Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bez sensu ten koniec świata. Nikt o tym nie mówi :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czy jesteście podobnego zdania? niby tylko parę dni zostało do zagłady, a W OGÓLE nic nie czuć. Tak jak rok czy 2 lata temu nie czuło się klimatu świąt i to nie tylko ja tak uważałem, wszyscy, tak teraz ludzie snują plany na 2013 i żyją w jednej wielkiej nieświadomości. Przecież koniec ma być :/ jak mnie by ktoś zaprosił na święta z rodziny, zignorowałbym już 1 słowo.
  • -10

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Media Markt mówił, Toyota bodajże. Ale nikt w to faktycznie nie wierzy, nie spotkałem się z tego typu komentarzami - zbyt wiele tych końców świata było w ostatnim 20 leciu.
  • 0



#3

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież koniec ma być :/
Przecież koniec ma być :/
Przecież koniec ma być :/
Przecież koniec ma być :/


Rozwiń tą myśl. A co to myślałeś, że ludzie zaczną w popłochu krasć, zabijać i gwałcic? W popłochu to będzie cały niu ejdż :)
  • 2



#4

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma absolutnie żadnych przesłanek, dowodów ani żadnej wizji i przepowiedni Majów, że z dniem 21 XII 2012 świat się skończy :P
I nareszcie 22-go zakończy się to całe gadanie o końcu świata, temat się zamknie i będzie spokój całej tej medialnej szopki :)
  • 0



#5

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kononowicz juz kilka lat temu o tym mowil ze "i nie bedzie niczego" ale tez tego na powaznie nie wzieli.. no coz.. wiecej miejsca w schronie dla nas Andar.. tylko zalatw jakies panny :mrgreen:
  • 0

#6

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

panowie, mam dla was ciekawe wieści. Koniec świat ma nastąpić 12 lipca 2013 Roku. Reptalianie nie wyrobili się z przygotowaniem broni i baz dla ludzkich niewolników. Ostatnia ekspedycja (wlot i wylot z krateru w wulkanie meksyku) był spowodowany brakiem broni przeciwko cywilizacją które są dobrej woli dla ludzkości.
  • -1

#7

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co nie ma?!?! Maje w kalendażu napisały pżeciesz że bendzie 21 gródnia, no!!!?

A tak serio- temtów na forum już ze sto jest o tym końcu- jak się z tym czujemy, jak go przetrwać, jaki będzie, dlaczego będzie, co na ten temat twierdzą Majowie i ich znawcy, gdzie frunie Nibiru w tym momencie, czy zderzacz hadronów go spowoduje, czy 3 dni ciemno będzie, czy fotony w ns ze słońca rypną i wiele, wiele innych. Fakt jest taki, że przesłanek ku temu nie było, nie ma (oprócz tych co w początku posta napisałem) i nie będzie.

To już nawet śmieszne przestało być- wyprzedaże na koniec świata, kredyty (WTF???) na koniec świata, tańsze OC na koniec świata- już nawet po tym można poznać, że 99% ludków interesujących się tym zagadnieniem na świecie ma z tego nieziemską bekę- a reszta siedzi z Gerylem w zaspach na Kilimandżaro i już samobójstwa planuje z racji pozaciąganych kredytów które jednak spłacać trzeba. Sam Geryl za zarobioną kasę kupi nowy dowód osobisty, zrobi operacje plastyczną i będzie do końca życi drinki na Majorce popijał i śmiał się z nieboraków którzy przez niego ostatnią kasę wydali.
  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Żeby poczuć klimat święta końca świata musisz zaopatrzyć się w katastroficzne przybory. Zrób jakieś zapasy, spakuj ciepłe ubrania, wodę, jakiś itp. Albo kup sobie zestaw z neta. Idź na jakiś kurs surviwalu. Zbierz kilku kolegów z gimbazy i pogadajcie sobie o tym kto jak się przygotowuje. Wtedy poczujesz klimat.
  • 8



#9

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wszystko, lepiej nie można tego ująć :)
tak naprawdę każdy ma swój własny koniec świata w momencie śmierci. Co dziennie wiele osób przeżywa koniec świata. Tak było, jest i pozostanie.
Oczekujemy jakiś spektakularnych fajerwerków a życie ucieka nam między palcami. Ot taka wieczorna refleksja mnie naszła. Pozdrowienia dla wszystkich.
  • 5



#10

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no. jesteśmy niczym - jak nie będzie nic po śmierci, to komuś się będzie należał **** !

Dołączona grafika
Ostatnio dostałeś bana na shouta za przekleństwa i jak widać dalej praktykujesz. Już było mówione wielokrotnie, to że wstawisz w przekleństwo dwie gwiazdki nie powoduje że przestaje być przekleństwem - bo słowo jest nadal czytelne

/mylo


przesada. to nie jest przedszkole - kogo Ty chcesz AŻ TAK CHRONIĆ ? bo jak komuś przeszkadza wykropkowane przekleństwo to raczej z tym kimś jest problem, a nie z wyrazem który zostaje wykropkowany. nikogo normalnego wykropkowane przekleństwo by nie uraziło.

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 09.12.2012 - 22:04

  • 2

#11

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze powiedziawszy ja jakoś trochę odczuwam że ta data się zbliża, nie wierzę co prawda w „2012” ale biorąc pod uwagę że po raz pierwszy usłyszałem o niej w okolicach 1999r. jeszcze za dzieciaka i tyle się o niej mówiło przez te ostatnie 6 lat chociażby tu na tym forum że stała się ona wręcz legendarna osobiście dla mnie nawet chyba trochę symbolem zakończenia jakiegoś etapu.
  • 0

#12

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Według biblii nikt nie zna dnia ani godziny, apokalipsa ma nadejsć jak grom z jasnego nieba. To definitywnie eliminuje ten nasz niedaleki koniec 2012 w ujęciu chrześcijańskim.
Pozostaje jeszcze teza fizyka amatora Patricka Geryla, który liczy pieniążki na koncie od ładnych kilku lat. Przebiegunowanie? Globalna katastrofa? Proroctwo majów? Sorry, idę pograć w Blitzkriega, obiecałem sobie, że przed końcem świata muszę przejść kampanię Alliantów. :)
  • 1

#13

pol.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nareszcie 22-go zakończy się to całe gadanie o końcu świata, temat się zamknie i będzie spokój całej tej medialnej szopki :)

Spokojnie, znajdzie się kolejna data. W końcu już teraz na horyzoncie mamy temat Apofisa a pewnie i "po drodze" coś się jeszcze znajdzie ;).
  • 1

#14

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozwiń tą myśl. A co to myślałeś, że ludzie zaczną w popłochu krasć, zabijać i gwałcic? W popłochu to będzie cały niu ejdż :)


Paradoksalnie, gdyby ludzie z powodu jakiejś głupiej ploty zaczęli się na masową skalę okradać, zabijać i gwałcić - to w pewnym sensie faktycznie BYŁBY koniec świata... jakże ironiczny.
  • 0

#15

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy jesteście podobnego zdania? niby tylko parę dni zostało do zagłady, a W OGÓLE nic nie czuć. Tak jak rok czy 2 lata temu nie czuło się klimatu świąt i to nie tylko ja tak uważałem, wszyscy, tak teraz ludzie snują plany na 2013 i żyją w jednej wielkiej nieświadomości. Przecież koniec ma być :/ jak mnie by ktoś zaprosił na święta z rodziny, zignorowałbym już 1 słowo.



na twoim miejscu strzeliłbym sobie dzień wcześniej w łeb, co by nie cierpieć wrazie czego
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych