Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skąd pochodzą informacje, które zna jasnowidzący?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czytałem wiele historii o ludziach, którzy przepowiadali zdarzenia ale nikt nie wyjaśnił, skąd pochodzą ich wizje? Skąd jasnowidz wie, że wizje które otrzymuje nie są po to, by mu zaszkodzić (np. jakiś byt mu je wysyła po to, by go np. opętać albo by popadł w chorobę psychiczną)? Wizje pochodzą od jakiejś myślącej istoty? Mogą pochodzić z więcej, niż jednego źródła?
  • 0



#2

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nigdy nie będziesz pewnym, skąd pochodzą te informacje.

Zakładając, że masz przekazy i 1/10 ma pozytywny wpływ na twe, lub otoczenia losy, to czy to wystarcza byś miał zdanie wyrobione w kwestii pochodzenia tychże...nie sądzę.

p.s.Mógł bym coś tu napisać, ale to nie ma najmniejszego sensu, bo by nikt nie zrozumiał, a wszyscy szukali by tego co mało istotne.

Amen w temacie.
  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie pomyślałeś, że takie wizje i przepowiednie mogą powstawać tylko w umyśle takiego ,,jasnowidza"? Czyli ich źródłem nie jest jakaś niematerialna istota czy coś innego.
  • 3



#4

pawing4.
  • Postów: 39
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem te wizje generowane są w chwili samego wydarzenia, które jasnowidz widział i był obecny w chwili ich wydarzenia się i są wysyłane w przeszłość przez podświadomość, która wierzy, że musi to zrobić by wszystko było ok. Tyle na temat dobrych wizji. Reszta wizji może pochodzi od osób trzecich, i jasnowidz "wyłapał" je od nich.
  • 0

#5

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A nie pomyślałeś, że takie wizje i przepowiednie mogą powstawać tylko w umyśle takiego ,,jasnowidza"? Czyli ich źródłem nie jest jakaś niematerialna istota czy coś innego.


Irytujesz mnie hazardzisto jeden, ale ja typki takie lubię/raczej.

To jak wytłumaczyć takie same wizje u dwojga ludzi będących daleko od siebie. (Wiem o czym piszę.)

...miałem nie pisać, ale brak mi wytrwałości.


Jeśli "zobaczysz" przyszłe zdarzenia a w nich coś, co absolutnie niemożliwe jest do wykonania z logicznego punktu widzenia twej wiedzy i doświadczeń życiowych, to jak taki durny mózg mógł to stworzyć?

A to się dzieje...!


Mnie osobiście zadziwia fakt, że przekaz pochodzi z innego wymiaru czasu, a ja przecież nie wierzę w jego istnienie, bo to jest nielogiczne. Jeśli inny czas istnieje, to przecież nasze przyszłe decyzje już musiały zapaść i jak z tym żyć?
  • 0

#6 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Zobacz tu:

http://www.paranorma...anowicz-szypow/

Osoby zainteresowane parapsychologią oraz rzeczami i zjawiskami niezwykłymi zaciekawi pewnie fakt, iż to ten właśnie poziom odpowiadać ma za rzeczy tzw. niesamowite, nie mieszczące się w logicznym rozumieniu, parapsychiczne, typu: telepatia, psychokineza, jasnowidzenie oraz inne rodzaje zagadnień znane psychotronice. Te przenoszące informację pierwotne wiry składają się na taki specyficzny rodzaj materii, jaki określić możemy mianem powłoki myśli, a na tym poziomie myśl staje się materialna, myśl materializuje się natychmiastowo! Zupełnie tak jak opowiada Robert Monroe w swych pracach, jak w czasie przebywania na poszczególnych focusach w czasie swych astralnych wędrówek materializował różne rzeczy samą myślą. Tutaj myśl może być samoistnym bytem, nie potrzebuje ciała, twardej energii w postaci materii.


  • 0

#7

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z czarodziejskiej kuli :)
  • 0

#8

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zobacz tu:

http://www.paranorma...anowicz-szypow/

Osoby zainteresowane parapsychologią oraz rzeczami i zjawiskami niezwykłymi zaciekawi pewnie fakt, iż to ten właśnie poziom odpowiadać ma za rzeczy tzw. niesamowite, nie mieszczące się w logicznym rozumieniu, parapsychiczne, typu: telepatia, psychokineza, jasnowidzenie oraz inne rodzaje zagadnień znane psychotronice. Te przenoszące informację pierwotne wiry składają się na taki specyficzny rodzaj materii, jaki określić możemy mianem powłoki myśli, a na tym poziomie myśl staje się materialna, myśl materializuje się natychmiastowo! Zupełnie tak jak opowiada Robert Monroe w swych pracach, jak w czasie przebywania na poszczególnych focusach w czasie swych astralnych wędrówek materializował różne rzeczy samą myślą. Tutaj myśl może być samoistnym bytem, nie potrzebuje ciała, twardej energii w postaci materii.



Temat wyczyszczony, a Szypowa net określa jako pseudo...

Te przenoszące informację pierwotne wiry składają się na taki specyficzny rodzaj materii, jaki określić możemy mianem powłoki myśli, a na tym poziomie myśl staje się materialna, myśl materializuje się natychmiastowo!


Tak, ale od kogo pochodzą i jaki to ma cel, nie wspomnę, że odbiornik nie rozumie powodu wyboru jego osoby za nielogiczne pod każdym względem. Brak tez uzasadnienia takiego wyboru.


Z czarodziejskiej kuli :)


Tak, to jest śmieszne, cieszysz się?
  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jak wytłumaczyć takie same wizje u dwojga ludzi będących daleko od siebie. (Wiem o czym piszę.)


Normalnie i w prosty sposób. Ilu znasz ludzi? Określ mniej więcej ilość tych których znasz, tych z rodziny, znajomych, dalszych krewnych, a także ludzi publicznych, polityków piosenkarzy. Ilu ich może być, pewnie kilkanaście tysięcy. No dobra odlicz osoby publiczne i zostaw resztę. Pozostanie kilkuset ludzi.
A teraz możesz zgadnąć ilu z nich w tej chwili myśli o tym samym co ty. Dajmy na to że kilka procent, czyli trochę ponad 10 osób. Myśli różne przez głowę przechodzą więc w każdej sekundzie kilkanaście osób może myśleć o tym samy. Część z nich w tym samym czasie może mieć wizje końca świata albo inne. Zresztą nie napisałeś dokładnie o jakie wizje ci chodzi.
  • 1



#10

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaki Byt ? chyba od Byt. nie bez powodu mówi się "Wizje z d.py wzięte" :)

Dołączona grafika

/Connor

Moj pierwszy warn, chyba się napiję z tej okazji. A moderatornia jakaś bez humoru dzisiaj.

To nie jest warn a upomnienie. Czy nie potraficie tego rozróżniać? Status ostrzeżeń Ci się nie podniósł.

/Connor


To przepraszam, nie miałem zamiaru niczego podnosić, a szczególnie poziomu irytacji moderatora.

Użytkownik Oomek edytował ten post 24.11.2012 - 22:33

  • 0

#11

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jaki Byt ? chyba od Byt. nie bez powodu mówi się "Wizje z d.py wzięte" :)

Dołączona grafika

/Connor

Moj pierwszy warn, chyba się napiję z tej okazji. A moderatornia jakaś bez humoru dzisiaj.


:lol



wg mnie nie ma potwierdzonych inf że jasnowidz dostaje jakieś nadnaturalne (nazwijmy to tak) przekazy, więc... wszystko ma uzasadnione wątpliwości
  • 0

#12

pawing4.
  • Postów: 39
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście zadziwia fakt, że przekaz pochodzi z innego wymiaru czasu, a ja przecież nie wierzę w jego istnienie, bo to jest nielogiczne. Jeśli inny czas istnieje, to przecież nasze przyszłe decyzje już musiały zapaść i jak z tym żyć?


Wizje pochodzą z innej linii czasu, przynajmniej ja tak uważam, i nie muszą się stać. Wciąż można zmienić przyszłość.
  • 0

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wizje pochodzą z innej linii czasu, przynajmniej ja tak uważam, i nie muszą się stać. Wciąż można zmienić przyszłość.

No to podobnie jak ja. Jackowski mówi o MOŻLIWYCH torach przyszłości, a inne jego wizje pochodzą jakby od osób zmarłych, albo opiera się na ich "sygnaturze" energetycznej.
  • 0

#14

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wizje dotyczą najbardziej prawdopodobnej wizji przyszłości, można je zmienić. Wizje o katastroficznym końcu wielkiej epoki mają już tysiące i setki lat, a tez przed paru nie zmienjają tej idei, a zatem czynniki warunkujące nie zmieniły się. Duchy zmarłych mogą wpływać na ludzi, i dawać im wizje w zakresie ich wiedzy i możliwości. Podobnie ma jackowski, jest dostrojony do odbioru inform,takich od takich ludzi.
  • 0

#15

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym temacie zgadzam się z Wszystko. Nie jestem sceptykiem we wszystkim. Ale akurat Jackowski strasznie mnie rozczarował i w sumie jego przypadek mnie przekonał o tym, że jasnowidzenie nie istnieje. A zresztą to co on opowiada odnośnie przyszłości, to sporo osób mówi i nie ma tytułu jasnowidz...

Podam prosty przykład, jak upadał PRL moja Babcia mówiła, że te czasy jeszcze wrócą. I co jasnowidz ? Nie. Większość ludzi po prostu stale dąży do socjalizmu, chce być kontrolowana, nadzorowana, prowadzona za rękę, i dawać się dupczyć państwu oddając połowę dochodu w podatkach. Wystarczy do tego chłodna analiza faktów.

Jackowski od lat opowiada o jakiejś wojnie, znam osoby co mówią tak samo od lat, "będzie wojna". Czy ktoś z nich choć raz został określony mianem jasnowidz ? Nie. A najlepsze jest jego przepowiadanie wyników meczy EURO Przecież na co dzień sporo ludzi gra w bukach i obstawia wyniki, czyli jak ktoś trafi to jest jasnowidzem ?...

Kiedy Pan Jackowski rozliczy się jasnowidzenia odnośnie UFO ? :) Pamiętam do dziś jak na nautilusie opowiadał o jakiś kosmitach drążących doły w ziemi. Byliny :D

Użytkownik Xellos edytował ten post 04.12.2012 - 16:50

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych