Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biały dres


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kinro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem zupełnie nowy, lecz historia, która rozpoczęła się dwa dni temu zmusiła mnie do podzielenia się tym z wami. Otóż:

Przez okres wakacji mieszkam na ogródku działkowym w Piekarach. Mam psa, a moja działka graniczy z lasem. Dwa dni temu, jak zwykle wybrałem się na spacer z psem. Dróżka powstała z wyznaczenia granicy między lasem a działkami nadawała się idealnie do spacerów. Jak zwykle wziąłem klucze, otworzyłem bramę i ruszyłem tą dróżką. Pies załatwił to, co powinien i, z przyzwyczajenia, pociągnął smyczą, byśmy wracali.
Odwróciłem się i poszliśmy z powrotem. Nagle poczułem, że klucze, które trzymałem w dłoni, z zaplątały się w łańcuszek, przypięty do nich. Na spacery nie noszę okularów, więc rozwiązanie metalowego supła by mi trochę zajęło. Rozpuściłem psa ze smyczy, by jeszcze pobiegał, a ja sam męczyłem się z metalowym węzłem. Nagle zauważyłem w oddali idącego mężczyznę z białym dresem i jasnymi jeansami. Mój pies jest wrogo nastawiony do innych ludzi, więc zawołałem go, zanim wyczuł obecność mężczyzny, zapiąłem go i trzymałem, bo jak się wkurzy, to pociągnie nawet 100 kg (sprawdzone na bracie) po ziemi. Spojrzałem przed siebie i osłupiałem... Nie było go. Różnica czasu między pierwszym spojrzeniem, a drugim wynosił około 15 sekund... Jak to możliwe? Zbliżyłem się do miejsca, gdzie ostatni raz go widziałem. Ślady buta były mokre, patrzę do tyłu, wdepnął w kałużę, duże ślady, ok. 49 rozmiar, ciągnęły się przez pięć metrów, ostatni ślad był... Przepołowiony. Tylko jego tylna część. Ślad był wilgotny, natomiast ziemia tuż przed śladem, gdzie powinna być druga połowa, była sucha (naturalna wilgotność gleby leśnej, dwanaście, trzynaście godzin po deszczu). Nie było więcej śladów. Rozpłynął się... Zaniepokojony wróciłem do lauby (ze śląskiego dom zbudowany na działce, ciężko mi to określić jednym słowem), zająłem się swoimi sprawami i zapomniałem o tym zjawisku. Wczoraj, gdy jadłem obiad, za oknem widziałem kątem oka jego. Machał do kogoś (bez okularów i kątem oka nie potrafię rozróżnić, w którą stronę jest obrócony ktoś, kto stoi 20 metrów ode mnie.). Obróciłem głowę, zobaczyłem, że macha w moim kierunku. Chwyciłem komórkę, wchodzę w tryb aparatu, lecz jego już nie ma za ogrodzeniem...
Może ktoś wytłumaczyć, czy to jest groźne zjawisko?
  • 3

#2

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Fajnie napisane, więc mało groźne.

Teraz szczerze. To manifestuje się śmierć, ta która przychodzi po nas, tak jak ja dostrzegamy ma uzasadnienie w naszych lękach..

Nie znamy się, ale powodzenia i się nie lękaj, najwidoczniej to być musiało, a że latem, no cóż,
...kwiaty tańsze, więc to jest zaletą tego wyboru :roll:
  • 1

#3

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Maylo co ty .... :D Według mnie ktoś może sobie "jaja" z kolesia robić albo wakacje są mocno zakrapiane :)
  • 0



#4

Kinro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jak wyjaśnić te ślady?
  • 0

#5

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dróżka powstała z wyznaczenia granicy między lasem a działkami nadawała się idealnie do spacerów.

Może po prostu wszedł na swoją działkę w czasie gdy przypinałeś Psa ?
Jeśli chodzi o ślady to 5 metrów wystarczy żeby woda z podeszwy buta wsiąkła w glebę a "przepołowienie" może być przypadkowe...
  • 0

#6

Kinro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No way, brama była 200 metrów od nas.
Brama z alei. Nie mamy bram łączących działki z lasem. Ślady musiały by być, gleba miękka jak poduszka.

Użytkownik Kinro edytował ten post 14.07.2012 - 10:17

  • 0

#7

harpoonek.
  • Postów: 159
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czemu śladom nie zrobiłeś zdjęcia? ;)
  • 1

#8

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Więc może zauważył, że pies jest groźny i go przypinasz to pomyślał, że powinien chwilę odczekać a żeby nie tracić czasu poszedł do lasu się odlać ?
  • 0

#9

Kinro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc może zauważył, że pies jest groźny i go przypinasz to pomyślał, że powinien chwilę odczekać a żeby nie tracić czasu poszedł do lasu się odlać ?


Żartujesz ze mnie? Skoczył dwa metry z miejsca, ruszył po trawie 15 metrów, odlal się i to wszystko bez szelestu w 15 sekund?

Czemu śladom nie zrobiłeś zdjęcia? ;)



Ojej, dlaczego nie noszę komórki o słabej baterii ze sobą, gdy chodzę na krótkie spacery ze psem...

Nie zrobiłem, a nie zrobiłbym i tak, bo za ciemno było, a komórka nie ma flesha.

Użytkownik Kinro edytował ten post 14.07.2012 - 10:22

  • 0

#10

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Żartujesz ze mnie? Skoczył dwa metry z miejsca, ruszył po trawie 15 metrów, odlal się i to wszystko bez szelestu w 15 sekund?

15 sekund to stosunkowo dużo czasu a o trawie nie pisałeś.

Nie zrobiłem, a nie zrobiłbym i tak, bo za ciemno było, a komórka nie ma flesha.

Jaka mogła być godzina ?

Użytkownik PiXel edytował ten post 14.07.2012 - 10:28

  • 0

#11

Kinro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednym zdaniem: mam się bać o życie lub zdrowie?


Żartujesz ze mnie? Skoczył dwa metry z miejsca, ruszył po trawie 15 metrów, odlal się i to wszystko bez szelestu w 15 sekund?

15 sekund to stosunkowo dużo czasu a o trawie nie pisałeś.

Nie zrobiłem, a nie zrobiłbym i tak, bo za ciemno było, a komórka nie ma flesha.

Jaka mogła być godzina ?

Była siódma rano, ale las przesłania słońce.
  • 0

#12

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jednym zdaniem: mam się bać o życie lub zdrowie?

Nic mi nie wiadomo aby "biały dres" miał wieszczyć nieszczęścia a choroba i śmierć może Cie dopaść zawsze i wszędzie :)
  • 1

#13

Kinro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki wam. Spróbuję zrobić mu zdjęcie jak go spotkam.
  • 0

#14

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapytaj okolicznych, może ktoś go zna? Może to też jakiś działkowicz, który spędza tam czas. Po prostu popytaj ludzi, opisz im gościa, ale nie mów nic o tym, co Cię spotkało. Może ktoś coś będzie wiedział?
  • 0

#15

JCDenotn.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Każde zjawisko paranormalne jest potencjalne niebezpieczne. Więc jeśli nie bujasz to tak, twoje życie i zdrowie są zagrożone.
  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych