Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dmitrij Miedwiediew o Obcych na Ziemi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61

agev.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... a może po prostu te wszystkie wydarzenia, data ( m.in 21.12.2012) i liczne dziwne zjawiska nie mają symbolizować końca świata a po prostu jakieś inne wydarzenie polegające na tym że w końcu się dowiemy o tym że nie jesteśmy sami i ujawnią się nam istoty pozaziemskie...tak po prostu... :)
  • 1

#62

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby obcy się ujawnili najpierw musieli by przeżyć jedno pokolenie na Ziemi, zinfiltrować telewizje i dopiero mając je w garści mogliby nadawać.
Dla istot wysokorozwiniętych nie byłoby problemu chyba że mają tak rozwinięte ego że nie chcą się zadawać z prymitywami.
  • -1

#63

BehawioralnyBarbararzyńca.
  • Postów: 177
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobra, inaczej. Zakładamy, że wszystkie historie/teorie spiskowe/relacje osób porwanych przez obce cywilizacje są prawdziwe. Ta prawda tli się gdzieś tam z boku przez kilkadziesiąt lat. A nawet trochę więcej mając wszak na uwadze fakt, że starożytne cywilizacje wchodziły w różnego rodzaju interakcje z obcymi. Nagle BUM! Pojawia się człowiek, który to wszystko potwierdza. Potwierdza, że obcy istnieją blabla itp. Przyjmując sposób myślenia spiskowców twierdzących tak jak ten człowiek, że obcy istnieją i że prawda o nich była ukrywana bezczelnie przez rządy wielu państw - to pojawia się mały problem drodzy spiskowcy. Otóż na tym etapie cała ta konspiracyjna machina powinna ruszyć! Parę minut po wypowiedzi Miedwiediewa wszystkie media powinny o tym nadawać. Te wszystkie ultra skomplikowane powiązania rządów [albo i jednego rządu?] teraz powinny zwieńczyć kilkudziesięcioletnie dzieło w taki właśnie sposób. Niestety się nie udało. Na TVN będącym masońską machiną propagandową dalej leci durny serial. Coś tu jest nie tak. Ale co?

a)Może ta cała machina zaliczyła jedną wielką wpadkę i nie udało się doprowadzić do sceny finałowej?
Ale jak to? Przecież ONI maczają palce we wszystkim, co nie spiskowcy? Nadal możecie kupować zatrutą żywność w Tesco i oglądać durne must be the music, zatem masońska machina działa.

b)Może to celowe zagranie? Może to też element konspiracji?
No z pewnością. Dmitrij dba o to, by pojawiały się nowe tematy na tym forum.

c) A może... a może! A może on... żartował?

Taka jest prawda. Chciałbym dożyć czasów, gdy ludzkość spotka na swojej drodze inną cywilizację [bądź vice versa]. Ale to jeszcze nie to.
  • -3

#64

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ze jestem przekonany o istnieniu obcych cywilizacji i ze nas odwiedzaja, nie oznacza ze wierze we wszystkie spiski z tego forum i nie widze sensu wrzucania mnie i setki innych do jednego wora - "spiskowcow".
Post powyzej ma estetyke malego dziecka i to jeszcze bezczelnego na dodatek, twoje a), b), c) sa robieniem durnia z kazdego kto mysli inaczej niz ty, co twoje nabrzmiale ego komunikuje na koncu, "..Taka jest prawda.." bo co? bo tobie sie tak wydaje? Znasz "wujka Dmitrija" i wiesz co mial na mysli? Mogl sobie zartowac, ale tez mogl miec tuzin innych powodow aby to mowic i nie koniecznie zalezec musialo mu na "wszech-ujawnieniu", mogl chciec to powiedziec sam od siebie, aby np. zaimponowac dziennikarzom (myslal ze nie jest na wizji), a jako wieczny "numer 2", marionetka Putina jego frustracja aby uchodzic za waznego sie tak realizuje (nie wiadomo co gada na imprezach), lub mogl chciec dac swiatu sygnal "ze tak to prawda, ale jest ukrywana", jako ze moze ma wiecej wspolczucia ludziom, albo jest to odpowiednio podpuszczona rozmowa i tak zmontowana aby wydawalo sie sam z siebie tak powiedzial nie wiadomo dlaczego, bo sie dziennikarzomn nudzilo.. albo poprostu mu odj..lo i w domu zaklada czapke z aluminium..

wszystkie te mozliwosci sa rownie wiarygodne co twoj punkt c, a nawet biorac pod uwage analize rozmowy, to bardziej mozliwe od twojego c, bo "kultura zartu", zakladalaby ze jako zart powinno sie to zakonczyc na slowach ze nie wierzy w dziadka mroza tak jak i UFO.. dalej poprostu zart byl nie smieszny i wprawiajacy w zaklopotanie, a mamy do czynienia z czlowiekiem wyksztalconym i obytym w towarzystwie, z wyzszych sfer, wiec to, iz on nagle, nie na temat zaczyna mowic o tajnych teczkach i ufo, jako osoba ktora mialaby dostep gdyby takie teczki istnialy, jest w niesmak i nie namiejscu biorac pod uwage jego pozycje.. a nawet jesli to zart, to tez taki ktory "lezal mu na sercu", ze nagle w tak rozwinietej formie pojawia sie zupelnie nie na temat.. wiec jak wiesz swoje to zachowaj dla siebie i ubieraj sie cieplo jak czekasz na gimbusa..

Użytkownik manitoris edytował ten post 14.12.2012 - 17:56

  • 1

#65

BehawioralnyBarbararzyńca.
  • Postów: 177
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To ze jestem przekonany o istnieniu obcych cywilizacji i ze nas odwiedzaja, nie oznacza ze wierze we wszystkie spiski z tego forum

Lecz rzucasz się niczym statystyczny spiskowiec połykający wsio.

Post powyzej ma estetyke malego dziecka i to jeszcze bezczelnego na dodatek, twoje a), b), c) sa robieniem durnia z kazdego kto mysli inaczej niz ty,

Nie robię z nikogo durnia. To, że poczułeś się dotknięty tym postem oznacza, że w bliżej nieokreślonych płaszczyznach utożsamiasz się z ludźmi o małym potencjale intelektualnym. Tutaj dopiero jestem bezczelny.

..Taka jest prawda.." bo co? bo tobie sie tak wydaje? Znasz "wujka Dmitrija" i wiesz co mial na mysli? Mogl sobie zartowac, ale tez mogl miec tuzin innych powodow aby to mowic

Moje zdanie = moja prawda. Nie wiem co miał na myśli. Nigdy niczego nie wiadomo. Nigdy nie ma 100 % pewności. Zawsze zostaje ten ułamek procenta niepewności na którym [nie wiem jak ty, wybacz nie chcę Cię wrzucić do worka spiskowców czy jak tam to se nazwałeś] ja nie bazuje, za co najchętniej byś chciał usłyszeć przeprosiny. Schylam łeb w pokorze.

"kultura zartu", zakladalaby ze jako zart powinno sie to zakonczyc na slowach ze nie wierzy w dziadka mroza tak jak i UFO.

A dlaczego tak nie zrobił?

dalej poprostu zart byl nie smieszny i wprawiajacy w zaklopotanie

Może dlatego tak nie zrobił?

wiec jak wiesz swoje to zachowaj dla siebie i ubieraj sie cieplo jak czekasz na gimbusa..

To jest forum. Nie będę niczego zachowywać dla siebie. Jeśli tylko zechcę podziele się tym z innymi użytkownikami, niczego mi nie zabronisz i do niczego nie zniechęcisz, chociaż forma twojej wypowiedzi to zrobiła. Atak za atak ;) Pozdrawiam

Użytkownik BehawioralnyBarbararzyńca edytował ten post 14.12.2012 - 18:15

  • 1

#66

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Istnieje roznica w wyrazaniu pogladow, a narzucaniu ich innym i ty najwyrazniej jej nie widzisz.. nie ma sensu robic offtopu wiec niech poziom merytorczny poprzednich postow ocenia inni i.. BITWA NA "+/-" !! ;]
  • 0

#67

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby obcy się ujawnili najpierw musieli by przeżyć jedno pokolenie na Ziemi, zinfiltrować telewizje i dopiero mając je w garści mogliby nadawać.Dla istot wysokorozwiniętych nie byłoby problemu chyba że mają tak rozwinięte ego że nie chcą się zadawać z prymitywami.

W pewnym sensie tak jest .Jest grupa ,która posiada media i myślę,że gardzi w swym mniemaniu chorym prymitywami,tylko,że to "swoi" a właściwie to dla większości są obcymi a może ty my jesteśmy im balastem i w ich spojrzeniu myśmy obcy a na pewno zbędni:))

Użytkownik Padael edytował ten post 14.12.2012 - 19:15

  • 0



#68

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Mnie nikt nie musi przekonywać do istnienia obcych. Wystarczy obejrzeć sobie coś takiego i jest się tego pewien.

Dołączona grafika
Miliardy galaktyk, a w nich miliardy gwiazd, więc jeżeli jesteśmy w tym Wszechświecie sami, to było by to strasznym marnotrawstwem przestrzeni. 8)


Użytkownik Miłosz edytował ten post 15.12.2012 - 02:22

  • 16



#69

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba żaden rozsądnie i racjonalnie i przede wszystkim samodzielnie myślący człowiek nie ma wątpliwości co do istnienia życia poza Ziemią.Z drugiej strony Ludzkość rozwija się od kilku lub kilkunastu tys. lat a technologicznie poziom często zaskakuje.Wyobraźmy sobie jaki poziom osiągniemy za milion lat w tym tempie i teraz pomyślmy na jakim poziomie mogą być obce cywilizacje,nie sposób tego sobie uzmysłowić.Miejmy nadzieję,że idzie to w parze z rozwojem kulturowym i duchowym w pozytywnym kierunku inaczej ewentualne odwiedziny mogą stać się dla nas hekatombą.
  • 2



#70

Cor7ez.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

... a może po prostu te wszystkie wydarzenia, data ( m.in 21.12.2012) i liczne dziwne zjawiska nie mają symbolizować końca świata a po prostu jakieś inne wydarzenie polegające na tym że w końcu się dowiemy o tym że nie jesteśmy sami i ujawnią się nam istoty pozaziemskie...tak po prostu... :)

Już jutro przekonamy się czy miałeś rację. Spodziewajmy się jednak przypadków masowych samobójstw i jakiś kolejnych masakr, które w mediach będą "hitem".
  • 0

#71

Cor7ez.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejny film o kosmitach. Szykuje sie coś dużego i ważnego.
Ma to być widowisko podobne do tego słynnego już "Bliskie spotkanie III stopnia".
Dalsze przygotowywanie ludzkości za pomocą kultury masowej do wyjawienia
prawdy o pozaziemskich cywilizacjach (jeżeli te istnieją i nie będzie to ziemski fake).
http://www.filmweb.p...n Disneya-90562
  • 0

#72

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W latach 90' nakrecono az 3 czeci Gremlinsow, a jakos oskalpowane "kroliki" nas nie dopadly.. poza tym kilka czesci Critersow i cale mnostwo innych filmow o UFO, diablach, opetaniach, nie zapominajac o bohaterskich "Jankesach" no i..??? ani nikt nie uwierzyl w dobrych amerykancow niosacych pokoj, ani nie mialo to nic wspolnego z ujawnianiem czegokolwiek.. chodzi tylko o KASE! a modny temat - to KASA i sukces nawet najglupszego scenariusza (mozna kojarzyc z Prometeuszem).. widzieliscie chocby ile filmow o dniu dzisiejszym powstalo..

poza tym Disney? naprawde?? :roll:

Użytkownik manitoris edytował ten post 21.12.2012 - 11:28

  • 0

#73

rem331.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miedwiediew mówił proszę obejrzeć film faceci w czerni
ale nie amerykański serial
a rosyjski dokument

wersja po rosyjsku z angielskim tłumaczeniem
arcyciekawe
  • 2

#74

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy film, ale jest jedna rzecz która mnie zastanawia - skoro te roboty są takie zaawansowane technologicznie to dlaczego mówią (wg. świadków) metalicznym głosem? Przecież już obecna technologia potrafi generować ludzki głos...
  • 0

#75

Yar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, już miałem zapodać ten rosyjski dokument Men in Black, ale kolega mnie ubiegł.
Wypowiedź Miedwiediewa należy traktować poważnie. Mówił prawdę.
Zresztą na logikę: jeśli Oni nad odwiedzają, to niemożliwym byłoby, by rosyjski rząd tym się nie zajmował. Chwała im za to, że mają to pod kontrolą i o tym mówią. Bo w USA temat jest zagarnięty przez kompleks militarno-przemysłowy, a biedny prezydent jest tylko pionkiem.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych