Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam ludzi do wypraw.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, ciekawe-co do UFO to może przydałby Ci się inżynier lotniczy, czyli ja ;) Ale UFO mnie niezbyt pasjonuje, choć mogę conieco pomóc. Bardziej różne zjawiska paranormalne, mazowieckie i okolice, ale mógłbym ewentualnie dojechać :)
  • 0

#17

Gladiola.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robi nam się ładna wiosna, może to czas by zacząć eksplorować? ;) Lepiej będzie robić zdjęcia dopóki nie ma liści.

Może podliczmy chętnych z każdego obszaru (dobrze by było gdybyście zaznaczyli czy jesteście pełnoletni i dodali swój potencjalny wkład, np. fotografia, prawo jazdy w nawiasie), wtedy jakoś łatwiej będzie się nam zorganizować (będę edytować ten post).

Wybacz Maktor jeśli ci się wcinam w kompetencje ale jakoś trzeba ruszyć ten temat do przodu ;)


Małopolska - Gladiola (18+, ?)
Wielkopolska - Kaktus (18+; Prawo jazdy A, B; aparat cyfrowy)
Śląsk - Irreversible (18+, prawo jazdy, aparat cyfrowy)

Użytkownik Gladiola edytował ten post 06.03.2013 - 01:53

  • 0

#18

kaktus.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomysł jest ciekawy. Jako, że próbuję stworzyć mapę z takimi miejscami chętnie dołączę się.
Wielkopolska - Kaktus (18+; Prawo jazdy A, B; Aparat cyfrowy).
  • 0

#19

Irreversible89.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja równiez z checią dołączę, myślałam nad czyms takim już od dość dawna ;) 23l. prawo jazdy, aparat cyfrowy, Rybnik, śląsk
Ludzie z moich rejonów - zgłaszać się!
  • 0

#20

agatrop.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś jest chętny na wyprawy, lub jest jakaś grupa do której można się przyłączyć, lub ludzie z którymi można taką ową grupę założyć to proszę o odezwę.


Wpierw napisz, jaki masz budżet, coby te wyprawy uskutecznić.
?
Masz kamery HI-TEC HD, auto na gaz, mikrofony kierunkowe i sto innych "pierdół", aby badać te zjawiska? Czy nie?

Wybacz, ale odpowiem za Ciebie:

Z CZYM DO DUCHÓW?

Ja równiez z checią dołączę, myślałam nad czyms takim już od dość dawna ;) 23l. prawo jazdy, aparat cyfrowy


Masz 23lata i aparat cyfrowy? WOW!
Nadajesz się do klubu "poszukiwaczów" duchów.
Powodzenia życzę.

Ja równiez z checią dołączę, myślałam nad czyms takim już od dość dawna ;)


A to mama nie puszczała ci Scoobi Doo - pogromcy duchów?
Przecież tam zawsze okazywało się, że to nie duchy, tylko osoby przebrane.
No cóż, no nic...

Hmm, ciekawe-co do UFO to może przydałby Ci się inżynier lotniczy, czyli ja ;)


Inżynier lotniczy? WTF?
Panie, Pan to dupa jesteś, a nie inżynier.
Inżynier lotniczy - skąd się tacy biorą!?
  • -14

#21

Maktor.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmmmmmmmmm ciekawe spostrzeżenia, naprawdę ciekawe, ale nic nie wnoszące do postu :D

Auto na gaz ? Jak rozumiem by badać zjawisko paranormalne trzeba mieć auto na gaz, pewnie duchy lubią LPG i przy tym lepiej się manifestują :D Rozumiem że to jest taniej, ale co ci do tego czy ktoś ma gaz czy nie, jak ktoś ma kasę to nie ma problemu.

Kamera HI-TEH HD, no oczywiście bez tego ani rusz, zanim wymyślili takie kamery to jeszcze nikomu nie udało się uchwycić niczego, rozumiem że ułatwia taki sprzęt szukanie, ale to nie jest wymóg, ludzie nagrywają nawet zwykłymi telefonami czy aparatami i jakoś się da. Do takich zjawisk trzeba mieć szczęście i tyle, duch raczej nie będzie robił pozy do zdjęcia bo masz HD.

Dyktafon, aparat to podstawa, nie wiadomo czy ktoś będzie to kontynuował czy mu się to znudzi po pierwszej wyprawie, ludzie są różni więc podstawowy sprzęt wystarczy, ale co ja tam wiem, przecież jesteś pogromcą duchów z całym sprzętem HD i grupą ludzi :D

I dlaczego się naśmiewasz z innych ludzi ? Czy jakoś dobrze ci się robi ?
  • 0

#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postaraj się o pozwolenie na wejście do któregoś z obozów koncentracyjnych.
  • 0



#23

Maktor.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wejściem nie ma problemu, akurat mieszkam nie daleko Auschwitz-Birkenau, nie trzeba chodzić z przewodnikiem. Co do zdjęć można chyba robić tylko samym budynkom, choć sam do końca nie wiem, jak będzie cieplej to pojadę. Evp można nagrać już w środku jak jest się samemu.
  • 0

#24

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inżynier lotniczy? WTF?
Panie, Pan to dupa jesteś, a nie inżynier.
Inżynier lotniczy - skąd się tacy biorą!?



żałosny wywód. Mam przedstawić swoje świadectwa? Pozatym wydaje mi się, że ktoś kto zna się na maszynach latających, raczej będzie bardziej wiarygodnym źródłem informacji w sprawach dotyczących UFO.

Ewentualnie można siedzieć za ekranem komputera, wyzywać innych samemu będąc nic nie wnoszącym do społeczeństwa trolem, bez wykształcenia i ambicji.
  • 2

#25

Irreversible89.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny



Jeśli ktoś jest chętny na wyprawy, lub jest jakaś grupa do której można się przyłączyć, lub ludzie z którymi można taką ową grupę założyć to proszę o odezwę.


Wpierw napisz, jaki masz budżet, coby te wyprawy uskutecznić.
?
Masz kamery HI-TEC HD, auto na gaz, mikrofony kierunkowe i sto innych "pierdół", aby badać te zjawiska? Czy nie?

Wybacz, ale odpowiem za Ciebie:

Z CZYM DO DUCHÓW?

Ja równiez z checią dołączę, myślałam nad czyms takim już od dość dawna ;) 23l. prawo jazdy, aparat cyfrowy


Masz 23lata i aparat cyfrowy? WOW!
Nadajesz się do klubu "poszukiwaczów" duchów.
Powodzenia życzę.

Ja równiez z checią dołączę, myślałam nad czyms takim już od dość dawna ;)


A to mama nie puszczała ci Scoobi Doo - pogromcy duchów?
Przecież tam zawsze okazywało się, że to nie duchy, tylko osoby przebrane.
No cóż, no nic...

Hmm, ciekawe-co do UFO to może przydałby Ci się inżynier lotniczy, czyli ja ;)


Inżynier lotniczy? WTF?
Panie, Pan to dupa jesteś, a nie inżynier.
Inżynier lotniczy - skąd się tacy biorą!?




Agatrop - niezła ksywka;] Co do twojej wypowiedzi, pokazuje ona tylko i wyłącznie, że jestes osoba, która nie ma za grosz poczucia wyobraźni i humoru... żeby wybrać sie z jakas wieksza grupa w nawiedzone miejsce według ciebie potrzeba czego? Niesamowicie drogiego sprzętu? Bo według mnie w szczególności potrzeba normalnych ludzi. Ty Odpadasz. Ważne jest to, żeby iść tam z nastawieniem przeżycia jakiejś przygody... Czy stanie sie cos dziwnego czy też nie, mimo wszystko pozna sie nowych ludzi, ktorzy maja podobne zainteresowania, spędzi sie nieuniwersalny dzien, a przede wszystkim zwieksza to szanse na założenie takiej grupy... z czasem, nie od razu. Nie musi to byc wyprawa w dalekie rejony wymagajaca niewiadomo jak wielkiego budżetu. Dlatego każdy tutaj pyta o ludzi ze swojego regionu. Jesli chciałes byc dowcipny, zapraszam na forum dla nastolatków, w szczególności na takim poziomie, na jakim sie znajdujesz;] A co do Scooby-Doo, mama nie musiała mi go puszczac - sama umiem obsługiwac pilota;]
  • 5

#26

Chudi X.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat, sam próbowałem kiedyś stworzyć coś takiego z moimi znajomymi. Na początku wszyscy byli zgodni, jednak, gdy ekipa się dowiedziała, że to mają być głównie nocne wypady, to wszyscy wymiękli. W samym Krakowie znajdą się z dwa nawiedzone domy, nie pisząc już o całej Małopolsce. Wypady w inne województwa wchodzą w grę. Aparat cyfrowy jest, wiek przekraczający 18.
  • 0

#27

Maktor.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heheheheheh to samo jest u mnie :D Zgłosiło się z 15 osób, plany były i w ogóle fajnie się zapowiadało. I dalej chodzę sam :D.
  • 0

#28

Secret Silence.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kraków chętny - 28lat, auto, aparat.
  • 0

#29

Gladiola.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małopolska - Gladiola (18+, ?), ChudiX (18+, aparat), SecretSilence (18+, auto, aparat)
Wielkopolska - Kaktus (18+; Prawo jazdy A, B; aparat)
Śląsk - Irreversible (18+, prawo jazdy, aparat)

Coraz więcej Krakusów, cieszę się ;)

Oczywiście już pojawiły się szydercze komentarze... Samo zrobienie zdjęć czy wideorelacji z ciekawego miejsca, wywiadów z okolicznymi mieszkańcami będzie fajną zabawą i materiałem na ciekawy artykuł na forum, raczej nikt się tu nie będzie bawił w łowców duchów.

Maktor a szukałeś też chętnych na innych forach, np. o urban exploration?


  • 0

#30

HAVEaGUN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam . Jestem z woj. Opolskiego i też interesują mnie takie wyprawy . Może znajdą się osoby z moich okolic .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych