Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak wysadzić sejm?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tomasz Sekielski w pierwszym odcinku swojego nowego programu w TVP1 pokazał m.in., że mimo głośnej sprawy Brunona K., który chciał wysadzić w powietrze Sejm, nadal można to zrobić. Prace nad poprawieniem bezpieczeństwa posłów nic nie dały. – Jestem oburzona – powiedziała marszałek Sejmu Ewa Kopacz po obejrzeniu prowokacji dziennikarskiej.

(JS) Tagi: TVP, Sejm
Dodane wczoraj, 21:53

Jak wysadzić sejm?





#2

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Genialna prowokacja, bardzo świetnie to nagrali i zmontowali. Ciekawe jaka była reakcja Millera, bo film się ucina na końcu..

#3

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

- Wydaje mi się, że Sejm jest dobrze chroniony. Byłoby tutaj trudno wejść komuś z jakimiś ładunkami wybuchowymi czy z bombą, nawet niewielką – powiedział Leszek Miller. Następnie Sekielski pokazał byłemu premierowi nagranie z jego konferencji prasowej. Tej, na której fałszywa bomba znajdowała się zaledwie dwa metry od niego.
- Przyznam, że lekko zachwiał pan moje dobre samopoczucie odnoszące się do ewentualnego zamachu w Sejmie. To, co pan pokazał, jest bardzo wymowne – powiedział po zobaczeniu materiału wideo Miller. – Byłem przekonany, że tego rodzaju scena jest niemożliwa – dodał wyraźnie zmieszany.



#4

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

- Przyznam, że lekko zachwiał pan moje dobre samopoczucie odnoszące się do ewentualnego zamachu w Sejmie. To, co pan pokazał, jest bardzo wymowne – powiedział po zobaczeniu materiału wideo Miller. – Byłem przekonany, że tego rodzaju scena jest niemożliwa – dodał wyraźnie zmieszany.


Troche chyba powietrza uszło z Millera jak to mówił xD

#5

Pisay.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widząc nazwę tematu, przez chwilę byłem pewien, że jakiś śmiałek z paranormalne.pl zamierza podjąć próbę wysadzenia sejmu, i przy wsparciu pozostałych forumowiczów chciał osiągnąć najlepszy rezultat :D

#6

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up nie mniej jednak Sekielski dużo nam ułatwił. nic straconego :D



#7

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jak to jak?

Jak najszybciej! :D


PS: Pozdrawiam funkcjonariuszy ABW :D

#8

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to czas zrobić chemiczne zakupy ;)

#9

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to czas zrobić chemiczne zakupy ;)

W mych okolicach co drugi gospodarz ma tony półproduktów z których można bez problemów można zrobić mocną bombę...
Znaczna część jest bardzo zdenerwowana tym co na Wiejskiej się dzieje...
Jednak wjazdu tam raczej nie zrobią...chyba...

#10

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja to oglądałam na tvp info jakoś poźno leciało :) Genialnie oddaje nieporadność sejmu. Ciekawa jestem, kto nastepny już bez jakichkolwiek uprzedzeń wlezie do sejmu i już nie dla prowokacji dziennikarskiej wniesie ładunki wybuchowe...

najlpeszym komentarzem był potem głos byłego funkcjonariusza, że tego typu prowokacje powinna robić co jakiś czas ochrona aby sprawdzić czujność służb, a nie dziennikarze.

Jednak to siara mieć taki tempy rząd. To jest już blamaż niesamowity.

Użytkownik Kocica edytował ten post 11.01.2013 - 19:07


#11

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


No to czas zrobić chemiczne zakupy ;)

W mych okolicach co drugi gospodarz ma tony półproduktów z których można bez problemów można zrobić mocną bombę...
Znaczna część jest bardzo zdenerwowana tym co na Wiejskiej się dzieje...
Jednak wjazdu tam raczej nie zrobią...chyba...

Ok pół tony saletry amonowej wchodzi w ciagu roku na 1 hektar pola. Przecietne gospodarstwa w mojej okolicy maja po 40 -200 ha . Najwiekszy gospodarz (indywidualny- w sensie nie firma )uprawia ponad 1000 ha. Do sasiada "zza płota" chemia przyjeżdza tirem a ma raptem 6o ha. 90-70% chemii to składniki prostych ładunków wybuchowych.
Mocznik , saletra amonowa, potasowa -z tego wszystkiego da się sie zrobić ładunki wybuchowe.

PS
250 kg ładunku z saletry amonowej i oleju napedowego i kilku dodatków
powoduje takie zniszcenia .29 ofiar smiertelnych zamachu samochodu pułapki made in IRA.

Dołączona grafika

A tak 680 kg azotanu mocznika i butle z wodorem o mało nie zawaliły WTC :

Dołączona grafika



#12

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to chyba zaczynam uprawiać pole :)

#13

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brevik zrobił swoja mała bombkę za dotacje państwowe. Wystarczyło że zarejestrował sie jako rolnik- farmer.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#14

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem prawie pewien, że prędzej czy później znajdzie się jakiś desperat który postanowi tam "posprzątać".
Za wszystko odpowiada obecna sytuacja gospodarcza w kraju, coraz bardziej zaciera się klasa średnia, widać to też w innych państwach, nie tylko u nas. Ale takie różnice wywołują agresję, a gdy ludzie widzą czym zajmują się politycy, to detonator aż sam do ręki wskakuje :)

#15

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wkraczacie na grząski grunt Panowie. Ktoś z Was prędzej czy później zahaczy o wykroczenie...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych