Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec świata przybędzie z opóźnieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1

tak.i.nie.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Forum to obserwuję już od dawna. Ale postanowiłem właśnie dziś zarejestrować się, gdyż mam wam do przekazania ważne przesłanie.
Jestem nauczycielem przyszłości, czyli potocznie mówiąc jasnowidzem, ale wolę gdy ludzie nazywają mnie nauczycielem.
Miałem wizję. Nie będzie dosłownego końca świata, lecz wielka katastrofa i to nie 21.12.12, ale 22.12.12. Pewne "eksperymenty" państw NATO wymkną się spod kontroli.
Wielką katastrofę przeżyje 3-5% ludzkości. Warunki do życia na Ziemi będą bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Około miesiąc po katastrofie pojawią się istoty z innej planety, którzy uratują część ludzkości, która przeżyła katastrofę na Ziemi. Niestety przybysze nie uratują wszystkich ocalałych z katastrofy, ponieważ część ludzi będzie bardzo nieufna i agresywna wobec obcych istot. Pamiętajcie warto zaufać obcym. Osoby, które nie będą chciały skorzystać z pomocy wkrótce później zginą.
Czasu pozostało bardzo mało.
I pewna rada. Jeśli ktoś dostanie powołanie na szkolenia do wojska to pójdzie na pewną śmierć. O powołaniach nie będą mówić w głównych stacjach TV. Powoływane będą głównie osoby w wieku 35-50 lat (mężczyźni i kobiety), gdyż władza nie chce ryzykować utraty młodych obywateli.
  • -11

#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę się wprost doczekać, panie nauczycielu przyszłości.
  • 0

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Panie nauczycielu, kiedy będzie z tego kartkówka i czy będzie można poprawiać ?
  • 14



#4

tak.i.nie.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Panie nauczycielu, kiedy będzie z tego kartkówka i czy będzie można poprawiać ?


W szkole uczniowie muszą być zawsze przygotowani, ponieważ wiedza jest kluczem do sukcesu.
  • 0

#5

Vide.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdzie był smok?Bo o nim nic w tej bajce nie słyszałem?
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To straszne, tak bardzo się boję.
  • 0



#7

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie męcz pan, żadnych powołań do wojska nie będzie gdyż nie ma poboru w Polsce.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 15.12.2012 - 20:36

  • 0

#8

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za taką bzdurę powinien być ban z automatu.
  • 0



#9

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Poczekajmy tydzień i się przekonamy -_-
  • 7



#10

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To są eksperymenty atomowe, biologiczne czy chemiczne?
  • 0

#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I pewna rada. Jeśli ktoś dostanie powołanie na szkolenia do wojska to pójdzie na pewną śmierć. O powołaniach nie będą mówić w głównych stacjach TV. Powoływane będą głównie osoby w wieku 35-50 lat (mężczyźni i kobiety), gdyż władza nie chce ryzykować utraty młodych obywateli.

Wygląda na to, że mam potrójnie przechlapane. Nie dość, że zginę podczas końca świata, to jeszcze w mundurze, a jak znam życie, to na dodatek, najpierw mnie przegonią po placu manewrowym :grr: Piep...na musztra... :/
I gdzie tu sprawiedliwość?
Ale z drugiej strony...
To przesunięcie końca na sobotę rekompensuje mi w pewnym stopniu te niedogodności.
W piątki wieczorem, zwykle siedzę na Skype i gadam z kumplem... :mrgreen:
Ktoś wie czy w koszarach mają teraz podpięty internet? :o
  • 1



#12

SZpachel.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Forum to obserwuję już od dawna. Ale postanowiłem właśnie dziś zarejestrować się, gdyż mam wam do przekazania ważne przesłanie.
Jestem nauczycielem przyszłości, czyli potocznie mówiąc jasnowidzem, ale wolę gdy ludzie nazywają mnie nauczycielem.
Miałem wizję. Nie będzie dosłownego końca świata, lecz wielka katastrofa i to nie 21.12.12, ale 22.12.12. Pewne "eksperymenty" państw NATO wymkną się spod kontroli.
Wielką katastrofę przeżyje 3-5% ludzkości. Warunki do życia na Ziemi będą bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Około miesiąc po katastrofie pojawią się istoty z innej planety, którzy uratują część ludzkości, która przeżyła katastrofę na Ziemi. Niestety przybysze nie uratują wszystkich ocalałych z katastrofy, ponieważ część ludzi będzie bardzo nieufna i agresywna wobec obcych istot. Pamiętajcie warto zaufać obcym. Osoby, które nie będą chciały skorzystać z pomocy wkrótce później zginą.
Czasu pozostało bardzo mało.
I pewna rada. Jeśli ktoś dostanie powołanie na szkolenia do wojska to pójdzie na pewną śmierć. O powołaniach nie będą mówić w głównych stacjach TV. Powoływane będą głównie osoby w wieku 35-50 lat (mężczyźni i kobiety), gdyż władza nie chce ryzykować utraty młodych obywateli.


Wow! kolego powiedz nam co paliłeś, bo widzę nieźle daje hehe ;)
  • 2

#13

tak.i.nie.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To są eksperymenty atomowe, biologiczne czy chemiczne?


Jest to broń chemiczna. Jest to tajny projekt. Broń ta jest przygotowywana pod wojnę w Iranie.
  • 0

#14

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po dacie 22.12.12 proszę dać mi kolejne minusy. Fanatycy...
  • 0



#15

tak.i.nie.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wpisałem w google: "powoływania na szkolenia do wojska" i znalazłem to:
http://www.nto.pl/ap...EGION/121219994
http://gazetaolsztyn...l#axzz2F9mF65x3

Tam jest napisane, że powoływania będą od roku 2013. Ale ja jestem niemal pewny, że powoływania będą już od poniedziałku i będą one tajne. I nikt nie dostanie listu, tylko wojsko przyjdzie po wybrane osoby do domu i albo ludzie pójdą do wojska dobrowolnie, albo zostaną doprowadzeni siłą. Rodziny tych osób także zostaną zabrane, wojsko będzie wmawiało im, że to dla ich bezpieczeństwa.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych