Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki na placówki dyplomatyczne USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#91

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ up

Świetne video, oby jak najwięcej ludzi to obejrzało. Z tego co widzę,
to po ostatnich wydarzeniach rusza szeroko zakrojona ofensywa
przeciwko "religii pokoju". W Bangladeszu zabili buddystów, w Kenii
rzucili granat do kościoła... Czara goryczy powoli się przelewa, i oby
przelała się jak najszybciej. Dni tej ideologii - islamu - wkrótce będą
policzone...

#92

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem że islamiści mogą zabijać chrześcijan bo to z nami maja najwięcej na pieńku, ale buddystów? Albo ja nie wiem o jakimś wydarzeniu historycznym albo walą do wszystkich jak popadnie.



#93

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiedzenie, że mogą - to trochę za dużo. Nikt nie może zabić nikogo w cywilizowanym
społeczeństwie. Islamiści tłuką każdego jak popadnie, aby tylko "udowodnić" swoje
wątpliwe racje (oczywiście za pomocą siły) - wystarczy spojrzeć na to, co się dzieje
w Kenii czy w Nigerii, Indonezji czy Bangladeszu. Wszędzie, gdzie muszą koegzystować
z inną grupą wyznaniową, robią wszystko, żeby ją zniszczyć, bo tylko oni mają rację.
Wystarczy przypomnieć posągi Buddy, zniszczone przez nich w Afganistanie, czy też
to, co się dzieje w Czadzie, albo ich pomysł zniszczenia piramid. Nawet jeśli nie mają
problemu z wyznawcami innych religii, to robią wszystko, aby go wywołać - tutaj
doskonale pasuje przykład niepełnosprawnej chrześcijanki z Pakistanu, oskarżonej
o spalenie Koranu. Islamiści chcieli ją i jej rodzinę zamordować, policja dla ich bezpieczeństwa
zamknęła ich w areszcie, groziła jej kara śmierci. Co się okazało? Ze jakiś mułła spalił
Koran i jej podrzucił. Mam nadzieję, że osądzą go tak, jak chcieli osądzić tą dziewczynę.

#94

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pisząc "mogą" nie miałem na myśli dawać im "przyzwolenie" na taką czynność, a jedynie przedstawić kierunek ich ataków. Inaczej można by powiedzieć "mają podwody(czy rzeczywiste czy nie to inna sprawa) dla których atakują taką a taką grupę". Jeśli ktoś odebrał to w ten sposób to z mojej winy, bo wyraziłem się niejasno.



#95

piotr rodzioch.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obawiam się że najwięcej radości mają z tego Żydzi. Po co samemu oficjalnie wkręcać się w wojny religijne gdy wystarczy nakręcic i trzymać się z boku. Jak się sprowokuje i podburzy różne nurty religijne to łatwiej na ich pogorzelisku będzie wprowadzic swoje zasady-Ja Pan, ty goj i mój kundel.
Dziś mnie krótkowzrocznie zminusujcie-jutro wasze dzieci dadzą mi plusa (o ile takie strony przetrwają).

#96

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja to widzę trochę inaczej. Jeśli europa nakręci się na bitkę z muzułmanami to i żydzi dostaną po pysku jak będą chcieli swoje wartości w europie stawiać ponad naszymi. Raczej poczekali by aż sytuacja się uspokoi, w końcu i jedni i drudzy to wyznawcy obcej religii w stosunku do tradycyjnie katolickiej europy. I jedni mogą oberwać "przy okazji", wiadomo na co porywają się rozsierdzone tłumy, którymi w tym wypadku można by nazwać rdzenne ludy europejskie.

Trochę nieskładnie napisałem ale mam nadzieje że ogólny sens jest zrozumiały ;)



#97

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cichy45

Ja to widzę trochę inaczej. Jeśli europa nakręci się na bitkę z muzułmanami to i żydzi dostaną po pysku jak będą chcieli swoje wartości w europie stawiać ponad naszymi. Raczej poczekali by aż sytuacja się uspokoi, w końcu i jedni i drudzy to wyznawcy obcej religii w stosunku do tradycyjnie katolickiej europy. I jedni mogą oberwać "przy okazji", wiadomo na co porywają się rozsierdzone tłumy, którymi w tym wypadku można by nazwać rdzenne ludy europejskie.


Nie ma szans ku gdyż żydów w europie obecnie jest stosunkowo niewielu i nie tworzą już takich gett jak muzułmanie.


Rozumiem że islamiści mogą zabijać chrześcijan bo to z nami maja najwięcej na pieńku, ale buddystów? Albo ja nie wiem o jakimś wydarzeniu historycznym albo walą do wszystkich jak popadnie.


Oczywiście że tak w Indiach non stop przecież dochodzi do starć między muzułmanami a resztą.

Cahir

Niestety racja. Kluczem jest socjal ale przykręcenie go będzie niezwykle trudne skoro jest tak wielu lewaków w europie którzy jeszcze wezma w obrone muzułmanów. Może kryzys coś zmieni.

#98

Amaterasux..
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Póki co tańczymy jak żydzi nam zagrają :)
Pierwsze od czego naprawdę powinniśmy zacząc to zmiana rządów, zupełna. Wyrzucenie kukiełek i wydelegowanie islamu, potem można życ w spokoju do czasu aż któryś nie wpadnie na pomysł sprzedania się zydom. czyli spokojnie pożyjemy jakieś 5 minut :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych