Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspolnota Leeezec (??)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dosyc od dawna chodzi mi po glowie ten temat, tym bardziej, ze jestem ciekawa Waszej opini, co o tym wszystkim sadzicie i wlasciwie...o co chodzi tym ludziom...?

Trafilam na ta strone jakies poltora roku temu(albo troche wiecej) i przyznam, ze w dosyc dziwnych okolicznosciach.

Nie wiem czy muzyke, jaka tam mozna uslyszec-mozna nazwac muzyka, sa to dziwne dzwieki przeszywajace mozg, zreszta sami ocenicie. Przegladajac ta strone, liczcie sie z tym, ze zejdzie wam co najmniej 3 godziny cennego czasu, wracajac do niej po kilku miesiacach zejdzie Wam nastepne 3 h, poniewaz dotrzecie tam do calkiem nowych rzeczy, ktore wczesniej albo przeoczyliscie, albo po prostu nie mieliscie juz cierpliwosci.

Z racji tego, ze nie jest to na moje nerwy, przestalam tam zagladac dosyc dawno temu...nie wiem, moze jeszcze kiedys tam zajrze.

www.wl.art.pl

milej lektury...
  • 0

#2

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no stronka jest.......śmieszna. takie tandetne podprogi mogę sam zrobić za pomocą komputera ....... tylko po co. Komuś się poprostu nudzi :lol :
  • 0

#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziwna ta strona, jak dla mnie troche za bardzo zawile piszą, żebym miał to przeczytać w całości to musiałbym się mocno skupić. Co to ja mam sp*****one słuchawki czy co ?? Nigdzie nie słyszałem tej muzyki.
  • 0



#4

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jakiś szajs! Nie wie wogóle co tam jest do oglądania
  • 0

#5

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tam sa jakieś dzwieki ? nic nie slyszalem (no ale glosniki mi cos ostatnio szwankuja)
przy oakzji da sie przejrzec wszystkie strony- jest 12 stron z obrazkami, na kazdej jest opis do wszystkich 12 obrazków i jeden unikalny, czasem mozna kliknac na obrazek i np na 12 obrazku sa 2 linki do nowych stron - kto szuka przejrzy strone za pierwszym razem
  • 0

#6

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak się wlezie na niektóre obrazki to jest przyśpieszone słowo brzmiące jakby ktoś załączył lektora komputerowego i go przyspieszył ewentualnie puścił na rewers, przechwyce te dźwięki ze strony wrzucę na cool edita i zobacze w jakim są paśmie to się wyjaśni jakie to nie podprogi chcą nam jacyś amatorzy zapodać, strona też jest zrobiona w taki sposób żeby szybko męczyć wzrok podczas czytania, zwykła amatorkska lipa, niektóre strony gier są bardziej "hipnotyzujące" :rotfl:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych