Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złote Szaraki 2005-2012 - Komentarze, gratulacje, podziękowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj tam, oj tam. Może i zarejestrowalem się w 2007 ale tak zmieniłem się przez te lata, że musiałem zrobić reset i czekałem na pretekst. :) Ale wiecie co? Mój pierwszy post był tym najlepszym :/ www.paranormalne.pl/topic/5713-paleoastronautyka-i-teoria-wielkiego-uskoku/
  • 0

#17

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypominam, że czas na głosowanie kończy się jutro o godzinie 12:00. Mam nadzieję, że w te niecałe 24h przybędzie jeszcze trochę głosów, bo po kategorii "najlepszy sceptyk" widać, że jest to możliwe ;)
  • 0



#18

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypominam, że czas na głosowanie kończy się jutro o godzinie 12:00. Mam nadzieję, że w te niecałe 24h przybędzie jeszcze trochę głosów, bo po kategorii "najlepszy sceptyk" widać, że jest to możliwe ;)

Z uwagi że jest to konkurs który ma swą premierę-to uważam że czas który został przeznaczony na określenie opinii jest stanowczo za krótki. Dużo osób może nie być nawet świadoma że taki konkurs się rozgrywa. Święta, sylwester-niektórzy nawet do kompa przez ten czas nie zajrzą.

Takie sprawy powinny być poprzedzone wysłaniem wiadomości do użytkowników. Modzi mają możliwość wysyłać grupowe wiadomości czy tylko admin?
  • 0

#19

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Głosowanie przedłużone do 10 stycznia, do godziny 12:00.

@up
Tylko admin.
  • 0



#20

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla przypomnienia - koniec głosowania jutro o 12:00. Tym razem definitywnie ;)
  • 0



#21

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak widać, wyniki zostały już ogłoszone. Gratuluję zwycięzcom, ale również wszystkim nominowanym. Dla przypomnienia - nagrody:
1. miejsce - 150 punktów reputacji + "Złoty Szarak" w profilu (odznaczenie)
2. miejsce - 75 punktów reputacji
3. miejsce - 50 punktów reputacji
Wyjątek za kategorię "Najlepszy debiut" - tam punktów otrzymuje się kolejno 30, 15 i 10.

Teraz otworzę tematy z powrotem i umówmy się, że mogą się w nich wypowiadać użytkownicy z pierwszych 3 miejsc, w danej kategorii (bo zapewne niektórzy mają na to chęć, żeby się ustosunkować do otrzymanej nagrody ;) ). A jeśli ktoś inny chce coś skomentować, to proszę w tym temacie. To tyle, dzięki.
  • 0



#22

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

trochę słabo wypadła ta edycja. za mało głosów ludzi oddali. gratuluje tym co zwyciężyli!

Użytkownik alf dżekson Ÿ edytował ten post 10.01.2013 - 16:12

  • 0



#23

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3016
  • Tematów: 2588
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niniejszym gratuluję zwycięzcom, oficjalne rozdanie nagród rozpocznie się jutro o godzinie 20:00.

Przy okazji chciałam także podziękować Aquili i Yawowi za opracowanie konkursu oraz dodatkowo Yawowi za jego perfekcyjne przeprowadzenie oraz nakład pracy jaki trzeba było włożyć w Złotych Szaraków :)


  • 0



#24

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratulacje zwycięzcom! :D Ciekawie się te wszystkie wyniki ułożyły i moim zdaniem całkiem sprawiedliwie.

Gratulacje także dla administracji i organizatorów, bo pomysł na konkurs był zacny. Oby kolejna, przyszłoroczna, edycja cieszyła się jeszcze większą popularnością :)
  • 0



#25

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3016
  • Tematów: 2588
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niniejszym gratuluję zwycięzcom, oficjalne rozdanie nagród rozpocznie się jutro o godzinie 20:00.


Niestety z uwagi na nieobecność organizatorów gala Złotych Szaraków zostanie zorganizowana w sobotę 12 stycznia o 20:00. Cóż, przynajmniej niektórzy z Was będą mieli czas na odprasowanie garniturów, muszek i fularów -- bo oczywiście strój galowy jest obowiązkowy :)
  • 0



#26

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety z uwagi na nieobecność organizatorów gala Złotych Szaraków zostanie zorganizowana w sobotę 12 stycznia o 20:00.

w sobotę 12 stycznia o 20:00
w poniedziałek 14 stycznia o 20.00
Jak to mówi PKP - za utrudnienia przepraszamy. Tym razem to już ostateczny termin rozdania nagród.
  • 0



#27 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro gala dobiegła końca, laureaci rozstawili trofea po półkach, to myślę, że można by ten wątek przekształcić w temat z gratulacjami/podziękowaniami Dołączona grafika


GRATULACJE ORAZ PODZIĘKOWANIA




Ja ze swojej strony gratuluję wszystkim zwycięzcom, zasłużyliście w 100% Dołączona grafika Mimo, że poglądy niektórych użytkowników są dla mnie dziwne i nie zgadzam się z nimi, to gratuluję jeszcze raz.

Użytkownik Androll edytował ten post 14.01.2013 - 22:31

  • 0

#28

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zmieniłem nazwę tematu.

Przy okazji podziękowania dla Dzikiego Kuraka, za przygotowanie gali i sprawne jej przeprowadzenie z niemal 40-stopniową gorączką :)
  • 0



#29

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

<na scenie materializuje się Lepusa i porywa mikrofon>

Proszę Państwa, oto dobiegła końca pierwsza edycja ''Złotych Szaraków''! Pragnę pogratulować zwycięzcom, a szczególnie Aquili. Obserwowałam konkurs i muszę przyznać, że konkurencja była naprawdę zacięta. Z zapartym tchem obserwowałam walkę o pierwsze miejsce na podium, czułam tę atmosferę współzawodnictwa. Zrobię wszystko, by za rok statuetka powędrowała do mnie. :]

Byliśmy obserwatorami. Jesteśmy uczestnikami! Będziemy zwycięzcami!!!

Dziękuję za uwagę.

<aryjska czupryna Lepusy znika w tłumie widowni>
  • 0



#30 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

W takim razie miłosiernemu Kurakowi zdrowia życzę Dołączona grafika Miłosiernemu za ułaskawienie i zniesienie bana na sb Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych