Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dmitrij Miedwiediew o Obcych na Ziemi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1

wk85.
  • Postów: 73
  • Tematów: 42
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

W koniec świata i Dziadka Mroza nie wierzy, ale wie coś o obcych na Ziemi

http://www.tvn24.pl/...emi,600437.html

B. prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew odpowiadał na pytania dziennikarzy w programie transmitowanym przez pięć kanałów telewizyjnych. Po "zejściu z wizji" mówił nie tylko o polityce. (Reuters)

Nie wiem czy to jakiś żart czy rzeczywiście się zaczyna coś zmieniać w tym temacie.

Użytkownik wk85 edytował ten post 08.12.2012 - 14:04

  • 22

#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z początku myślałem, że to jakaś przeróbka. Cięzko mi trochę w to wierzyć, ale jeżeli mówi to taka osobistośc... Nie ważne, że tak mało. Ważne, że to potwierdził.
  • 0



#3

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muszą zacząć przyzwyczajać do tego ludzi, bo z chołotą(inaczej nie idzie tego określić) co myślą o tym że planeta Ziemia jest jedyną matką naturą i to że układ słoneczny jest jedyny w całym wszechświecie, nie ma co wchodzić w erę kosmiczną. Wydaje mi się że już najwyższy czas by wykładać kawę na ławę.

To że "obcy" są na Ziemi, jest pewniejsze niż to że jutro jest dzień.
  • 0

#4

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To, że w Kosmosie istnieją obce cywilizacje, jest pewne - wynika to chociażby z rachunku
prawdopodobieństwa. Ponadto od jakiegoś czasu obserwujemy wiele "przecieków"
od wiodących państw tego świata. Faktem jest, że końcówka br. będzie naprawdę interesująca.

Użytkownik hayashi edytował ten post 08.12.2012 - 16:48

  • 3

#5

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pewnie jedynym sposobem by bronić się przez tymi obcymi będzie stworzenie nowego rządu światowego i wszczepienie sobie przez wszystkich obywateli mikroczipów :roll:
  • 10

#6

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Po prostu zażartował, myślicie że tak ważna osobistość gdyby miała tak ważne informacje to by wszystko wygadała w zwykłym programie informacyjnym, zwłaszcza gdy ton rozmowy był luźny ? Po prostu nie chce mi się wierzyć że do wyjawienia takiej nowiny skłonił go żart o dziadku mrozie.
  • 11



#7

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje że to nie był żart. Raczej oswajanie ludzi z takimi informacjami by później nie wybuchła panika
  • 1



#8

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przed chwilą w "Wydarzeniach" był właśnie reportaż z tego spotkania, ale ani słowem nie wspomnieli o tym "przecieku", tylko że b. prezydent nie wierzy w koniec świata. Ciekawe.
  • 0

#9

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a może to miała być ironia ? tylko taka średnio udana
  • 2

#10

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dowiedziałem się dopiero że pan Miedwiediew jest teraz premierem a prezydentem został pan Putin. Zaskoczenie, bo nie pamiętam aby były jakiekolwiek informacje nt wyborów w Rosji czy coś... No ale wracając do tematu: Według mnie taki luźny 'żarcik' ale może być w nim ziarno prawdy. Wiadomo że nikt od razu nie uwierzy, ale coś może być na rzeczy.
  • -8

#11

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UP :roll: efekt hibernacji?
  • 0

#12

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten temat powinien się znaleźć w dziale - UFO i Obce Cywilizacje.
  • 0



#13

Flopstar.
  • Postów: 225
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Troszkę dłuższa wersja.
Kto zna rosyjski powinien wyciągnąć z tego filmu więcej informacji.


  • 0



#14

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wydaje mi się że Miedwiediew powiedział to tak że można to odebrać jako żart ale można to równocześnie wziąć śmiertelnie poważnie. Ja oglądając jego mimikę twarzy mam wrażenie że mówi prawdę - może się mylę ale myślę że to co zrobił to jedyna opcja aby ktoś kto wie o takich rzeczach dał informację pozostałym ludziom na ziemi. Miedwiediew może być bardziej ku ludziom i może chciał to jakoś delikatnie przekazać pozostałym ale musiał to zaintonować pół żartem aby nie mieć później problemów. Wiadomo przecież nie ogłosi konfernecji prasowej z taką informacją ani nie napisze na swoim facebooku o tym (chyba że dostani rozkaz od tych na górze) więc wykorzystał nietypową okazję. Każdy może to interpretować jak chce jak dla mnie ten "żart" ma drugie dno. Oczywiście mogę się mylić, natomiast jeżeli to tylko czysty żart to jakże nietypowy dla głowy państwa która notabene ma dostęp do takich ściśle tajnych danych prawda?
  • 14

#15

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ktoś wyjawiał by tajne dane w prostym wywaidzie. Może następnym razem pan obama uchyli rąbka tajemnicy np. o strefie 51? :)
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych