Skocz do zawartości


Kiedy dowiemy się prawdy o UFO?


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#46

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja chciałbym przypomnieć iż Konferencja wspomniania w temacie ("Disclosure Project") jest do obejrzenia w GoogleVideo. Link do niej jak i temat tego dotyczący znajduje się gdzieś w tym dziale.

Ciekawe czy ktoś to w ogóle zobaczył w 100% ? :crazy:
  • 0



#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wierze w cywilizacje pozaziemskie, ale nie wierze w to ze nas odwiedzaja latajacymi spodkami, szaraki z wielkimi oczami itd. Nie ma na to zadnych dowodow. Muhad, a to ze nas Polakow nie odwiedzaja dlatego ze "nie jetesmy gotowi" to jest dla mnie najwieksze naciagniecie jakie slyszalem i czysta fantazja, wymysl twojej wyobrazni.
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat, wlasnie dales dowod na to ze nie jestes na to przygotowany mentalnie, dziekuje :smile:
  • 0

#49

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Typowa odpowiedz ignoranta, nie dac argumentow i jeszcze zarzucic niewiedze.
  • 0

#50

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CO do samego tematu - dołączę się do narzekań na zbyt małą ilość informacji :P - przydałyby się nazwiska, oznaczenia sond, w czasie których misji zrobiono owe zdjęcia itp.
  • 0

#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Typowa odpowiedz ignoranta, nie dac argumentow i jeszcze zarzucic niewiedze.


Gdzie wysłałem zarzuty tego typu w Twoją stronę? Pytam sie gdzie? Wiesz jaka jest różnica pomiędzy słowem mentalność a niewiedza? Chyba sam czasem nie wiesz z jakiego powodu się unosisz.

Muhad, a to ze nas Polakow nie odwiedzaja dlatego ze "nie jetesmy gotowi" to jest dla mnie najwieksze naciagniecie jakie slyszalem i czysta fantazja, wymysl twojej wyobrazni.


Nazwałeś mnie ignorantem a Twoja wypowiedź była jaka? Napewno nie była przyjemna a już napewno nie wynikała z niej ani odrobina chęci by wiedzieć co przedmówca miał na myśli. Z góry założyłeś,że to moja fantazja i ze to największa głupota, a nawet nie masz pojęcia na czym opieram swoje wnioski. :-/

Zastanawiam się co chcesz zyskać , czepiając sie w ten sposób?
[/list]
  • 0

#52

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale nie wierze w to ze nas odwiedzaja latajacymi spodkami, szaraki z wielkimi oczami itd. Nie ma na to zadnych dowodow

Są filmy,zdjęcia,relacje świadków itp itd...Dowody takie same jak w sytuacjach opisanych przeze mnie kilka postów wyżej...
  • 0

#53

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze to sie wszystko w jakims tam stopniu pokrywa?
Spojrzmy na to z innej strony:

Gdyby dzisiaj o godzinie 12:00 w kazdych wiadomosciach na swiecie powiedziano ze obce cywilizacje naprawde istnieja i ze ktoras z nich przyleci by sie z nami porozumiec, rzekomo wybuchla by panika... Zwazywszy na ludzi ze "starszego pokolenia" ktorzy z przymruzeniem oka traktuja zjawisko UFO i sa czasami "zabobonni"... Nasze pokolenie (chodzi o otwartosc umyslu...)
jest bardziej przychylne temu "zjawisku" i innym rzecza tego pokroju. A dlaczego ? Dlatego ze sam "glupi" fakt powstawania tego typu boardow w internecie i organizacji zajmujacych sie badaniem tego typu zjawisk. A przedewszystkim to ze duzo mlodych ludzi interesuje sie tego typu sprawami... I tu nie chodzi jedynie o UFO. Niech dolacza tez do tego ludzie zajmujacy sie ezoteryka, medytacja itp... ( w ostatniach latach wzroslo zainteresowanie na sprawy typu jak joga czy medytacja...). Wiec myslac logicznie ma to zwiazek z 2012 rokiem bowiem, do tego czasu duzo osob jeszcze dowie sie co to takiego ufo, zacznie medytowac itp. A przedewszystkim mlode pokolenia (dziwne nie ? indygo oraz dzieci krysztalowe...) ;-)
  • 0

#54

Wicia.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda nadchodzi, nie martwcie sie, badzcie cierpliwi i gotowi!
  • 0

#55

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdę to my znamy,trzeba tylko sceptylom to przekazać :P
  • 0

#56

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdę to my znamy,trzeba tylko sceptylom to przekazać   :P


Moim zdaniem: "Wymyslic im rownania na dane zjawiska..." JO ORŁY ! :D
  • 0

#57

Wicia.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam kontakty we snie z obcymi, sadze tez ze zostalem porwany, zwlaszcza ze mam slady na ciele, poprostu ja mam niezaprzeczalne dowody na istnmienie obcych, o ktorych przekonalem sie na wlasnej skorze, wiec na sceptykow to ja wogole nie zwracam uwagi, bo chyba lepiej wiem co przezylem. Trzymajcie sie !
  • 0

#58

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam kontakty we snie z obcymi, sadze tez ze zostalem porwany, zwlaszcza ze mam slady na ciele, poprostu ja mam niezaprzeczalne dowody na istnmienie obcych, o ktorych przekonalem sie na wlasnej skorze, wiec na sceptykow to ja wogole nie zwracam uwagi, bo chyba lepiej wiem co przezylem. Trzymajcie sie !




Moze pokazalbys fotke tych sladow na ciele jesli istnieje taka mozliwosc :smile:
  • 0

#59

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Są filmy,zdjęcia,relacje świadków itp itd...Dowody takie same jak w sytuacjach opisanych przeze mnie kilka postów wyżej...


Jesli to sa dla ciebie dowody to wybacz, pokaz mi chociaz jedno zdjecie albo filmik ktore nie zostaly sfalszowane, albo nie okazaly sie czyms ziemskim.
  • 0

#60

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesli to sa dla ciebie dowody to wybacz, pokaz mi chociaz jedno zdjecie albo filmik ktore nie zostaly sfalszowane, albo nie okazaly sie czyms ziemskim.

poszukaj na forum tematu o konfederacjii UFO 2005, czy 2006 :] tam jest filmik
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych