Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy wierzysz w horoskopy ??Z jakiego znaku zodiaku jesteś ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#16

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem zodiakalny bliźniak...
  • 0

#17

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No , a czy jest na sali jakkiś Strzelec ?????
  • 0

#18

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem wodnik.
  • 0

#19

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierze w horoskopy zbytnio... ale dzisiejszy dzień się sprawdził ! jest najgorszy w moim życiu ... 28 stycznia ... !
  • 0

#20

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W horoskopy nie wierze Te w gazetach do wogole bajka wiem bo moja ciotka pisała takie :D Jeśli chodzi o tarota to nie wiem co myśleć, ale jestem sceptyczny dla tego, że przpowiednie są bardzo ogólnikowe tak, że dość latwo do nich jest przypisać zdarzenia co "się pełniły".

do Eurycide faktycznie ciekawe to że ta sama karta Ci wychodziła kilka razy, serio ciekawe.

Aha ja jestem rakiem

Pozd
  • 0

#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

do Eurycide faktycznie ciekawe to że ta sama karta Ci wychodziła kilka razy, serio ciekawe.


Wiem, trudno w to uwierzyc za kazdym razem karta "slonce" (o ile jeszcze dobrze pamietam nazwe). To bylo juz dosc dawno, jak jeszcze chodzilem do podstawowki. Robilem sobie dziecinne wrozby z kart, pytalem o banalne rzeczy w stylu:

"jaka dostane ocene ze sprawdzianu"
"ile kumpel kupi sobie galek loda" (tego dnia bylem umowiony na lodach)

i zadawalem sporo pytan aby uzyskac tylko odpowiedz TAK/NIE

..ze sprawdzianu dostalem 4 (tak jak mi wyszlo)
..kolega zjadl 4 galki loda (tak jak mi wyszlo :..pytania typu tak/nie wszystkie sie sprawdzily, pamietam ze bylem w szoku choc juz nie pamietam dokladnie o co tam pytalem, ale chyba cos o wyjazd na kolonie, dziewczyne itp.

Oczywiscie to mogl byc przypadek, a ze moje pytania skomplikowane nie byly (raczej sceptycznie do tego podchodzilem) to fakt, ze sie spelnily, nic znaczyc nie musi. Chcialem przetestowac tarota na maksa wiec po tych wrozbach bawilem sie w losowanie jednej karty.. no i.. 3 razy taka sama. Jakie jest prawdopodobienstwo? Chyba nikle. Przestraszylem sie wtedy i nawet pamietam zadzwonilem do kumpla z wrazenia, ale chyba sie nie przejal tym :( ja od tamtego czasu nie dotykam tarota.

Pewnie zapytacie jak wywnioskowalem z kart tarota np. to ze dostane 4, Otoz to przed wrozba zalozylem sobie ze karty od 20 do 24 (numery) to 5, od 15 do 19 to 4, od 10 do 14 to 3 itd.

Co do pytan tak/nie opieralem sie tez na numerach kart (banalne prawda?) tzn parzysty numer - tak, nieparzysty - nie.

W ogole nie wnikalem w znaczenie poszczegolnych kart. Dopiero na koncu przy losowaniu tej jednej karty przeczytalem co moze znaczyc "slonce".

Wszystkie te drobne wrozby robilem na bialym obrusie, mialem swieczke. Pamietam ze rodzicow w domu nie bylo wtedy :D

ps. nie zapomne tych emocji, czułem lęk
  • 0



#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W horoskopy nie wierzę...to chyba bzdury. A Tarot coś w sobie ma!!
  • 0



#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cos w tym musi byc, ale przewidywanie przyszlosci powinno byc niedozwolone, poniewaz nie mozemy sie opierac na tym co bedzie w przyszlosci, a ponad to "czlowiek jest kowalem wlasnego losu"
  • 0



#24

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

faktycznie tarot jest jakiś inny... potrafi odpowiedzieć na pytania i zwykle ma rację ;)
A co do przyszłości, to mozemy ją poznać, ale nie można się opierać na tym co się zobaczyło.
  • 0



#25

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@diodadioda - też jestem rak ;)
  • 0



#26

2Fast@.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I JA TEŻ RAK ale te horoskopy czasem trafiają w 100% w moje życie!!!!!!!
  • 0

#27

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O kurde - to juz mamy 2 raków i jedną panią rak ;)
Czasami faktycznie trafia w życie, ale horoskopy są tak konstruowane, żeby wszystko się zgadzało i żeby czytający je mieli pewność, że mówią prawdę. Przeczytaj horoskop z przed np. kilku miesięcy i zobacz, że jak będziesz chciał znaleźć powiązanie, to bez najmniejszego problemu je znajdziesz. Tak to już jest...horoskopy kłamią.
----Takie moje zdanie----

EDIT:
Nasze grono raków się powiększa (3+1) :P
  • 0



#28

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Horoskop można dopasować wedle uznania do wszystkich zdarzeń... niektórzy twierdzą że się sprawdzają, ech...
A tak przy okazji... też jestm Rakiem gdyby to kogoś interesowało ;)
  • 0



#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a ja jestem jedna z ryb
  • 0



#30

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobno (wg. horoskopów) raki i ryby to ludzie, którzy dobrze się ze sobą dogadują.
Ludzie spod tych właśnie znaków (zwłaszcza ryb) wykazują zdolności i zainteresowania paranormalne...
Ale i tak nie wierzę w te bzdury ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych