Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto moglby mi pomoc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bum Cyk.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie węzmę cię za wariatkę - Zresztą tu to chyba nikt by cię nie wzioł :) Powiem ci szczerze - Jako dziecko widziałem szatana w rogu mojego pokoju, tato przybił krzyż i powiesił Matkę Boską i wszystko skończyło się na tym jednym defakto strasznym incydencie. Ciężko mi powiedzieć co mogło by ci pomóc, wiadomo nie od dziś że nie ma skutku bez przyczyny - Jeżeli twoje problemy leżą w sferze duchowej udaj się niezwłocznie do księdza, opowiedz mu o tym i razem znajdźcie rozwiązanie :) Na nowy rok życzę ci dużo sukcesów w walce ze swoim problemem ! Niech bóg ma cię w swojej opiece.
  • -1

#17

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie węzmę cię za wariatkę - Zresztą tu to chyba nikt by cię nie wzioł :) Powiem ci szczerze - Jako dziecko widziałem szatana w rogu mojego pokoju, tato przybił krzyż i powiesił Matkę Boską i wszystko skończyło się na tym jednym defakto strasznym incydencie. Ciężko mi powiedzieć co mogło by ci pomóc, wiadomo nie od dziś że nie ma skutku bez przyczyny - Jeżeli twoje problemy leżą w sferze duchowej udaj się niezwłocznie do księdza, opowiedz mu o tym i razem znajdźcie rozwiązanie :) Na nowy rok życzę ci dużo sukcesów w walce ze swoim problemem ! Niech bóg ma cię w swojej opiece.


W takim razie rowniez i Ty miales niezle przezycia:P
Ja mam wrazenie jak bym no nie wiem... mam wrazenie jak bym wyczowala niektore rzeczy i ze jak bym sie w tym bardziej zaglebila ( czytala czy szukala odpowiedzi) napewno bym ja dostala na tacy... boje sie jednak tego troszke. Znam kogos kto zajmuje sie biala i czarna magia(voodoo)... pochodzi z Kuby i jest tak zwanym tamtejszym "ksiedzem" ale nie takim z kosciola.
Rozmawiajac z nim raz opowiedzial mi o calym moim zyciu chociaz nie mogl o niczym wiedziec.. nie chcialam wam tego zdradzac ale wspomnial mi ze przy mnie sa dwie osoby moj dziadek i ktos jeszcze ale nie wie kto. Jak bylam teraz na swieta w niemczech , odwiedzal moja mame nie wytrzymalam i zapytalam go czy to wszystko co mi sie przytrafia to moja wyobraznia to odpowiedzial mi ze dobrze wiem ze nie i ze tak juz mam. Kazal mi tez napisac na kartce swoje imie i nazwisko i dac mu ja obiecal ze na kilka dni bede miec spokoj no ale jak narazie nic lepiej nie jest

Użytkownik Anel edytował ten post 30.12.2012 - 14:55

  • 0

#18

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka modyfikacji

rozjaśnienie
Inversja
obrys


Faktycznie trochę dziwne odbicie, na skórze można by powiedzieć że położyłaś się na ręce i tak się odbiło lecz to nie będzie takie same na stoliku jak wcześniej wspomniałaś. Jeżeli by patrzyć na to jako troll to można by nawet powiedzieć że znajomi cię uderzyli gumową rękawiczką i masz takie odbicie. Też z innego punktu wygląda to jakby ktoś po prostu położył rękę na nodze by cię uspokoić delikatnie kładąc rękę bo jakby ktoś/coś próbowało cię "porwać/zaciągnąć" to raczej jest to kiepskie miejsce by cię złapać. Nawet na taki rozmiar ręki to łatwiej było by łapać zaraz nad kostką.
  • 1

#19

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka modyfikacji

rozjaśnienie
Inversja
obrys


Faktycznie trochę dziwne odbicie, na skórze można by powiedzieć że położyłaś się na ręce i tak się odbiło lecz to nie będzie takie same na stoliku jak wcześniej wspomniałaś. Jeżeli by patrzyć na to jako troll to można by nawet powiedzieć że znajomi cię uderzyli gumową rękawiczką i masz takie odbicie. Też z innego punktu wygląda to jakby ktoś po prostu położył rękę na nodze by cię uspokoić delikatnie kładąc rękę bo jakby ktoś/coś próbowało cię "porwać/zaciągnąć" to raczej jest to kiepskie miejsce by cię złapać. Nawet na taki rozmiar ręki to łatwiej było by łapać zaraz nad kostką.


Za kazdym razem gdy patrze na to zdjecie to taki strach mnie bierze ze masakra :/ ogolnie nie wiem co to moglo by byc ale jak widac.. reka jest ogromna i nie pasuje do mnie co wiecej mieszkam sama i nie mogl zrobic to kto inny
  • 1

#20

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przerażające na pewno jest, ale to dlatego że nie możesz tego wyjaśnić racjonalnie. Ja bym powiedział że nie wygląda to na co kol wiek złego a dlatego że jakby było to coś złego to raczej by cię drapało lub próbowało zranić.
  • 0

#21

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogolnie postanowilam stawic "temu" czola , jeszcze nie wiem dokladnie jak ale zobaczymy co wyjdzie.
Kupilam dzis sobie lekture.. Na temat istnien raczej tych zlych. Chce doszukac sie prawdy
  • 0

#22

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I bardzo dobrze, najlepiej samemu podejmować takie rzeczy. Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji. Nawet jak będziesz bardziej świadoma tego co cię otacza to może i nawet spróbujesz nawiązać kontakt i nawet to ci da wiele informacji. Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.
  • 0

#23

Bum Cyk.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I bardzo dobrze, najlepiej samemu podejmować takie rzeczy. Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji. Nawet jak będziesz bardziej świadoma tego co cię otacza to może i nawet spróbujesz nawiązać kontakt i nawet to ci da wiele informacji. Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.



Bez urazy, ale takich bzdur nie miałem okazji jescze czytać... Rozwijanie swojej świadomości i duchowości nie jest rzeczą łatwą i przyjemną jak nauka historii z podręcznika, proszę autora o zastanowienie się przed napisaniem jakiegokolwiek "złotego środka" bo mimo zamierzeń może to wyrządzić wiele złego..
  • -3

#24

Code Breaker.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc w te historię jestem jakoś w stanie uwierzyć.. Polecam obsypać dom solą czy coś a najlepiej zrób to w co wierzysz ponieważ jeśli w coś wierzysz masz moc że tak powiem a demony są wtedy bezsilne.

Użytkownik Code Breaker edytował ten post 30.12.2012 - 22:00

  • 0

#25

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


I bardzo dobrze, najlepiej samemu podejmować takie rzeczy. Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji. Nawet jak będziesz bardziej świadoma tego co cię otacza to może i nawet spróbujesz nawiązać kontakt i nawet to ci da wiele informacji. Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.



Bez urazy, ale takich bzdur nie miałem okazji jescze czytać... Rozwijanie swojej świadomości i duchowości nie jest rzeczą łatwą i przyjemną jak nauka historii z podręcznika, proszę autora o zastanowienie się przed napisaniem jakiegokolwiek "złotego środka" bo mimo zamierzeń może to wyrządzić wiele złego..



Bez urazy ale twojej bez sensownej wypowiedzi też już dawno nie czytałem.

Rozwijanie swojej świadomości i duchowości nie jest rzeczą łatwą i przyjemną jak nauka historii z podręcznika


Gdzie ja napisałem że jest to łatwe i przyjemne??

proszę autora o zastanowienie się przed napisaniem jakiegokolwiek "złotego środka"


Ja podałem jakiś "złoty środek"??

bo mimo zamierzeń może to wyrządzić wiele złego.


Jak widzisz litery to się je czyta od lewej do prawej strony i te litery składają się w słowa które mają znaczenia. Natomiast te słowa łączą się w zdania takie jak na przykład

Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.


  • -1

#26

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kilka modyfikacji

rozjaśnienie
Inversja
obrys

[...]


Za obrys masz u mnie plusa :D

A tak poważnie, to jeśli sprawa wygląda naprawdę źle, to poleciłbym poradzenie się jakiejś bardziej doświadczonej osoby, aniżeli działanie na własną rękę, ale to tylko moja rada :)
  • 0

#27

Bum Cyk.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@LukeKZ


Drogi użytkowniku pozwolę sobię przytoczyć twój pierwszy post :

I bardzo dobrze, najlepiej samemu podejmować takie rzeczy. Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji. Nawet jak będziesz bardziej świadoma tego co cię otacza to może i nawet spróbujesz nawiązać kontakt i nawet to ci da wiele informacji. Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.



Poleciłeś tej pani szukania informacji na internecie, nie wnikam skąd taki pomysł przyszedł ci do głowy, niemniej jednak musisz być wyjątkowo ubogi w wiedzy skoro- Jak sugeruje twój post - Internet jest źródłem twoich informacji. Według mnie nie jest to najlepsze rozwiązanie.


"(...)Będziesz bardziej świadoma" Na_pewno jeśli informacji będziesz szukać w internecie :) (Wyczuwasz ironie ?) Nie wspomnę już o sugerowaniu ewentualnego kontaktu (ze światem duchów?) - DEBILIZM że tak to określę.

Więc, idąc logicznym tokiem myślenia doszedłem do wniosku że twoim Złotym środkiem jest pozyskiwanie wiedzy/informacji z internetu (czyt.nie pewnych źródeł) a następnie wykorzystywanie je do celów intelektualno/duchowych mogących pomóc przy powyższym problemie.

Jakieś ale ?

Tak, takie małe ale... kolory czerwony i zielony pozostaw proszę dla admina i moderatorów :)
edycja... ultimate

Użytkownik ultimate edytował ten post 31.12.2012 - 15:32

  • 0

#28

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@LukeKZ


Drogi użytkowniku pozwolę sobię przytoczyć twój pierwszy post :

I bardzo dobrze, najlepiej samemu podejmować takie rzeczy. Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji. Nawet jak będziesz bardziej świadoma tego co cię otacza to może i nawet spróbujesz nawiązać kontakt i nawet to ci da wiele informacji. Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.



Poleciłeś tej pani szukania informacji na internecie, nie wnikam skąd taki pomysł przyszedł ci do głowy, niemniej jednak musisz być wyjątkowo ubogi w wiedzy skoro- Jak sugeruje twój post - Internet jest źródłem twoich informacji. Według mnie nie jest to najlepsze rozwiązanie.


"(...)Będziesz bardziej świadoma" Na pewno jeśli informacji będziesz szukać w internecie :) (Wyczuwasz ironie ?) Nie wspomnę już o sugerowaniu ewentualnego kontaktu (ze światem duchów?) - DEBILIZM że tak to określę.

Więc, idąc logicznym tokiem myślenia doszedłem do wniosku że twoim Złotym środkiem jest pozyskiwanie wiedzy/informacji z internetu (czyt.nie pewnych źródeł) a następnie wykorzystywanie je do celów intelektualno/duchowych mogących pomóc przy powyższym problemie.

Jakieś ale ?


Aj chlopaki dajcie spokoj , szkoda sie klocic :)
Ja poszukuje informacji w ksiazkach z kategorii "relegii" znalazlam kilka i chcac sie dowiedziec jak to wszystko jest z tak zwanymi paranormalnymi istnieniami . Wczoraj przeczytalam ksiazke " Obrzęd " i jestem wstrzaśnieta... polecam ta ksiazke wszystkim tym co chca sie zagłębić w wiedze Boga-Szatana-Egzorcyzmow jak i swiata duchow...
  • 0

#29

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@LukeKZ


Drogi użytkowniku pozwolę sobię przytoczyć twój pierwszy post :

I bardzo dobrze, najlepiej samemu podejmować takie rzeczy. Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji. Nawet jak będziesz bardziej świadoma tego co cię otacza to może i nawet spróbujesz nawiązać kontakt i nawet to ci da wiele informacji. Powoli i racjonalnie to rób, ale przede wszystkim najpierw sobie uświadom co może z tego wyjść i co robić by zapobiec.



Poleciłeś tej pani szukania informacji na internecie, nie wnikam skąd taki pomysł przyszedł ci do głowy, niemniej jednak musisz być wyjątkowo ubogi w wiedzy skoro- Jak sugeruje twój post - Internet jest źródłem twoich informacji. Według mnie nie jest to najlepsze rozwiązanie.


"(...)Będziesz bardziej świadoma" Na_pewno jeśli informacji będziesz szukać w internecie :) (Wyczuwasz ironie ?) Nie wspomnę już o sugerowaniu ewentualnego kontaktu (ze światem duchów?) - DEBILIZM że tak to określę.

Więc, idąc logicznym tokiem myślenia doszedłem do wniosku że twoim Złotym środkiem jest pozyskiwanie wiedzy/informacji z internetu (czyt.nie pewnych źródeł) a następnie wykorzystywanie je do celów intelektualno/duchowych mogących pomóc przy powyższym problemie.

Jakieś ale ?

Tak, takie małe ale... kolory czerwony i zielony pozostaw proszę dla admina i moderatorów :)
edycja... ultimate




Kolego naucz się czytać zanim coś napiszesz.

Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma, nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji


Czy ty znasz co to znaczy jak wstawiasz literę " i " między słowami? Ale chyba nie więc trochę ci wytłumaczę, a więc: jeżeli istnieje mowa gdzie zaistnieją egzemplarze lub przykłady i chcę się dodać więcej niż jeden to wtedy się dodaje literę " i ". I jeszcze raz powtarzam że jak czytasz to lewej do prawej, bo jak pisze "Poczytaj ile możesz byś była bardziej świadoma," (i jeszcze zauważ że jest tam przecinek) to ma znaczenie czytania czyli także poszukiwania informacji. A druga połowa zdania pisze " nawet i na internecie znajdziesz wiele informacji" słowo "nawet i" podaje informacje że można znaleźć jakieś dodatkowe informacje. Więc co ci sugeruje że ja mówię by tylko szukała na internecie? I będę sugerował by ludzie sami rozwijali swoją wiedzę duchowną poprzez szukanie i czytanie ile informacji tylko mogą by byli pewni i wiedzieli co może ich czekać. Wtedy będą mieli swoje opinie i świadomości a nie kogoś kto sugeruje im że ma odciski na skórze poprzez zjawisko zimy które powoduję że skóra robi się "pełniejsza" i w "skrajnych" przypadkach "zapada" się w kształcie dłoni. Proszę cię, jak to sam ująłeś DEBILIZM. A dlaczego? Bo nawet się nie spytałeś kiedy dokładnie to się pojawiło więc sam podjąłeś decyzje że to było niedawno choć osoba która to pisała powiedziała że było to "jakiś czas temu", więc proszę cię zacznij czytać.
Jeżeli chodzi ci o źródła informacji to ja posiadam około 40/50 książek (w języku Angielskim) o tematyce związanej o spirytyzmie/okultyzmie/wiarach/świadomość ludzka i innych, a również posiadam wiele innych w formie cyfrowej. Więc jak coś potrzebuje najpierw idę do książek a potem szukam dodatkowych informacji na internecie. Wtedy mam jakąś wiedzę na której bazuje swoje punkty widzenia, potem wchodzę na jakąś stronę (np. paranormalne.pl) i coś się pytam by dostać kogoś innego opinię lub sposób działania by wyjaśnić co się dzieję. Tutaj trzeba działać by wyjaśnić czym to może być powodowane, jak ktoś ma odcisk na nodze i jeszcze znajduję na stole/stoliku podobny to wytłumaczenie że coś się dzieję ze skórą w zimie raczej nie wyjaśnia odbicia na stoliku więc można to wyrzucić. Największa szkoda to jest fakt że na zdjęciu nie ma własnej ręki do porównania rozmiaru czy nawet ten odcisk na stoliku nie był jakoś zabezpieczony, na stoliku prawdopodobnie był jakiś bród i to właśnie oddało kształt dłoni więc można wo utrzymać przyklejając przeźroczystą taśmę a po odklejeniu można przykleić do ciemnej matowej kartki. W taki sposób można utrzymać jakieś dowody, choćby miało to być wytłumaczalne jako ręka jakiejś osoby żyjącej z nami.
  • 0

#30

Cuck940.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Anel, nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, aczkolwiek postaram się wyjaśnić Ci na czym to polega (wszystkie podobne przypadki jakie znam wiążą się z jednym i z tym samym). Chodzi mianowicie o to, że do pewnego czasu masz nad sobą pewną "bożą opokę", innymi słowy - szatan nie ma do Ciebie dostępu, bo... nie oddałaś mu pokłonu, czci, nie wykonałaś gestu, przez który szatan mógłby zyskać dostęp do Twojego umysłu. Jeśli zaczniesz bawić się w wywoływanie duchów, wizyty u czarowników, wróżki, czary, etc. to owa opoka znika. Nie wiem czy weźmiesz to sobie do serca, wielu forumowiczów uzna mnie teraz za wariata, aczkolwiek nim nie jestem. Mam obowiązek Ci o tym powiedzieć i właśnie go wypełniam. Moja rada? Uwierz w Boga, bo jak widzisz masz już chyba dość dowodów na to, by nie być ateistką, udaj się albo do księdza zajmującego się demonami, a najlepiej udaj się do jakiegoś chrześcijańskiego zboru, za przykład mogę podać zielonoświątkowców i poproś ich o pomoc. Mówię Ci o tym, bo poniekąd miałem styczność z podobnymi rzeczami. Pozdrawiam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych