Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia dziwnego obiektu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To i ja odpowiem na pytania:
Kolor... z daleka wyglądał na srebrno-szarą kulę wielkosci helikoptera i z taką też prędkością się poruszał, jednak kiedy wyleciał przed kładkę, zdałem sobie sprawe że ma mniej niż metr średnicy, nie emitował żadnego światła. Po pionowym spadku (dosyć wolnym) znikł mi z oczu, z początku myślałem że to jakis quadrocopter, ale na miejscu gdzie spadł obiekt nie było ludzi. Na drugi dzień nie było tam gdzie wylądował żadnych szczątków etc.
Dla porównania iesiąc potem udało mi się zrobić zdjęcie lampionu, wyglądał zupełni innaczej, poruszał sie znacznie szybciej i widać było ogień(również na zdjęciu).
  • 0

#17

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Godziny sobię niestety nie przypomnę, obiekt wyglądał jak płonąca kula, nic nie było w sumie widać, tyle że jak zaczął obniżać pionowo lot to (może mi się wydawać) dół obiektu przestał świecić. Więcej sobie nie przypomne bo po prostu nie ma więcej o czym mówić.

To i ja odpowiem na pytania:
Kolor... z daleka wyglądał na srebrno-szarą kulę wielkosci helikoptera i z taką też prędkością się poruszał, jednak kiedy wyleciał przed kładkę, zdałem sobie sprawe że ma mniej niż metr średnicy, nie emitował żadnego światła. Po pionowym spadku (dosyć wolnym) znikł mi z oczu, z początku myślałem że to jakis quadrocopter, ale na miejscu gdzie spadł obiekt nie było ludzi. Na drugi dzień nie było tam gdzie wylądował żadnych szczątków etc.
Dla porównania iesiąc potem udało mi się zrobić zdjęcie lampionu, wyglądał zupełni innaczej, poruszał sie znacznie szybciej i widać było ogień(również na zdjęciu).

Czyli dwie, różniące się od siebie obserwacje, dwóch, różniących się od siebie obiektów ;)

W przypadku pierwszego zjawiska UFO, określonego mianem "płonącej kuli", proponuję odpowiedzi poszukać w tym temacie - http://www.paranorma...zalewaja-swiat/ . Być może, zaobserwowałeś satelitę, od której odbijało się światło słoneczne. Oczywiście, nie można wykluczać teorii dotyczącej tego, że widziałeś zwykły, słynny, chiński lampion. Nie wiem co jeszcze można dodać ze względu na to, że Ty sam niewiele kojarzysz z tej obserwacji.
W przypadku drugiego zjawiska UFO, określonego jako "srebrno-szara kula" pojawia się trochę więcej pytań. Opis zjawiska również jest dokładniejszy, to też, można pogdybać na temat tego, co zaobserwowałeś. Jeżeli obiekt nie emitował żadnego światła, odpada teoria o chińskim lampionie. Być może (aczkolwiek, nie dam sobie ręki uciąć x]), widziałeś, tzw. hexacopter?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Użytkownik Yoh edytował ten post 01.08.2012 - 07:58

  • 1



#18

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Satelity wyglądają zupełnie inaczej, ten obiekt był większy, tak tylko dodaje dla jasności:)
  • 0

#19

Sebbro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Godziny sobię niestety nie przypomnę, obiekt wyglądał jak płonąca kula, nic nie było w sumie widać, tyle że jak zaczął obniżać pionowo lot to (może mi się wydawać) dół obiektu przestał świecić. Więcej sobie nie przypomne bo po prostu nie ma więcej o czym mówić.


Która była godzina? Ten obiekt moim zdaniem właśnie helikopter unosił się wysoko nad tobą i mogły go jeszcze dosięgnąć promienie Słońca, którego ty już nie widziałeś, bo byłeś niżej niż on. Helikopter przecież może zmieniać wysokość lotu bez potrzeby poruszania się na przód.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych