Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny las oraz okolice.


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1

Hellhammer.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od razu chciałbym przeprosić, że napisane w złym dziale. Za późno się zorientowałem...

Tak więc w miejscowości Zbąszynek woj. Lubuskie znajduje się pewien sporych rozmiarów obszar, blok mieszkalny, przestawnia kolejowa dalej dwa zbiorniki wodne, jeden mniejszy jeden większy w koło nich las. Słyszałem o tym różne dziwne historie, zainteresowałem się tym. Wybrałem się w nocy, zadziwiło mnie parę rzeczy pierwszy był kot (nazwijcie mnie opętanym czy jak chcecie... ) ale ten kot był dziwny podążał oczami za każdym ruchem, miał czerwone ślepia. Dalej droga pomiędzy krzakami i drzewami, równie dziwna. Szepty i szmery. Następnie same zbiorniki wodne i las. Ma się tam wrażenie jak by ktoś chodził w lesie równo z Tobą i nie spuszczał Cię ze wzroku. Jest to paręnaście metrów od cmentarza.
Stwierdziłem iż to moja chora wyobraźnia i wróciłem do domu.
Chodziłem tam zarówno w dzień jak i w nocy, kot wciąż miał podobne zachowanie.
Postanowiłem sprawdzić to ze znajomymi, tak więc poszliśmy grubo po północy w te miejsca. Kot jak zwykle gapił się i nie spuszczał z oczu, nadal tymi czerwonymi oczami. Na drodze w krzakach było słychać szepty i dźwięk łańcuchów. Za zakrętem na prawo, w stronę zbiorników, jechał samochód, normalny samochód. Gdy znalazł się na zakręcie koło zbiorników ujrzeliśmy dwie postacie, czarne postacie. Jedna miała około 2m druga trochę niższa, samochód przyśpieszył od razu i mało co nas nie potrącił. Zawróciliśmy. Na drugi dzień, po południu wybraliśmy się ponowne, tym razem większą grupą. Znowu kot, łańcuchy. W lesie widzieliśmy czarną postać. Połaziliśmy w lesie. Znaleźliśmy ślady krwi i ubrania. W oddali słychać było krzyk. Zaczęliśmy wracać, na drodze nie wiadomo skąd leżało drzewo obalone na drogę ( wcześniej go nie było ) Wtedy jeden ze znajomych obrócił się do tyłu i od razu zaczął uciekać. Obróciliśmy się wszyscy i było widać czarną postać wychodzącą zza drzewa. Uciekliśmy.
Po przemyśleniach stwierdziłem, że udzieliło się znajomym ode mnie, mówiłem im co mniej więcej się tam dzieje.
Postanowiłem zabrać tam siostrę i poszliśmy tak z 2 kolegami i siostrą, nie wiedziała po co tam i czego ma się spodziewać. Siostra starsza ode mnie, zauważyła kota, słyszała ten sam dźwięk w krzakach i czuła te same spojrzenia w lesie. To samo ze znajomy z poza miasta, którzy po paru tygodniach poszli z nami. Każdy miał te same odczucia, chociaż iż nikt nie wiedział o tym.
Jest to dla mnie trochę dziwna sprawa, ponieważ większość osób nie wiedziała po co tam idzie i czego ma się spodziewać lecz wszyscy mieli te same odczucia.
Pies zabrany na spacer w te miejsce był nie spokojny, szczekał na każdy dźwięk w lesie lub też w krzakach, na kota zareagował dziwnie, jak by się przeraził.
W zbiorniku wodnym zginęli ludzie.
Jeśli przypomni mi się coś więcej to napiszę.

Zaznaczam, nic nie ćpaliśmy ;p Po prostu chcę się podzielić tym dziwnym doświadczeniem, może ktoś miał podobne a może to coś z nami jest po prostu nie tak.

Aa, no i w okolicy stary poligon wojskowy oraz fundamenty budynków.

Użytkownik Hellhammer edytował ten post 02.07.2012 - 21:32

  • 1

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaraz poszukam jakiegoś śmiesznego obrazka, który da wszystkim do zrozumienia, że nie uwierzyłem w tą historię.

A możecie nakręcić film albo chociaż porobić jakieś zdjęcia? Tego kota albo chociaż krwi i ubrań? Albo drogi którą szliście?

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 02.07.2012 - 21:32

  • 0



#3

Hellhammer.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogłem się tego spodziewać... -.- Możesz mi nie wierzyć ale jest to prawdziwe. Mówiłem, że może to i nasza wyobraźnia, ale na pewno nie wszystkich którzy tam byli. Jak zauważyłeś nie tylko ja to widziałem. Dowiedziałem się o tym od ludzi zupełnie mi obcych..
Nie mówię, że krew była ludzka. Ubrania mogły być chociaż i by jakiegoś bezdomnego... Nie musisz od razu być taki.

Kot zdechł parę miesięcy temu, od niedana miejsce jest zamknięte z powodu remontu, blok został poddany remontowi a ludzie mieszkający tam wysłali petycję o oświetlenie okolic z tego powodu część drogi jest remontowana, są umieszczane tam lampy.
Było to jakieś dwa lata temu.
Nie musi mi nikt wierzyć, nie oczekuję tego. Ale też chciałbym by nikt się z tego nie naśmiewał. Jednak chciałem się tym podzielić więc nikt nie musi tego potępiać od razu...

Samej drogi w lesie mogę zrobić zdjęcia jeśli to jest takie "nieprawdopodobne i śmieszne" -.-

Użytkownik Hellhammer edytował ten post 02.07.2012 - 21:40

  • -1

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie musisz od razu być taki.

Jaki?

Ja tylko proszę o zdjęcia drogi, którą szliście albo chociaż kota. Dziwi mnie Twój opis i to jak reagowaliście na dane wydarzenie.
  • 0



#5

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A próbowałeś tego kota złapać, pogłaskać itd? Weż kamer i nagraj coś, wtedy uwierzymy. Chociaż same dzwięki, nagraj tego kota - jak wygląda i się zachowuje.
  • 0

#6

Hellhammer.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz poszukam jakiegoś śmiesznego obrazka...


Chociaż i by to ;)

Tak próbowałem, uciekał.

Użytkownik Hellhammer edytował ten post 02.07.2012 - 21:43

  • 0

#7

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Hell


To chociaż nagraj te okolice, jakiś dowod itd. Nagraj kota, nie łap go - tylko nagra na kamere.
  • 0

#8

Hellhammer.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już mówiłem, było to jakieś dwa lata temu - kot zdechł ;) Nikt nie musi wierzyć, ale zdjęcia okolicy jak najbardziej mogę zrobić.
Ciało kota zostało przez nas znalezione, nie ruszaliśmy go dalej. Może miał wściekliznę dlatego tak spoglądał, nie zakładam od razu, że coś tam jest takiego złego. Po prostu chciałem się tym podzielić z innymi.
  • -3

#9

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

FAKE AND GAY. BAN.
  • -1

#10

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

FAKE AND GAY

Ej, to mój tekst na tym forum! MINUS!

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 02.07.2012 - 21:54

  • -1



#11

Hellhammer.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa... Jak już mówiłem mogłem spodziewać się takiej reakcji -.- Pozdrawiam was ludzie i zarazem żegnam.
  • 0

#12

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak tak, w czasach gdy komórki z aparatem, internetem i szwajcarskim scyzorykiem stają się takim standardem jak posiadanie prawej ręki kolesie urządzają sobie wycieczki do niesamowitego miejsca i nie robią żadnych zdjęc, nigga plz...

Użytkownik Avenarius edytował ten post 03.07.2012 - 00:22

  • 0

#13

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak tak, w czasach gdy komórki z aparatem, internetem i szwajcarskim scyzorykiem stają się takim standardem jak posiadanie prawej ręki kolesie urządzają sobie wycieczki do niesamowitego miejsca i nie robią żadnych zdjęc, nigga plz...


No i to jest nawet bardziej niewiarygodne niż ta cała historia ;)
  • 0

#14

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I nie ma takiego czegoś jak przestawnia kolejowa. Nigdzie w Polsce, a chyba i na świecie :D
  • 0

#15

jugis.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to dziwna sprawa,choć - jakby nie patrzeć,wydaje się naciągana..
ale jeśli jest to prawdziwe,to baardzo dziwne.

Użytkownik jugis edytował ten post 05.07.2012 - 12:08

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych