Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka - wolność słowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem tutaj nowy, więc za bardzo nie wiedziałem, gdzie ten temat wstawić. Pomyślałem więc, że dam go do hydeparku, a admin w razie czego przeniesie go do odpowiedniego działu. Na filmiku mamy....no właśnie zobaczcie sami, komentarz i ocene pozostawiam Wam...





#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeniesione.



#3

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Facet powiedział że nie jest zwolennikiem żadnej polskiej partii politycznej, ergo - agent na usługach obcego mocarstwa :lol BTW, mylo to Ty na tym filmiku ? :lol

Użytkownik Avenarius edytował ten post 14.11.2012 - 21:44


#4

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To przykre, jak ludzie starsi dają się omotać ludziom, którzy mówią, że reprezentują wartości chrześcijańskie. Ta religia pełni w życiu tego pokolenia tak ważną rolę, że oddadzą władzę w ręce każdego, kto powie, że traktuję ją tak samo poważnie, jak oni.

Przykre jest także to, że ci, którzy nie są fanatykami religijnymi w roku 2005 i 2007 dali się w taki sam sposób omotać ludziom, którzy w miejsce "religia" wstawili wyrażenie "liberalizm". I to nie byli starcy, których umysły są spętane demencją, lecz młodzi, często wykształceni ludzie, przyszłość tego samego kraju.



#5

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No cóż, kiedy ludzie nie mają argumentów + słabe IQ, jak każde zwierzę, zaczynają atakować siłą fizyczną. To naturalne. Niestety, cofamy się w rozwoju . Przykre..

#6

bidon.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reakcja ludzi jest po prostu smutna. Nawet jeśli ktoś mówi takie rzeczy, których nienawidzimy, to trzeba i tak zaakceptować, że ta osoba ma prawo tak uważać. Ja osobiście nie cierpię lewicy i całej tej bandy socjalistów, ale nie chciałbym żyć w kraju w którym ktoś nie mógłby głosić ich poglądów.
No ale jakby nie patrzeć, pan Macierewicz zachował się bardzo dobrze i z tego co mi się wydaje, to chyba tylko on się tak zachował

#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tacy są ludzie. Agresja zamiast rozmowy, rękoczyny i wyzwiska zamiast argumentów.
Przykre i normalne.



#8

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mylo bo to PiS- "Prawdziwa Polska" :) JUż lepiej, jakby takich pastuchów wysłali na czoło MN i rzucali jak ich koledzy w Policję kamieniami.

#9

drimaniack.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nigdzie w necie nie ma filmu z całego spotkania. Taki zapis pozwoliłby na obiektywny osąd tego zajścia. Tu mamy tylko fragment na którym widać mocno emocjonalną reakcję ludzi.

"Antoni Macierewicz twierdzi, że film ukazuje zdarzenie wyrwane z kontekstu. Całe spotkanie trwało ok. trzy godziny. - Fragmenty, które widziałem, mają charakter manipulacji. Ten człowiek zadał pytanie w całości, doprowadziłem do tego, że mógł je jeszcze raz powtórzyć, żeby nie było cienia wątpliwości, że nikt mu w zadaniu tego pytania nie przeszkadza - mówi w rozmowie z WP.PL Macierewicz."

Jeśli oprzemy naszą dyskusje na 2 minutach z kilkugodzinnego spotkania - to czy nie zachowamy się podobnie do ludzi, którzy zaatakowali tego człowieka?

#10

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

drimaniack, ale PiS chce przewrotu... Nie udało się to kiedy Wałęsa był Prezydentem RP, to myślą, że to teraz im się uda... Pamiętaj, że tłumem, a szczególnie niewykształconym, łatwo się manipuluje ;)

#11

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli oprzemy naszą dyskusje na 2 minutach z kilkugodzinnego spotkania - to czy nie zachowamy się podobnie do ludzi, którzy zaatakowali tego człowieka?


Niestety w tym wypadku nie - kontekts NIE ma tu znaczenia - liczy się fakt, że wśród zwolenników Macierewicza i PiSu są ludzie, dla których wolność słowa kończy się na tym, co lubią, a kultura osobista stoi na poziomie stereotypowego schlanego dresiarza, czyli "jak nie będzie jak chcę, to w pysk". Jedyny zwodniczy element jest taki, że ci ludzie nie noszą dresów, jak powinni i zamiast budek z piwem zajmują sale konferencyjne i udają cywilizowanych ludzi.
Przy okazji psują obraz partii, która i tak najlepszym PR się nie cieszy, a wręcz przeciwnie.
Jedyne, czego brakuje w kontekście, to czy te osoby wyproszono z sali, zakładam, że nie, choć się powinno.

Użytkownik HidesHisFace edytował ten post 15.11.2012 - 18:49


#12

Flayed One.
  • Postów: 94
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety w tym wypadku nie - kontekts NIE ma tu znaczenia - liczy się fakt, że wśród zwolenników Macierewicza i PiSu są ludzie, dla których wolność słowa kończy się na tym, co lubią, a kultura osobista stoi na poziomie stereotypowego schlanego dresiarza, czyli "jak nie będzie jak chcę, to w pysk". Jedyny zwodniczy element jest taki, że ci ludzie nie noszą dresów, jak powinni i zamiast budek z piwem zajmują sale konferencyjne i udają cywilizowanych ludzi.
Przy okazji psują obraz partii, która i tak najlepszym PR się nie cieszy, a wręcz przeciwnie.
Jedyne, czego brakuje w kontekście, to czy te osoby wyproszono z sali, zakładam, że nie, choć się powinno.


Świetne podejście. Pogratulować.



Każda partia ma zwolenników normalnych i walniętych.

#13

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tylko ilu takich siedzi na oficjalnych i półoficjalnych spotkaniach wśród garniturów i garsonek?
Tak, każda partia ma swoich własnych troglodytów, ale PiS sobie ewidentnie z nimi nie radzi. Jarek też sprawę tego zajścia skomentował - wymijając konkrety jak tylko się da.

#14

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętaj, że tłumem, a szczególnie niewykształconym, łatwo się manipuluje


Czego oczywistym przykładem są młodzi wykształceni z wielkich ośrodków.

Wyjaśni mi ktoś fenomen osób z rejetracją około-11listopadową ewidentnie prowokującą tematami ?



#15

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wyjaśni mi ktoś fenomen osób z rejetracją około-11listopadową ewidentnie prowokującą tematami ?


Czyżby zabolało, że brudy ze spotkania Macierewicza wypłynęły?
To, kto temat założył i kiedy się rejestrował nie ma znaczenia - fakt jest faktem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych