Skocz do zawartości


Zdjęcie

FILMY- od podszewki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam!
Pracuję w kinie i zastanawiałam się, jak konstruktywnie to wykorzystać.
Pracując w takim miejscu, co miesiąc ma się moźliwość 12 darmowych biletów na dowolnie wybrany film. Często zdąże obejrzeć pierwszy seans premierowy.
Wypuszczając salę mogę obejrzeć ich końcówkę. Ponadto często pytam ludzi o opinię.

W związku z tym wyszłam z inicjatywą dzielenia się z Wami moim zdaniem <i nie tylko> na temat filmów, które wyszły. Wiem, że w tych czasach ciężko się zdecydować czy wydać 15/23 złote żeby potem oglądać jakiś gniot, a recenzje filmów i opinie krytyków potrafią być bardzo mylące, dlatego oferuje swoją pomoc.
Piszę to dlatego, bo przed tą pracą nie zdawałam sobie sprawy, że niektóre filmy naprawdę warto obejrzeć w kinie. Zmienia się wtedy do nich podejście i inaczej zakodują się w umyśle. Wiadomo, że projekcje takie jak Merida czy Zakochani w Rzymie lub Madagaskar 3 można z czystym sumieniem obejrzeć w domu.
Sęk w tym, że istnieją wyjątki, które zyskują tym, że są wyświetlane na dużym ekranie.

Także czekam na Wasze pytania odnośnie filmów. Postaram się być obiektywna.

#2

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W stosunku do filmów nie można być obiektywnym. Niezniszczalni 2 widziałaś? Proszę o opinię. Na razie tyle, bo wątpię, abyś widziała Miłość Haneke, bo był tylko na NH.

Użytkownik Mr Minio edytował ten post 29.08.2012 - 16:12


#3

Uzurpator.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, jestem statystycznym bezrobotnym polakiem ktory spedza 11 godzin dziennie przy telewizorni. W zwiazku z tym chcialbym sie z wami podzielic moim doswiadczeniem...... A tak powaznie, to zawsze zastanawialem sie czy jakas afera by byla, gdybym w multipleksie sciagnal bucha majeranku z fifki. Pewnie czujnik dymu by wykryl i co dalej? 8)

#4

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ile zarabiasz?

#5

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z medialnych gadających twarzy Ten jest całkiem obiektywny.

Dołączona grafika

Wielu znajomym oszczędził kupę kasy i czasu. Często preferuje inny typ kina niż ja, jednak opinie daje wiarygodne.

Do kina chodzę max dwa razy na rok. Za drogo i czasu brakuje. Dodatkowo w kinie jest sens (mym zdaniem) oglądać efekty specjalne (Avatar 3D) lub wybrać się z ekipą.

Pytanie do autorki tematu: kupuje dwa bilety. Jeden na seans zaczynający się za 15min a drugi na film rozpoczynający się za 8h. Kończę oglądać pierwszy film i wślizguje się na jakiś inny seans ze średnią ilością publiczności. Da się?

#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie oglądam filmów w kinie. Szkoda czasu i pieniędzy.



#7

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie oglądam filmów w kinie. Szkoda czasu i pieniędzy.

Ja też nie chodzę do kina z dokładnie tych samych powodów.

Co do TV to właściwie oglądam tylko dokumenty bo w kółko powtarzają te same przereklamowane filmy a o polskich serialach i programach rozrywkowych to już szkoda pisać bo aż człowieka mdli... :/

Użytkownik PiXel edytował ten post 29.08.2012 - 20:56


#8

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam!
Pracuję w kinie i zastanawiałam się, jak konstruktywnie to wykorzystać.
Pracując w takim miejscu, co miesiąc ma się moźliwość 12 darmowych biletów na dowolnie wybrany film.
Także czekam na Wasze pytania odnośnie filmów. Postaram się być obiektywna.


Dołączona grafika
Miała kobieta związek jakikolwiek z tym plakatem?
...ciekawi mnie, bo choć sam zabiegany dość, to podobno impreza rośnie nam.

Też niepokoi mnie możliwość prawdopodobnych, a niewykorzystanych darmowych, tu też pytam. Czy na twój darmowy osoby trzecie też mogą wejść?

I ostatnie me, jeśli pytasz, to winnaś (mym zdaniem) wkleić listę ostatnio obejrzanych filmów, to (mym zdaniem) miało by sens w tym temacie.
...jo tyż pyra :mrgreen:

Użytkownik Maylo edytował ten post 29.08.2012 - 21:52


#9

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mr Minio- Niezniszczalnych 2 oglądałam. Sala była pełna- trzy czwarte to byli faceci. Zainteresowanie filmem wysokie, a opinie z tego co pytałam bardzo pozytywne. Film bardzo mi się podobał. Dużo śmiesznych scen i ogólnie przypuszczam, że taki był zamysł. Typowy film na odreagowanie stresów dnia codziennego ;)

Uzurpator- podejrzewam, że czujniki dymu zaalarmowałyby ochronę. Potem jeśli ochrona by sprawdziła źródło problemu najprawdopodobniej zostałbyś poproszony o zgaszenie a jeśli byś się upierał przy swoim wyrzucony z sali. Tzn tak mi się wydaje.

Huno- mam stawkę na godzinę. To jest jakieś niecałe 8 zł za godzinę. Wiem wiem pieniądz marny, ale towarzystwo wyborne ;)

Robakatorianin- nie da się. Przy wypuszczaniu sali jedna osoba znajduje się na zewnatrz a druga przy bramce gdzie ma dobry pkt obserwacyjny każdego klienta który wychodzi. Poza tym sale są tak chytrze poustawiane, że wszystko jest doskonale widoczne (przynajmniej u nas ). Od strony teoretycznej jest to niemożliwe, a od praktycznej prawie niewykonalne przy założeniu, że pracownicy pozostają czujni- a tak jest najczęściej;)

Maylo- a tak miałam styczność. To Transatlantyk. Niestety w naszym kinie nie mamy go w programie, ponieważ (jak przypuszczam) był obładowany dwoma maratonami nocnymi. Jeden 24 sierpnia Woodyego Allena a drugi 31 sierpnia Tolkiena.
Wiem jedynie o jednym filmie z Transatlantyku, na który sama chciałam iść do sąsiedniego kina, którym były narodziny twórczości Hitchcocka. Nie było mi to jednak dane.

Co do darmówek- tak, owszem mogą wejść osoby trzecie, ale są warunki- pracownik musi iść z tymi osobami na seans i łącznie z pracownikiem mogą to być maks. trzy osoby. Czyli pracownik+dwie osoby towarzyszące.

Filmy, które obejrzałam i mi się spodobały- Prometeusz, Niezniszczalni 2, Merida, Mroczny Rycerz Powstaje, Madagaskar 3

Czego nie obejrzałam- Zakochani w Rzymie, Bourne, Abraham Lincoln (na ten zamierzam iść), Yuma, Epoka Lodowcowa 4

Oprócz Lincolna przyznam, że do reszty niespecjalnie mnie ciągnie, żeby iść. Lista, którą teraz przytoczyłam jest aktualnie w programie filmowym. Może ona jednak ulec zmianie od piątku.
Pytajcie pytajcie ;)

#10

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do TV to właściwie oglądam tylko dokumenty bo w kółko powtarzają te same przereklamowane filmy a o polskich serialach i programach rozrywkowych to już szkoda pisać bo aż człowieka mdli... :/

Szkoda że dopiero niedawno powstały Węże Te nagrody powinny powstać z 10 lat temu-ograniczyłoby to potworną ilość chłamu...

Robakatorianin- nie da się. Przy wypuszczaniu sali jedna osoba znajduje się na zewnatrz a druga przy bramce gdzie ma dobry pkt obserwacyjny każdego klienta który wychodzi. Poza tym sale są tak chytrze poustawiane, że wszystko jest doskonale widoczne (przynajmniej u nas ). Od strony teoretycznej jest to niemożliwe, a od praktycznej prawie niewykonalne przy założeniu, że pracownicy pozostają czujni- a tak jest najczęściej;)

To jest prosty plan-ja mam zawsze coś bardziej skomplikowanego. Zawsze po seansie szedłem na siusiu. Można także iść stać w kolejce po popcorn i po kilkunastu (max 30) minutach wmieszać się w grupkę osób które idą do innej sali.

Sala była pełna- trzy czwarte to byli faceci. Zainteresowanie filmem wysokie, a opinie z tego co pytałam bardzo pozytywne.

Dużo osób uznaje że High School Musical (i kontynuacje) jest genialnym filmem z fantastyczną fabułą i zapierającymi dech efektami specjalnymi...

#11

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Robakatorianin- nie ma takiej możliwości, ponieważ przy próbie wmieszania w tłum pytam każdego o bilet a jeśli już miał sprawdzony to odprowadzam go wzrokiem. Tak robi każdy z moich kolegów z pracy. Przy korzystaniu z toalety jest podobnie. Jak już mówiłam- mam idealny pkt obserwacyjny każdej z sal.

Co do oceny filmów- wiadomo, że opinia nigdy nie jest obiektywna. High School Musical nie oglądałam, bo po prostu nigdy mnie nie ciągnęło do takiego gatunku filmowego. Jeśli ktoś lubi filmy akcji w krzywym zwierciadle- to polecam Niezniszczalnych. To wszystko.

#12

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Robakatorianin- nie ma takiej możliwości, ponieważ przy próbie wmieszania w tłum pytam każdego o bilet a jeśli już miał sprawdzony to odprowadzam go wzrokiem. Tak robi każdy z moich kolegów z pracy. Przy korzystaniu z toalety jest podobnie. Jak już mówiłam- mam idealny pkt obserwacyjny każdej z sal.

Z takim zmysłem obserwacyjnym to powinniście pracować jako detektywi lub kryminalni z W-11 :>
Zwłaszcza że ciężko jest wyłowić jednego cwaniaka w ciągle zmieniającym się tłumie. Rotacja jest spora więc kiedyś sprawdzę czujność pracowników kina. Parę osób się skrzyknie i zobaczymy jakie będą efekty :mrgreen:

#13

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spoko, dla mnie to nie problem. Mam dobrą pamięć do twarzy ;)

#14

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Pracuję w kinie i zastanawiałam się, jak konstruktywnie to wykorzystać.


Także czekam na Wasze pytania odnośnie filmów. Postaram się być obiektywna.


Wiem, że będziesz obiektywna, coś mi każe tak ciebie postrzegać.


A więc, przeczytałem komentarz na temat filmu "Pokłosie" i jestem ciekaw twej opinii o samym filmie, jak i opinii widzów, bo zaiste musiało coś do ciebie dotrzeć.


p.s.Ja nie widziałem, ale i też nie zamierzam. Ale ty musiałaś to to widzieć.
Więc?

"Pokłosie" - Wszystko o "jogurcie" (końcówka powala)

Użytkownik Tomorrow edytował ten post 24.11.2012 - 05:56


#15

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pokłosia nie widziałam niestety. Zainteresowanie filmem jest małe, ale widzowie po obejrzeniu są pozytywnie zaskoczeni. Widziałam go natomiast fragmentami (wiem, że to niewiele znaczy) i przyznaje- robi wrażenie, a nawet szokuje, ale pokazuje w pewien ubarwiony sposób coś, co było tematem tabu. Aktorstwo w tych fragmentach co widziałam nie jest najwyższych lotów, ale daje rade.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych