Skocz do zawartości


Zdjęcie

ouija to oszustwo i nieprawda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

zmyślone.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

witam wiec i 1 temat co mnie interesuje to właśnie ouija chyba nikt zdrowy na umyśle nie uwierzy że przesuwanie szklaneczki samo sie odbywa ponieważ na szklance ustawia sie palce i to jest proste że to wykonują uczestnicy i każdy może poruszac szklanką jak chce więc jak można wierzyc ze szklanka sie sama porusza

Dołączona grafika

/Ratohnhaké:ton
  • -8

#2

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sobie kolego spróbuj a potem powiedz o efektach, bo są przypadki że szklanka lub inny wskaźnik samoistnie się porusza, nie wierzysz nikogo to nie obchodzi. Ale spróbuj i prowadź bloga to będziemy czytać co się dzieję ok.

Tu masz instrukcje :
Ouija- Poradnik

Instrukcja osługi OUIJA
  • 0

#3

xdies.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stosujesz najgorszą formę trollowania :(
  • 1

#4

zmyślone.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

widzialem ostatnio filmik na youtube którym tak sie wszyscy tutaj zachwalali że szklanka sie rusza sama pod koniec filmu powiem jedno śmiech na sali jak sie ruszac zaczynała zauważyłem że ścięgna palców sie poruszają mam do was pytanie tylko po co skoro szlanka sie powinna sama ruszac no tak sama tylko z pomoca palószuw za pomoca ścięgien dla mnie to jakieś brednie duchy za pomocą człowieka palca hehe ciekawe

 Edycja: Dziki Kurak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tydzień wolnego od forum na zapoznanie się z regułami ortografii i poprawnej polszczyzny.
  • 0

#5

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nigdy w moim całym życiu nie poznałem osoby, która całkowicie bojkotowałaby znaki interpunkcyjne. Miło poznać - będę o Tobie dzieciom opowiadał.
  • 1



#6

zmyślone.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

LukeKZ a po co mam probowac i potem co mam zmyslac ze szklanka sie sama sunie a ja jej tylko pomagam palcami ja ciagnac zartujesz sobie no co ty tak moga robic 12 latkowie hehe i tak nie uwierze w te wasze ou jaja czy cos tam ze duch moze poruszac czyms to jest nie mozliwe ok a terazz znowu prosze 7 dni wakacji hehe czy na tym portalu trzeba koniecznie pisac dyktanda Serail

Twoja postawa zdecydowanie mija się z tym, czego oczekujemy po udzielających się tu użytkownikach. Wyszydzaniem możesz zająć się w gronie swoich znajomych.
Póki co przyznaję ostrzeżenie jak i tydzień blokady pisania. W ciągu tego czasu zastanowimy się nad innymi opcjami.
Aquila

  • 0

#7

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie ale łatwiej czyta się jak ktoś od czasu do czasu postawi kropkę średnik lub przecinek wtedy nie trzeba czytać kilkukrotnie tej samej wypowiedzi a jak jeszcze do tego doda się parę błędów ortograficznych to już w ogóle jest koszmar i ludziom wcale nie chce się czegoś takiego czytać zresztą to jest forum internetowe i twój wizerunek oraz reputację wyrabiasz sobie na podstawie tego co i jak piszesz można jeszcze dodać pisanie na kilka tematów w jednym poście żeby jeszcze bardziej im utrudnić na przykład ostatnio w pracy kolega zapytał się mnie czy w Polsce mamy jakieś pieśni śpiewane z okazji meczów i jak ja mam mu wytłumaczyć że my śpiewamy tylko że PZPN trzeba że trzeba stosunek płciowy z nimi odbywać ale że sędzia to jest członek naprawdę fajnie się tak pisze bo zaoszczędzasz sporo czasu na odszukanie znaków interpunkcyjnych na klawiaturze ale no bez przesady aż taki zapracowany to ty chyba nie jesteś no chyba że jesteś nie wiem dlaczego postanowiłeś poświęcić swój cenny czas na rejestrację tutaj skoro chciałeś tylko napisać że ouija to nieprawda fotomontaż i oszustwo to jest forum paranormalne gdzie o takich rzeczach się dyskutuje a nie przychodzi głosić jedyną słuszną prawdę jak chcesz się tym podzielić z ludźmi to załóż sobie bloga albo opisz to na Facebooku ode mnie to tyle miłej lektury
  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych