Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jestes za uproszczeniem rang?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jestes za uproszczeniem rang? (39 użytkowników oddało głos)

  1. tak (14 głosów [35.90%])

    Procent z głosów: 35.90%

  2. nie (19 głosów [48.72%])

    Procent z głosów: 48.72%

  3. nie mam zdania (6 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

Głosuj

#31

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może zintegrować forum z jakimś słownikiem poprawnej polszczyzny ? Moja propozycja jest taka, aby przed wysłaniem wiadomości/posta słownik sprawdzał naszą odpowiedź. Tu chyba jest potrzebna większa znajomość PHP, stworzenie moda ?
  • 0

#32

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

stworzenie moda ?


Taki mod juz istnieje, ale obawiam sie, ze za bardzo obciazalby serwer gdyz kazde wyslanie wiadomosci powodowaloby wiele odwolan do bazy z haslami i poprawianie ewentualnych bledow.
  • 0



#33

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale obawiam sie, ze za bardzo obciazalby serwer gdyz kazde wyslanie wiadomosci powodowaloby wiele odwolan do bazy z haslami i poprawianie ewentualnych bledow.

No, to kolejny dowód na to, ze warto wywalić "poznajmy sie" i to odciązy troche serwer ;p
Może to sprawdzanie słownika byłoby tylko dla coponiektorych, w sensie dla nowych userów i dla starych którzy jeszcze mają problemy z ortami.
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Bercik, no ja np. gdzie niegdzie robie bledy ortograficzne ale nie robie ich tak czesto jak bledy interpunkcyjne i inne drobnniejsze. Z tym mam problem i jakos nie widze poprawy:)

Co do rang to, jak juz wczesniej wspomnialem, podoba mi sie pomysl Ejaela.Jarecki tez fajnie kombinuje.Mysle, ze to moze rozwiazac problem zbednej ilosci postow.
  • 0

#35

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się podoba obecny system, ale rangi związane z Rzymem jakoś lepiej brzmnią :)

I tak przy okazji (bo zapomniałem gdzie to było), fajnie by było, gdyby każdy użytkownik MÓGŁ dodać np. nad/pod avatrem dziedzine z jakiej jest dobry :) Wiem że to było, ale nie moge teraz znaleźć tematu...
  • 0



#36

Isentor.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc rzymskie rangi są ładne ale jest ich za dużo, pomysł Ariela z przyrostem geometrycznym według mnie rozwiązałby wiele problemów. Ilość rang nie byłaby zbyt duża tym samym nie ulegałby zbyt często zmianie...co nieliczni osiągaliby końcowe rangi.
  • 0

#37

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc rzymskie rangi są ładne ale jest ich za dużo, pomysł Ariela z przyrostem geometrycznym według mnie rozwiązałby wiele problemów. Ilość rang nie byłaby zbyt duża tym samym nie ulegałby zbyt często zmianie...co nieliczni osiągaliby końcowe rangi.


Rowniez uwazam ze rang powinno byc maksymalnie 8 a najlepiej jeszcze mniej... Chodzi o to, zeby osiagniecie kolejnego progu bylo nie lada wyzwaniem (a tu przyrost geometryczny to tez swietny pomysl). Oczywiscie rowniez graficzna forma, tj. ikony bylyby inne, bardziej obrazowe. Moze w formie stopni wojskowych lub "paska" doswiadczenia. Zbyt wiele rang i zbyt wiele ikon nie jest obrazowe. Ktos kto jest nowy i widzi 3 zielone gwiazdki i 1 niebieska na 1 rzut oka uzna, ze osoba z zielonymi gwiazdkami jest wyzej w hierarchii userow.
  • 0



#38

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide, a tak na powaznie, to po co chcesz to ruszać? Działa i jak pokazuje ankieta ludziom się podoba. Jesli zrobisz max 8 rang i jak sam piszesz będzie nie lada wyzwaniem osiagnięcie nastenej, to dopiero sie zacznie pisanie byle czego aby tylko posty ponabijać! Bo przecież im czegoś mniej tym bardziej pożądane! Ja bym na Twoim miejscu odszedł od pomysłu zmiany tu czegokolwiek. Lepiej zastanowić się nad forum, może jakieś nowe linie tematyczne? albo jakieś cykle czegoś, no sam niewiem. Poprostu forum jest extra i szkoda by było aby stało się obrazkiem a nie treścią! Bo w sumie treść jest najważniejsza. Przespij się z tym, przemyśl. :)
  • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Halley, cos w tym jest co mowisz.CHyba masz racje. Eury masz twardy orzech do zgryzienia.
  • 0

#40

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taki mod juz istnieje, ale obawiam sie, ze za bardzo obciazalby serwer gdyz kazde wyslanie wiadomosci powodowaloby wiele odwolan do bazy z haslami i poprawianie ewentualnych bledow.

Czy by tak obciążyło... moim zdaniem nie.
Przynajmniej nie jest tak w przypadku moda "Spell Checker", z którego ja korzystam.
Przy wysyłaniu posta nic nie jest sprawdzane, dopóki użytkownik nie kliknie w przycisk "Pisownia".
  • 0



#41

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I stalo sie. Rangi zostaly uproszczone (dzieki Ejael), licznik postow zniknal z pod awatara. Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle zmian ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych