Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bicie kobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy uważasz że mężczyzna ma takie samo prawo uderzyć kobiete tak jak jest to w przeciwną stronę ? (81 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz że mężczyzna ma takie samo prawo uderzyć kobiete tak jak jest to w przeciwną stronę ? Mówimy oczywiście o wyjątkowych sytuacjach bo nie mam na myśli bezsensownej przemocy fizycznej

  1. Tak (51 głosów [62.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 62.96%

  2. Głosowano Nie (30 głosów [37.04%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 37.04%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie robię z siebie żadnej amazonki, ale chodziłam trochę na aikido, i wiem jak się obronić.

a że było tylko 7 dziewczyn w grupie (na 38 osób), ja walczyłam z chłopakami bo byłam z tych 7 najsilniejsza. i owszem, ten chwyt, byłby w stanie mnie unieruchomić.

Z drugiej strony, ja też byłabym w stanie unieruchomić kogoś tym chwytem.

nie mówię że macie mnie konkretnie przytrzymywać- bo po co? jestem normalną dziewczyną, dużo wybaczam, a jeśli już kogoś pacnę, to pacnięty dobrze wie za co.

wspominałam już że nie zrobiłam nigdy nikomu krzywdy bez powodu.

 

mowa tu o sytuacji w której nie będziecie mieć do czynienia ze mną tylko z jakąś niezrównoważoną kobietą.

o sytuacji w której leci za wami ćpunka ze strzykawką w ręce, z zamiarem wbicia wam igły w oko.

albo wariatka z nożem.

podrzuciłam pomysł, w jaki sposób ją pewnie spacyfikować, nie używając dużo siły, i nie bijąc jej.

to dość mało wymagający chwyt. można tak kogoś trzymać nawet godzinę i się specjalnie nie zmęczyć. możesz sobie nawet tak z nią usiąść. w tym czasie, ktoś może zadzwonić po policję, albo ona się uspokoi.

dużo trudniej byłoby ją przytrzymać na przykład za obie ręce- szczególnie że wtedy mogłaby zacząć kopać, albo przytrzymać w uścisku, czy zwyczajnie złapać ją tak czy inaczej.

jak ktoś nie czuje się na siłach kogoś przytrzymać, to go odpycha, odepchnięty wkurza się jeszcze bardziej i atakuje znowu i znowu, a z każdym takim atakiem, jest coraz większa statystyczna szansa, że jednak trafi Cię tym nożem.

albo jeszcze inaczej- odepchniesz ją za mocno, a ona się przewróci, walnie głową w krawężnik i rozwali sobie czaszkę, a wtedy mogą cię posadzić za nieumyślne spowodowanie śmierci.

podsunęłam bezpieczne rozwiązanie, do którego nie trzeba być nie wiadomo jak silnym :)


Użytkownik Enetra edytował ten post 19.04.2016 - 17:35




#77

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie robię z siebie żadnej amazonki, ale chodziłam trochę na aikido, i wiem jak się obronić.

a że było tylko 7 dziewczyn w grupie (na 38 osób), ja walczyłam z chłopakami bo byłam z tych 7 najsilniejsza. i owszem, ten chwyt, byłby w stanie mnie unieruchomić.

Z drugiej strony, ja też byłabym w stanie unieruchomić kogoś tym chwytem.

nie mówię że macie mnie konkretnie przytrzymywać- bo po co? jestem normalną dziewczyną, dużo wybaczam, a jeśli już kogoś pacnę, to pacnięty dobrze wie za co.

wspominałam już że nie zrobiłam nigdy nikomu krzywdy bez powodu.

 

mowa tu o sytuacji w której nie będziecie mieć do czynienia ze mną tylko z jakąś niezrównoważoną kobietą.

o sytuacji w której leci za wami ćpunka ze strzykawką w ręce, z zamiarem wbicia wam igły w oko.

albo wariatka z nożem.

podrzuciłam pomysł, w jaki sposób ją pewnie spacyfikować, nie używając dużo siły, i nie bijąc jej.

to dość mało wymagający chwyt. można tak kogoś trzymać nawet godzinę i się specjalnie nie zmęczyć. możesz sobie nawet tak z nią usiąść. w tym czasie, ktoś może zadzwonić po policję, albo ona się uspokoi.

dużo trudniej byłoby ją przytrzymać na przykład za obie ręce- szczególnie że wtedy mogłaby zacząć kopać, albo przytrzymać w uścisku, czy zwyczajnie złapać ją tak czy inaczej.

jak ktoś nie czuje się na siłach kogoś przytrzymać, to go odpycha, odepchnięty wkurza się jeszcze bardziej i atakuje znowu i znowu, a z każdym takim atakiem, jest coraz większa statystyczna szansa, że jednak trafi Cię tym nożem.

albo jeszcze inaczej- odepchniesz ją za mocno, a ona się przewróci, walnie głową w krawężnik i rozwali sobie czaszkę, a wtedy mogą cię posadzić za nieumyślne spowodowanie śmierci.

podsunęłam bezpieczne rozwiązanie, do którego nie trzeba być nie wiadomo jak silnym :)

Dla mnie jesteś kozak;p

Co do przytrzymania agresora- to dobry pomysł niezależnie kto Cie atakuje( po co od razu wybijać zęby?xD)

Znam taką jedną kobitkę która od roku ćwiczyła zapasy czy coś w tym stylu- byliśmy w kilka osób w knajpie- ktoś ją zapytał jak jej idzie( wysoki wielki chłop)  a ta wsunęła się tak śmiesznie pod niego i zaczęła go dusić nogami. Nie mógł się uwolnić dość długo, zaczęliśmy się denerwować bo się zrobił cały czerwony ale po kilku 'udusisz go!' babka go zostawiła. Najlepsze ,że miała może z 160 cm



#78

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja tak z innej beczki :)

 https://www.youtube....h?v=UuUo2Bm0v4A

 





#79

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Enetra

rock, zarzucasz mi kłamstwo i obrażasz mnie

 

Przysnilo ci sie.

 

nie masz pojęcia jak wyglądam ani co potrafię, ale koniecznie chcesz mnie wrzucić do jednego worka z policjantką z ameryki- a policjantki z ameryki jak się napchają pączków, to nie dziwota,że nie potrafią gościa złapać.

 

Niewazne jak wygladasz ani co potrafisz. Jestes kobieta, a to znaczy ze w byle bojce na ulicy nie masz najmniejszych szans. Dam ci prosta rade, zapamietaj ja na zawsze. Jak zaczepi cie jakis luj na ulicy, w parku czy gdzies indziej i zazada portfela albo telefonu, to nie kozakuj tylko wydrzyj sie ratunku! i spierniczaj w podskokach. To jest dla ciebie jedyna szansa. Jak ci strzeli do lba sie stawiac i probowac na gosciu jakies chwyty, to skonczysz z polamanymi gnatami a i pewnie jeszcze w nagrode cie w jakies krzaki zaciagnie i zabawi sie troche.

Nie obchodzi mnie co zrobisz, ale gwarantuje ci, ze jak sie obudzisz w szpitalu po zafikaniu do chuligana na ulicy to ci sie moje slowa przypomna.

 

mój chłopak, też ma ze mną spory problem, a ma 25 lat, 190 cm wzrostu i trenował wspinaczkę, więc łapki ma silne, i teoretycznie według twojego sposobu rozumowania, powinien wyrwać się z mojego chwytu prędzej niż w 10 minut, a nie zawsze mu się udaje.

 

Sa dwie opcje. Albo jest totalna lebiega i nic nie umie w co watpie, albo po prostu wie doskonale, ze z twojego super chwytu wyjdzie w sekunde, ale tobie przy okazji zlamie reke wiec nie chce tego robic. Zreszta, zrob na chlopaku prosty test. Umiesz zalozyc nelsona? To mu zaloz, najmocniej jak potrafisz. Pewnie wiesz, ze nelson jest dosc skuteczny prawda? To teraz niech ten twoj chlopak powoli, bardzo powoli schyli sie w lewo lub w prawo do wyboru i zrobi krok do tylu. Zobaczysz w ten sposob jaka sila zadziala na twoje rece, nie jestes w stanie utrzymac chwytu. A jak chlopak zrobi to samo blyskawicznie, to wyrwie ci bark albo zlamie reke. Nie wierzysz? sprawdz.

 

możesz sobie też wmawiać że zniszczyłeś mnie na tym forum, a mi się już po prostu nie chce dalej gadać do ściany.

 

Nie, nie zniszczylem cie. Sama sie zniszczysz predzej czy pozniej z taka bezkrytyczna wiara w twoje super chwyty i znajomosc aikido, ktore akurat jest sztuka walki chyba najmniej ze wszystkich przydatna na ulicy. Figure sobie moze dzieki temu wyrobisz, ale na nic wiecej ci sie to nie przyda. Zaczniesz machac lapami szukajac okazji do wykonania chwytu, a tymczasem facet ci wyplaci glanem z metalowym podnoskiem w noge lamiac ci piszczel albo kolano, ewentualnie jak go zlapiesz za reke to dostaniesz z dynki w twarz i sie skonczy kozakowanie.

Ale jak pisalem, guzik mnie interesuje co zrobisz. To twoje zdrowie i twoj problem.


Użytkownik Dr Röck edytował ten post 20.04.2016 - 09:10




#80

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Enetra

rock, zarzucasz mi kłamstwo i obrażasz mnie

 

Przysnilo ci sie.

 

nie masz pojęcia jak wyglądam ani co potrafię, ale koniecznie chcesz mnie wrzucić do jednego worka z policjantką z ameryki- a policjantki z ameryki jak się napchają pączków, to nie dziwota,że nie potrafią gościa złapać.

 

Niewazne jak wygladasz ani co potrafisz. Jestes kobieta, a to znaczy ze w byle bojce na ulicy nie masz najmniejszych szans. Dam ci prosta rade, zapamietaj ja na zawsze. Jak zaczepi cie jakis luj na ulicy, w parku czy gdzies indziej i zazada portfela albo telefonu, to nie kozakuj tylko wydrzyj sie ratunku! i spierniczaj w podskokach. To jest dla ciebie jedyna szansa. Jak ci strzeli do lba sie stawiac i probowac na gosciu jakies chwyty, to skonczysz z polamanymi gnatami a i pewnie jeszcze w nagrode cie w jakies krzaki zaciagnie i zabawi sie troche.

Nie obchodzi mnie co zrobisz, ale gwarantuje ci, ze jak sie obudzisz w szpitalu po zafikaniu do chuligana na ulicy to ci sie moje slowa przypomna.

 

mój chłopak, też ma ze mną spory problem, a ma 25 lat, 190 cm wzrostu i trenował wspinaczkę, więc łapki ma silne, i teoretycznie według twojego sposobu rozumowania, powinien wyrwać się z mojego chwytu prędzej niż w 10 minut, a nie zawsze mu się udaje.

 

Sa dwie opcje. Albo jest totalna lebiega i nic nie umie w co watpie, albo po prostu wie doskonale, ze z twojego super chwytu wyjdzie w sekunde, ale tobie przy okazji zlamie reke wiec nie chce tego robic. Zreszta, zrob na chlopaku prosty test. Umiesz zalozyc nelsona? To mu zaloz, najmocniej jak potrafisz. Pewnie wiesz, ze nelson jest dosc skuteczny prawda? To teraz niech ten twoj chlopak powoli, bardzo powoli schyli sie w lewo lub w prawo do wyboru i zrobi krok do tylu. Zobaczysz w ten sposob jaka sila zadziala na twoje rece, nie jestes w stanie utrzymac chwytu. A jak chlopak zrobi to samo blyskawicznie, to wyrwie ci bark albo zlamie reke. Nie wierzysz? sprawdz.

 

możesz sobie też wmawiać że zniszczyłeś mnie na tym forum, a mi się już po prostu nie chce dalej gadać do ściany.

 

Nie, nie zniszczylem cie. Sama sie zniszczysz predzej czy pozniej z taka bezkrytyczna wiara w twoje super chwyty i znajomosc aikido, ktore akurat jest sztuka walki chyba najmniej ze wszystkich przydatna na ulicy. Figure sobie moze dzieki temu wyrobisz, ale na nic wiecej ci sie to nie przyda. Zaczniesz machac lapami szukajac okazji do wykonania chwytu, a tymczasem facet ci wyplaci glanem z metalowym podnoskiem w noge lamiac ci piszczel albo kolano, ewentualnie jak go zlapiesz za reke to dostaniesz z dynki w twarz i sie skonczy kozakowanie.

Ale jak pisalem, guzik mnie interesuje co zrobisz. To twoje zdrowie i twoj problem.

Ty tu leczysz jakieś kompleksy czy co?O.o''''

Argument z chłopakiem, że nie wykorzystuje całej siły i swoich możliwości- a myślisz ,że ona to robi przy zabawie w zapasy?

Co do glanów- wyobraź sobie ,że kobiety też je noszą.



#81

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak grochem o sciane ale to raczej typowe w dyskusjach z babami. Napisalem co napisalem, niezaleznie od tego co wam sie wydaje wiem co mowie, ladnych pare razy w zyciu nakladlem innym po ryju, a i mnie tez nakladli. Czasem dosc konkretnie, np. mam na pamiatke od jakichs 30 lat kartke od icf, sporo blizn z nia zwiazanych i brak sledziony. jak ktos wie co oznaczaja literki whu i icf to zrozumie.

Krotko mowiac, robcie jak chcecie. Tylko jak zrobicie po swojemu wierzac swiecie w swoja sile, aikido, wyniki zabawy w zapasy i inne pierdoly, to potem bedzie placz. W realnej bojce nie ma zabawy, baba facetowi nie jest w stanie zrobic najmniejszej krzywdy. Zeby nie bylo ze nie ostrzegalem.


Użytkownik Dr Röck edytował ten post 20.04.2016 - 09:46




#82

rokr.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak grochem o sciane ale to raczej typowe w dyskusjach z babami. Napisalem co napisalem, niezaleznie od tego co wam sie wydaje wiem co mowie, ladnych pare razy w zyciu nakladlem innym po ryju, a i mnie tez nakladli. Czasem dosc konkretnie, np. mam na pamiatke od jakichs 30 lat kartke od icf, sporo blizn z nia zwiazanych i brak sledziony. jak ktos wie co oznaczaja literki whu i icf to zrozumie.

Krotko mowiac, robcie jak chcecie. Tylko jak zrobicie po swojemu wierzac swiecie w swoja sile, aikido, wyniki zabawy w zapasy i inne pierdoly, to potem bedzie placz. W realnej bojce nie ma zabawy, baba facetowi nie jest w stanie zrobic najmniejszej krzywdy. Zeby nie bylo ze nie ostrzegalem.

Teoretycznie nie jest w stanie, ale z drugiej strony nie możesz tego wykluczać, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Gdybyś trafił na zawodniczkę mma to nie miał byś najmniejszych szans, albo na kobietę która od kilku lat trenuje jakieś sztuki walki i ma w tym spore osiągnięcia. Takie osoby na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżniają i mógł byś się mocno zdziwić.



#83

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up

 

Masz przyklad na poprzedniej stronie jak wyglada walka na ringu pomiedzy mistrzynia mma i jakims bylejakim drobnym leszczem wzietym z lapanki.





#84

rokr.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale można też znaleźć inne filmiki. 



#85

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale można też znaleźć inne filmiki. 

Szałowa dzierlatka;p

Ciekawe ile ma wzrostu- nie wygląda ,żeby była niższa od chłopaków którzy może koksami nie są ale wyglądają (przynajmniej dla mnie) postawnie


@up

 

Masz przyklad na poprzedniej stronie jak wyglada walka na ringu pomiedzy mistrzynia mma i jakims bylejakim drobnym leszczem wzietym z lapanki.

Bez przesady. Dla ciebie taki koleś to drobny leszcz? Ja bym chciała częściej widywać takich wysportowanych umięśnionych leszczy na ulicyXD

Czy mógłbyś podać wymiary leszcza ,przeciętnego kolesia i koksa według ciebie?;D Koks zaczyna się od 60cm w bicku?xD(Bardzo ładnie proszę)



#86

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@rokr

Zauwaz, ze chlopaki sie nawet nie probuja stawiac za bardzo. Ta cala Tate ma 168 cm i wazy 60 kilo wiec kazdy z nich bez problemu moglby ja podniesc i wyrzucic z tego ringu. Juz pomijam fakt, ze to lekki sparing wiec pilnuja zasad i nie robia sobie krzywdy zadnej

@Topielica

Bez przesady. Dla ciebie taki koleś to drobny leszcz?

No sory, ale facecik wazy 59 kilo i jest nizszy od Rijker na oko z 10 centow, a ona ma 168 cm, czyli gosciu pewnie nie ma nawet 160 cm. To kieszonkowy koles i na dodatek za bardzo nie ma techniki boksowania, a i tak spuscil tlusty oklep mistrzyni mma. Sam nie jestem za duzy bo mam raptem 179 i 85 kilo czyli ze 20 cm i 25 kilo  wiecej od niego ale przy nim to wygladam jak szafa gdanska.


Użytkownik Dr Röck edytował ten post 20.04.2016 - 12:01




#87

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

Masz przyklad na poprzedniej stronie jak wyglada walka na ringu pomiedzy mistrzynia mma i jakims bylejakim drobnym leszczem wzietym z lapanki.

 

 

No sory, ale facecik wazy 59 kilo i jest nizszy od Rijker na oko z 10 centow, a ona ma 168 cm, czyli gosciu pewnie nie ma nawet 160 cm. To kieszonkowy koles i na dodatek za bardzo nie ma techniki boksowania, a i tak spuscil tlusty oklep mistrzyni mma

Rijker w tej walce ważyła 58 kilo. koleś 59 mimo iż jest niższy więc ta różnica skompensowana jest większą masą mięśniową. Dodatkowo Somchai Jaidee reprezentuje Muay Thai, jedną z najskuteczniejszych sztuk walki a Rijker to kick bokserka. 

 Samochai Jaidee                                                      Lucija Rijker

 

                         14             stoczone walki                 34

                         13              wygrane walki                 33

                           9               K.O                                12

                           1              przegrane walki               1

 

Jaidee jest o cztery lata młodszy, więc tych walk stoczył mniej, ale co widać większość wygrał przez K.O. czego nie można powiedzieć o Luciji.

 Po za tym Rijker jest mistrzynią boksu i kick boksingu a nie MMA.

 Nie bez znaczenia jest fakt iż tego typu sport jest zdominowany przez mężczyzn, więc i konkurencja między nimi jest silniejsza. Panie jakkolwiek by były ambitne to jest ich mniej, i z tej przyczyny poziom jest troszkę niższy. 

 Więc jak widzisz, koleś nie jest z ulicy, a gdyby Lucija była facetem to raczej bym na nią nie postawił. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 20.04.2016 - 19:12




#88

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten samczaj wystepuje tylko na planszy w tym wideo nigdzie w necie nie ma o nim ani slowa. A skoro to niby zawodnik to powinno cos byc. Jak dla mnie wymyslili te 14 walk zeby Rijkerowej obciachu nie narobic, bo widac wyraznie ze koles boks to moze w telewizji widzial.





#89

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

bo widac wyraznie ze koles boks to moze w telewizji widzial

 Może i widział. Ale to nie była walka bokserska. Nie było to też MMA. To była walka w stylu Muay Thai, czyli tajski boks. Jedna z najskuteczniejszych i najbrutalniejszych sztuk walki, której podstawą są low kicki. Zawodnicy mają piszczele ze stali (w przenośni) i na tym opierają atak. Tak kopnąć aby obalić. Co, temu anonimowemu kolesiowi świetnie wychodziło. Ta twoja mistrzyni, zaczynała od boksu, a później przeszła na kick boxing. Moim zdaniem najbardziej poroniona sztuka walki. nawet sumoka dokopie kickbokserowi:

https://www.youtube....h?v=FGQSJWbXTYM

 

I bądźmy szczerzy Rijker nie pokazała nic ciekawego. A jej jedyną przewagą był zasięg ramion skutecznie zniwelowany kopnięciami anonymusa.

 Dodatkowo co bardzo istotne, koleś jest niższy, i cięższy. W tej kategorii wagowej to jest istotne. Większa masa mięśniowa robi swoje, i nie, nie spowalnia zawodnika. to za niska kategoria wagowa. W przypadku tej konkretnej walki, płeć ma drugorzędne znaczenie.

 

 

p.s .

 a tak wygląda trening tego "boksu"

https://www.youtube....6zw9-01fmV9SZvQ

 

https://www.youtube....h?v=yrU6MJ7XJvA

 

a tak trenują "cieniasy":

https://www.youtube....h?v=6wcTrmW9OLE

 

 A tutaj, tajski rozwala czarny pas taekwondo przy pomocy głównie low kicków.

https://www.youtube....h?v=VL5Cy33RWLo

 

@down

 przepraszam poniosło mnie już kasuję.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 21.04.2016 - 20:28




#90

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak dla przypomnienia tylko - proszę trzymać się tematu i unikać wycieczek personalnych :D






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych