Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy podoba Ci sie pomysl graficznych ikon kategorii?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy podoba Ci sie pomysl graficznych ikon kategorii? (43 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (33 głosów [76.74%])

    Procent z głosów: 76.74%

  2. Nie (6 głosów [13.95%])

    Procent z głosów: 13.95%

  3. Nie mam zdania (4 głosów [9.30%])

    Procent z głosów: 9.30%

Głosuj

#16

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy aż takie podzielone to ja nie wiem. 74% na TAK, 16% na NIE.
  • 0

#17

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrz na komentatrze a nie na wyniki ankiety :P Nie każdy kto pisze to głosuje, nie kazdy kto głosuje to pisze.
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrz na komentatrze a nie na wyniki ankiety :P Nie każdy kto pisze to głosuje, nie kazdy kto głosuje to pisze.


Oj bercik bercik, dla Ciebie to chyba faktycznie trzeba bedzie zrobic jakas wersje vrp lite ;)
  • 0



#19

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj Bercik Bercik, dla Ciebie to chyba faktycznie trzeba bedzie zrobic jakas wersje vrp lite ;)

Special user ;)

Puki oc nie jest źle, wyłączyłem awatary, wyciołem reklamy...jakoś żyje :) , ale IMO forum powinno być w znacznej mierze konfigurowalne.
  • 0

#20

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Puki oc nie jest źle, wyłączyłem awatary, wyciołem reklamy...jakoś żyje :) , ale IMO forum powinno być w znacznej mierze konfigurowalne.


Rozumiem ze grzebales w ustawieniach preferencji tak? PS. nie ja pisalem skrypt ;) A zawsze mozesz wylaczyc jeszcze emoty, podpisy, zrobic sobie uproszczony naglowek, wylaczyc ikony postow itp itd.
  • 0



#21

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reklamy i inne takie wyciołem za pomocą wtyczki do FF. Natomiast awatary i reszte za pomocą prawie działających preferencji ;)
  • 0

#22

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym modem jest tylko jeden problem, nie oznacza graficznie (inna ikona) kategorii w ktorych napisano jakis nowy post.

...ale jest jeszcze możliwość włączenia informacji o ilości nowych postów w danym dziale. To też jest jakiś rodzaj oznaczenia.
  • 0



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pomył z tymi ikonami jest całkiem trafiony, bo obrazuje co jest w danej kategorii
A że mam szybkie łącze to mi nie zwalnie forum... z tego co wiem, to takie jeego działenie jest spowodowane serwerem... :(
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych