Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne pytanie o moderację


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Do założenia tego tematu skłoniło mnie bardzo ważne z punktu widzenia użytkowników tego forum pytanie. A mianowicie: Co musiałoby się stać, aby moderator naruszający regulamin dostał przynajmniej upomnienie? Moim skromnym zdaniem, jeżeli bierze udział w dyskusji to powinien podlegać tym samym regułom co reszta użytkowników.

Pytam serio, bo raporty przechodzą bez echa, a naruszenie regulaminu tego forum jest bezdyskusyjne.
Chyba, że:
- namowa kogoś aby podszedł do ściany i przywalił w nią głową nie jest obrazą,
- zamieszczenie fałszywej treści w celu sprowokowania "hejtowania" nie jest prowokacją,
- stwierdzenie : "No dalej, użyj swojego ulubionego zwrotu i ponazywaj mnie dzieckiem." - nie jest prowokacją
  • 16



#2

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3041
  • Tematów: 2614
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mianowicie: Co musiałoby się stać, aby moderator naruszający regulamin dostał przynajmniej upomnienie?

Musi naruszyć regulamin w stopniu podobnym, co inni użytkownicy otrzymujący upomnienia.

Moim skromnym zdaniem, jeżeli bierze udział w dyskusji to powinien podlegać tym samym regułom co reszta użytkowników.

Podlega.

Pytam serio, bo raporty przechodzą bez echa, a naruszenie regulaminu tego forum jest bezdyskusyjne.

O tym, co stanowi naruszenie regulaminu, decydują kolejno moderatorzy, super moderatorzy oraz ja.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych