Skocz do zawartości


Zdjęcie

13/09/2001 - Niepublikowane zdjęcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Udało mi się dotrzeć do linka prezentowanego w innym serwisie, który zaprowadził mnie na tą stronę: http://www.zombietim.../wtc_9-13-2001/

Znajdziecie tam zdjęcia, które nie były nigdy wcześniej publikowane, bo też nikt nie wiedział o ich istnieniu. Zdjęcia zrobione zostały 13 września przez nijakiego "ED'a", który to został wpuszczony na obszar prac przez jednego z ratowników w momencie kiedy wszyscy cywile włączając w to dziennikarzy zostali wyproszeni z tego obszaru. Oficjalnie nie istnieją żadne tego typu zdjęcia (wykonane z tej odległości)

Zdjęcia wykonane zostały w obszarze "0" World Trade Cener w Nowym Jorku, na dwa dni po zamachu z 11 września 2001 roku.


przyjemnego oglądania
  • 0



#2

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem w szoku! prawdę mówiąc spodziewałem się znacznie więcej gruzu! Przecież to były ogromne budowle. No ale możliwe, że to tylko złudzenie optyczne.
  • 0

#3

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie tam jest strasznie dużo gruzu...
  • 0

#4

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mnie to dziwi jak 2 samoloty mogły zrobić tyle szkód?... :hmm: :shock: i to nie wydaje mi się żeby te zdjęcia ukazywały szkody od dwóch kamikadze samolotów...
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

od dwoch samolotow takie budynki nie maja prawa runac .to trzeba wziasc pod uwage.
  • 0

#6

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

od dwoch samolotow takie budynki nie maja prawa runac .to trzeba wziasc pod uwage

a dlaczego nie? przegrzała się stalowa konstrukcja i zawaliła się jedna część, potem druga..
  • 0

#7

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sprawa ukrycia przyczyn zawalenia się budynków WTC może być spiskiem ale niekoniecznie takim jak niektórzy myślą (CIA, iluminaci etc.).
Równie prawdopodobna jest teoria że zamachy były autentyczne a całe dochodzenie i ukrywanie wielu faktów ma na celu ukrycie wad konstrukcyjnych tych budynków. Rzecz moze rozchodzić się o ubezpieczenie które opiewało na kwotę pond 3 miliardów dolarów.
Ale to się tyczy tylko dwóch wież natomiast w ogóle nie mogę pojąć jak się zawalił trzeci budynek w którym był tylko pożar na trzecim czy czwartym piętrze. To zawalenie raczej przemawia na korzyść teorii o ubezpieczeniu albo też o ukryciu jakiegoś potężnego przekrętu.
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

cleric, widzialas materialy filmowe.Palilo sie gdzies w dolnych partiach budynku zeby mogl runac? przeciez palilo sie w gornych pietrach.Jesli ju to budynek zawalilby sie ale wowczas gdy cos by sie stopilo na dolnych pietrach.Konstrukcja nie wytrzymalaby ciezaru.

Inna sprawa to fakt ze budynek runal tak jakby zostal zdetonowany pietro po pietrze.Sa materialy filmowe ktore o tym swiadcza i niektore rozmowy.Sa wlasciciel budynku WTC mowil o "Pociagnieciu". Strazacy ktorzy podczas detonacji zbiegali pietrami w dol tez o tym mowili.Jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi.
  • 0

#9

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ee.. wątpię, żeby ktoś wysadzał to całe WTC.. może faktycznie zawalił sie bo były wady konstrukcji, czy jakieś przekręty przy przetargu na materiały.. ale kto to wie :P
  • 0

#10

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

projektanci WTC przewidzieli i przypadek uderzenia samolotu w wieże, wszystko było idealne, nie tak łatwo było ją zawalić, ktoś jej pomógł runąć
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy jest też wyjaśniona kwestia, że budynki WTC zawalały się pionowo, a nie leciały w bok.
  • 0



#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesio_PL, tu tez jest problem bo gdyby mialo cos sie stac za sprawa uderzenia samolotu a pozniej stopienia stali, to ta gorna czesc poprostu oderwalaby sie i poleciala bokiem a tu mielismy idealnie pionowe zawalenia sie budynku.Tymbardziej to dziwne bo dolne konstrukcje i srodkowe byly nienaruszone.Nikogo to nie dziwi?
  • 0

#13

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak na oko to mozna kobietę w skrzyni przekroić na pół i wyczarować gołąbka z kapelusza - jak by tu był jakiś inżynier i architekt to może coś więcej mogli by powiedzieć.
  • 0

#14

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwaga, wkraczam do akcji
W kwesti "pionowego spadania" budynku. To co się stalo, jest całkiem możliwe.
Nie mam przy sobie filmików, a w Sieci mi sie nie chce szukać, w którym miejscu budynki zaczeły sie skladać, ale 99% budynków budowane jest na takiej zasadzie, aby przy przekroczeniu jego wytrzymałości, zawalił się idealnie pionowo. Tak jak miało to miejsce z WTC. zabronione jest kontruowanie w ten sposób, żeby wyskoie drapacze, a zwłaszcza tak wysokie jak WTC przewalałby sie na bok. Konstrukcja nie zostalaby w ogóle wybudowana jeśli tak byłoby w planach budynku,
Dziekuję za uwage ;p
  • 0

#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Bercik, no a co ze strazakami i z samym prezesem WTC i kwestia "Pociagniecia"?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych