Skocz do zawartości


Sny, które przepowiadją przyszłość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Peja

Gość_Peja.
  • Tematów: 0

Napisano

Może to smieszne, ale moja babcia ma sny które przepowiadją przyszłość! :-| Gdy parę dni temu rano wstała b. wcześnie przyszła do mojej mamy (mieszka na parterze, ja na 1 piętrze) i powiedziała, ze snila jej sie jej siostra (z którą się juz b. dłogo nie widziałą)... Po ok. pół godziny zeszła do swojego mieszkania i zadzwonil telefon, okazało się, ze dzwoni jej siostra (ta która jej się śniła), ze przyjedzie bo potrzebuje jakiś podbis do sądu... Zdarza jej się to za każdym razem gdy ma jakiś sen... Najgorsze jest to, zę wczoraj w nocy sniło jej się, że moją siostrę zabili na imprezie, a ona właśnie dziś idzie na imprę!! :-/ Co jest z moja bacią, zę ma takie sny? o co w tym biega???

#2

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze ma zdolnosci do przepowiadania przyszlosci, lepiej piluj siostry :>

#3

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najgorsze jest to, zę wczoraj w nocy sniło jej się, że moją siostrę zabili na imprezie, a ona właśnie dziś idzie na imprę!!

Bardzo dobre posunięcie, niezmiernie trafne... :-/ Starsza pani otrzymała dar proroctwa, ale co tam, zobaczymy czy ją naprawdę zabiją czy może jednak to sobie wymyśliła :-/ Bo w końcu ważniejsza jest ciekawość, niż ludzkie życie.

#4 Gość_Peja

Gość_Peja.
  • Tematów: 0

Napisano

siora żyje na szczęście :mrgreen: ufff... To chyba się nie sprawdziło...A moze sobie moja babcia wymyśliła...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych