Skocz do zawartości


Zdjęcie

paraliz senny czy cos wiecej....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

dwa_zero.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
czytalam o zjawisku paralizu przysennego. W moim przypadku dokladnie tak bylo jak to opisuje np wikipedia. Snilo mi sie ze obudzilam sie w nocy a nie moglam sie ruszac jakby cos przygniatalo mnie do lozka i krzyczalo jednoczesnie do ucha (chyba damski glos) nie moglam oddychac. Powtorzylo sie to dwa razyw ciagu jednego snu. To bylo w nocy. W dzien pojechalismy z mezem obejrzec dom... Wszystko bylo idealne. Tak jak chcielismy blisko duzego miasta, spora dzialka, zabudowania gospodarcze. Jednak po powrocie do mieszkania wpisalam w google dana miejscowosc *od razu pisze ze nie mialam zadnego przeczucia - poprostu chcialam sprawdzic w jakiej dokladnie lezy gminie). Pierwsze co wyswietlilo google to wiadomosci z roznych stron ze w tej miejscowosci wydarzyla sie tragedia - facet zamordowal dwoje ludzi siekiera. Dokladnie w tym domu. Wiem ze byc moze jedno z drugim nie ma nic wpolnego. Szukam realnych wyjasnien. Slyaszalam o tym zdarzeniu w radiu jakies dwa miesiace temu. Mozliwe ze w mojej podswiadomosci utkwila nazwa tej miejscowosci i mozg w jakis sposob chcial mi dac o tym znac. Trzymam sie w kazdym razie tej wersji ;/
co mysliscie?
  • 0

#2

irooc.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to paraliż senny, sam kiedyś w sumie nie tak dawno dla ciekawości mieszkałem w domu z podobna historią siedziałem pół nocy etc ciemno itd itd a tam nawet podobno starszylo i nic .
Zmęczenie stres, 'podniecenie' przeprowadzka
A śnia ci sie dziwne rzeczy czy to co teraz sie stało miałas 1 raz bo skoro jesteś obeznana w temacie to pierwszy raz twój nie byl prawda?
  • 0

#3

dwa_zero.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego dlatego zaczelam szukac internecie i przeczytalam o paralizu. nie kupilismy tego domu. jechalismy dopiero go ogladac. mamy gdzie mieszkac poprostu chcemy kupic dom ale dopiero szukamy. zreszta cale szczescie ze po obejrzeniu domu zerknelam do internetu bo pewnie bysmy go kupili ;/
  • 0

#4

irooc.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem moim zdaniem to tylko stres ;)
wybacz myślałem że już nabyliście dom :D
zatem powodzenia w szukaniu domu zapraszam do Wrocławia :D
to się przynajmniej na piwo wyskoczy ha !:D
  • 0

#5

Death Rider.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwykły paraliż senny każdemu się zdaża. Jak umysł się ocknie a ciało nie. Często się przytrafia praktykującym LD :D w sumie ciekawe uczucie i niekoniecznie wywołane przez stres
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych