Skocz do zawartości


FBI - Kłamstwa na skalę światową


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Cześć, niedawno natknąłem się na artykuł o tajnych archiwach FBI znanych także jako Archiwum X. Została otwarta strona na której można znaleźć "niby" prawdziwe odtajnione dokumenty z tegoż oto Archiwum, prawdę mówiąc więcej prawdy było w serialu "Z Archiwum X" niżeli z tych dokumentów, jest tam wprawdzie mowa o ufo, ale załamałem się czytając niektóre informacje Balon pogodowy?. Nie wiem po co to wprowadzili, żeby wszyscy uwierzyli, że rząd nie wie o UFO, że niby to prawdziwe dokumenty? Adres strony to: http://vault.fbi.gov/ Czekam na wasze wypowiedzi.
  • 0

#2

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UFO inaczej NOL - Niezidentyfikowany Obiekt Latający, których pełno jest na niebie i niby czego rządy o tym mają nie wiedzieć? A co do odwiedzania nas przez kosmitów to już inna bajka, nie każdy obiekt UFO tym czymś jest o ile w ogóle, któryś kiedykolwiek był.
  • 0



#3 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

UFO inaczej NOL - Niezidentyfikowany Obiekt Latający, których pełno jest na niebie i niby czego rządy o tym mają nie wiedzieć? A co do odwiedzania nas przez kosmitów to już inna bajka, nie każdy obiekt UFO tym czymś jest o ile w ogóle, któryś kiedykolwiek był.


Źle się wyraziłem, chodziło mi o zatuszowanie tego, że rząd prowadził badania nad pozaziemską technologią i istotami pozaziemskimi, spójrzcie na to: http://vault.fbi.gov...art 1 of 1/view a także na inne dokumenty w niektórych nie widać nawet połowy tekstu, bo jest zamazany.
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak świetnie znasz angielski że wszystko rozumiesz? No no... Gratki.

A tak poważnie. Jeśli myślisz, że odkryłeś Amerykę, to się mylisz. FBi już kilkadziesiąt lat temu ujawniło znaczną część dokumentów na temat ufo. Od tamtej pory co jakiś czas ujawniają kolejny porcje papierów.
Zobacz se http://www.paranorma...ne-archiwa-fbi/

Mam tę książkę. Mniej więcej wniosek z niej jest taki że FBi nie bardzo wiedziało czym jest ufo. Czyli nie byli w to wtajemniczani.
  • 1



#5 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

... Może trochę przesadziłem, ale niestety dokumenty które tam są, wydają mi się fałszywe. Wiem, że FBI ujawniało papiery na temat UFO, ale śmiem twierdzić, że wiedzieli więcej na ten temat niż myślimy. I proszę, nie oceniaj książki po okładce, nawet nie wiesz jak znam angielski, a wysuwasz wniosek że prawie go nie rozumiem.

Użytkownik Doomin edytował ten post 25.08.2012 - 18:59

  • 0

#6

Anaheim.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... Może trochę przesadziłem, ale niestety dokumenty które tam są, wydają mi się fałszywe. Wiem, że FBI ujawniało papiery na temat UFO, ale śmiem twierdzić, że wiedzieli więcej na ten temat niż myślimy. I proszę, nie oceniaj książki po okładce, nawet nie wiesz jak znam angielski, a wysuwasz wniosek że prawie go nie rozumiem.


Załóżmy że wydarzenia w Roswell mają powiązanie z UFO, jednak raport oficjalny nie może być inny niż taki jaki został napisany, nawet jeśli agenci obecni na miejscu zdarzenia widzieli coś innego. Czy było to UFO czy balon tak czy tak na raport kładło nacisk wojsko lub inne służby wyżej postawione, aby był taki a nie inny. FBI jest tylko policją do zajmowania się przestępstwami federalnymi a w okół tego tworzy się kult rządowej organizacji niczym z filmu Faceci w Czerni.. Od ujawnionych raportów oczekujecie niewiadomo czego. FBI to nie CIA czy wojsko, ujawnione dokumenty mają wartość taką samą jakby polska praokuratura ujawniła raporty i akta morderstw czy przestępczości zorganizowanej z lat 50tych. Akta i dokumenty dotycznące każdego przestępstwa federalnego są tajne a ujawnienie następuje gdy dojdą do wniosku że nikomu w żaden sposób się nie przydadzą.
  • 0

#7

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przejrzałam też owe dokumenty - z Roswell oraz projekt Blue Book - i inne o UFO. Hmm, wydaje mi się, że to są oficjalne raporty, nie ma ścisłych dokumentów ze sprawą, wyników ekspertyz etc. Ale pomyślmy.

Złóżmy, że rząd USA doskonale wie czym jest UFO. Załóżmy, że rząd potajemnie utrzymuje kontakt z obcymi, dzielą się technologią, wiedzą itp. w zamian za dyskrecję. Wyobraźcie sobie, że nagle rząd przyznaje otwarcie, że mamy do czynienia z obcą cywilizacją - wybucha panika, ludzie zorganizowani w większe, lub mniejsze grupy zaczynają poszukiwać i tępić przybyszy, zaczynają się protesty - nikomu nie wyszłoby to na dobre. Ludzie boją się nieznanego.
W niektórych krajach naszego świata koncepcja posiadania przez kobietę pracy i wykształcenia jest równie oburzająca, co dla innych możliwość współpracy z przybyszami z obcej planety. Co więcej, jeśli rzeczywiście UFO - zjawisko inteligentnej formy życia z kosmosu, które przybyło na naszą planetę jest prawdziwe to na bank nie ma złych zamiarów - gdyby tak było, to już dawno byśmy o tym wiedzieli. Widocznie lepiej jest, gdy trzyma się wiedzę społeczną nt. tego zjawiska w sferze domysłów i teorii spiskowych.
Wykształcone i wolno myślące jednostki to tylko ułamek społeczeństwa. Większość ludzi to podatni na sugestię zombie, nie czytają, nie znają historii i wykazują wrogość wobec czarnoskórego sąsiada a co dopiero tu mówić o obcej cywilizacji. Przynajmniej tak na pewno było w latach 50-tych na zachodzie. Natomiast zachowując obecność przybyszy z obcej planety w tajemnicy można w spokoju zająć się meritum sprawy zamiast co chwile tłumić zamieszki, publiczne przepychanki słowne na ten temat.
Poza tym są o wiele groźniejsze kłamstwa rządów od UFO chociażby to dotyczące nieszkodliwości tiomersalu w szczepionkach :)
  • 2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych