzieć), gorzką czekoladę bez umiaru i banany na deser :) Wierz mi, że te proste zabiegi potrafia odmienic bardzo wiele. A jak masz w pobliżu las, albo park - idź tam i przez 5 minut wsłuchaj sie w ptasie śpiewy! Moze u Ciebie przyczyna jest inna, ale objaw identyczny więc moje metody powinny coś zdziałać :)
  • 0

#5

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moja rada jesli jestes katoliczka idz do kosciola i pomodl sie. Dobrze tez jak rodzina by sie za Ciebie pomodlila. Nie boj sie i z.pewnoscia w glosie mow duchu odejdz nie chce twej obecnosci.
  • 0

#6

Kasjopejanin^6.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Striker sam odejdz bo gadasz glupoty....

Po prostu jest to temat-prowokacja, napisany przez zmiennoksztaltna Reptilianke, ktora chce nam wmowic ze duchy istnieja

Temat ma na celu odwrocenie uwagi od inwazji ktora rozpoczela sie w Austrii

Użytkownik Kasjopejanin^6 edytował ten post 16.01.2013 - 03:29

  • 0

#7

obcy.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daj na remont dachu kościoła to duch sam odejdzie, chyba że natrafiłaś na chytrego ducha wtedy dach pokryj papą.
PS duchy istnieją, potwierdzone info.

Użytkownik obcy edytował ten post 16.01.2013 - 03:29

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych