Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiennokształtne istoty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj natknąłem się na ciekawą stronę-bloga o istotach zmiennokształtnych i dopiero zaczynam ją czytać. Tematyka jak najbardziej paranormalna, lecz na razie nie mam skonkretyzowanej opinii, więc podaję tylko link: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/

Temat wiąże się z szeroko pojmowanymi relacjami o zjawiskach UFO, dlatego uznałem, że najlepiej będzie wkleic go właśnie tu.
  • 0



#2

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W ogóle nie ogarniam co tam koleś pisze, coś o kosmitach, jakichś demonach, jasnowidzach. O tym, że kosmici to demony i chcą ludzkich dusz itp. Ogólnie bullshit jakich mało. Przytaczając fragmenty książek, twierdzi, że autor źle zinterpretował zebrane przez siebie materiały i sam interpretuje je na swój sposób często zmieniając całkowicie znaczenie przytaczanych fragmentów.
  • 0

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kim jest autor?
  • 0



#4

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Autor bloga chyba naprawdę w to wierzy, skoro od 12 marca tyle tego wytworzył... Musi być tym zafascynowany. Bardzo.
  • 1

#5

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tak jak w sklepie: kupić- nie kupic , ale przymierzyc warto. Facet podaje sporo faktów które po weryfikacji źródęł wykorzystam we własnym projekcie o reliktach starej religii w naszych czasach. Poza tym chyba kupię taki noktowizor jaki on ma.
  • 0



#6

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, jak napisał kolega wyżej - autor podaje dużo informacji i wiedzy, aspektów, źródeł, zdjęć, rysunków, ale częstokroć są one na siłę dobrane do tematu, weryfikowane dość mylnie. Jestem ciekawa jego źródeł, skąd bierze ich tak wiele.
  • 0

#7

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://humansarefree.com/

Oto inny ciekawy blog/strona o tematyce paranormalnej (problem może stanowić język angielski)
  • 0

#8

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Analizując filmiki na yt o zmiennokształtnych (wiele to fejki, wiadomo, ale mogą przyblizyć sens) trochę zrozumiałam o co chodzi autorowi w jego wpisach. Zmiennokształtni mogą być Obcymi (na yt to głonie reptalianie), istotami, które my nazywamy po prostu demonami, gdyż sycą się naszymi emocjami, czy energią. Przyjmują różne postaci i można je zweryfikować np. w przypadku reptalian po gałkach ocznych, skórze na twarzy od kości policzkowych do samych uszu, czy zębach. Częstokroć też hologramy zarejestrwoane na filmikach na yt (naturalnie biorę pod uwagę, że to fejki, albo wolniejsze klatkowanie kamery) nie nadążały za projekcją wokół prawdziwego ciała Obcego i widać było przesmyki ciał jaszczurowatych.
  • 1

#9

bobolino.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Analizując filmiki na yt o zmiennokształtnych (wiele to fejki, wiadomo, ale mogą przyblizyć sens) trochę zrozumiałam o co chodzi autorowi w jego wpisach. Zmiennokształtni mogą być Obcymi (na yt to głonie reptalianie), istotami, które my nazywamy po prostu demonami, gdyż sycą się naszymi emocjami, czy energią. Przyjmują różne postaci i można je zweryfikować np. w przypadku reptalian po gałkach ocznych, skórze na twarzy od kości policzkowych do samych uszu, czy zębach. Częstokroć też hologramy zarejestrwoane na filmikach na yt (naturalnie biorę pod uwagę, że to fejki, albo wolniejsze klatkowanie kamery) nie nadążały za projekcją wokół prawdziwego ciała Obcego i widać było przesmyki ciał jaszczurowatych.


LEKARZA!
Czy jest na forum lekarz!?

Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 0

#10

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

LEKARZA!
Czy jest na forum lekarz!?


Lekarza to sobie załatw za takie posty.

Sam temat jest dość ciekawy, jednak nie ma żadnego konkretnego poparcia, zresztą jak zawsze w takich przypadkach xD. Wolałbym wstrzymać się z wydawaniem osądu, ogólnie jestem sceptycznie nastawiony do wszystkich teorii spiskowych i nie tylko. Jeśli chodzi o jaszczury i zmiennokształtne istoty, to powiem tak : Są argumenty za, jak i kontrargumenty przeciw, nie można więc jednoznacznie powiedzieć, że coś istnieje jeśli nie jesteśmy w stanie nawet tego zbadać. Znowu mamy temat rzeka, każdy wrzuca co chce, a i tak nie zmieni to jej nurtu. Jak ktoś chce, to niech wierzy, jak nie to nie. Ja gdybym miał już wydawać osądy, to powiedziałbym, że szanse są marne dla potwierdzenia tej teorii. Nie dysponujemy dostateczną techniką żeby zdradzić tajemnice takich ufoli. Wnioski ? ... to raczej nieprawda, ale nie powinniśmy tego ostatecznie negować.
  • 0

#11

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Blog o istotach zmiennokształtnych jest ciekawy z uwagi na ogromną różnorodność prezentowanej tematyki, lecz nie każdy jest w stanie akceptować dominujący tam aspekt duchowy. To kwestia szeroko pojmowanej wiedzy z wiedzą biblijną włącznie, bez której zjawiska UFO nie sposób zrozumieć.
Klasyczna ufologia już dawno pobłądziła na bezdrożach science-fiction i jak dotąd nie zdołała w tej materii niczego rozstrzygnąć. Często spotykany sceptycyzm ufologów, jest tego dobitnym potwierdzeniem.
Blog "Zmiennokształtne" pozwala inaczej spojrzeć na zjawisko UFO, lecz barierą nie do pokonania dla wielu odbiorców bywa brak otwartości dla odmiennych przekonań i ugruntowany przez lata materialistyczny światopogląd. Nie bez znaczenia jest tu wpływ szeroko pojmowanej literatury S-F.
  • 2



#12

mandarin.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tej strony autor bloga o zmiennokształtnych, dzięki Dager za te słowa :) Ze swej strony wam tylko powiem to że na obecnie 160 tematów, wszystkie sie wzajemnie uzupełniają - i choć dotyczą różnej tematyki są wewnętrznie spójne. Nie zrażajcie się też różnymi dziwnymi przemianami tam opisanymi, bo jak coś jest zmiennokształtne, to znaczy że może przybrać jakikolwiek wygląd - i tylko po skutkach kontaktu z daną istotą, a także tym co mówi - można dopiero niewyraznie poznać czy jest to istota dobra czy zła. Tak naprawde nie wiemy co to za inteligencje, bo nawet wygląd kosmity może być tylko jednym z "przebrań".
Swoją drogą podpowiem wam że jak pisałem tam o skrzatach, w które niby nikt nie wierzy - to liczba wejść na bloga była nierzadko 10x więsza od tematów o UFO ;) Nie obawiajcie się więc pisać o wodnikach, skrzatach itp. Świadkowie obserwacji tych istot wciąż żyją... Szkoda by było by przez nie mówienie i o takich "wizerunkach" ciekawe relacje przepadły.
Pozdrawiam!
  • 1

#13

Kasjopejanin^6.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Warto by tez napisac o zmiennoksztaltnych krasnalach ogrodowych ktore zostaly przedstawione w filmie dokumentalnym "Gnomeo i Julia"

W tym dokumencie jakis znany doktor z Polski wypowiadal sie ze krasnale ogrodowe to tak naprawde zmiennoksztaltni kosmici ktorzy w dzien tylko udaja wyzej wymienione figurki a w nocy zjadaja zwierzeta, radze sie zainteresowac tematem

Edit: +.....
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#14

mandarin.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dziwcie sie krytycznym wpisom, podobnie wysmiewają pojawianie się istot pod postaciami kosmitów. To ze obecnie kultura afiszuje sie wizerunkami szarakow, nie oznacza przeciez ze takie istoty sie nie pojawiaja. Dawne wizerunki zmiennoksztaltnych, podobnie wniknely do kultur ktore przeminely. Postawa sceptyka o zlej woli, wyglada tak: "Widzialem film fabularny w TV "Bliskie spotkania III stopnia" - on byl wymyslony, wiec wszystkie relacje o UFO są wymyslone" i "Mama mi opowiadala bajke o krolewnie sniezce jak bylem maly, i jest to dowod ze przemiany istot duchowych w postacie skrzatow jest wymyslone" - smieszna postawa "powaznego" goscia :)
  • 1

#15

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie no, jeśli autor twierdzi, że obcy to demony chcący naszej duszy to ja w to nie wchodzę. Autorowi rzeczywiscie przydałby się lekarz, i to taki od głowy
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych