Skocz do zawartości


- - - - -

Project Camelot - Spleciony Wszechświat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł filmu: Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat
Czas trwania: 1:17:59
Polska lokalizacja: tak
Tagi: 1/6 Project Camelot Dolores Cannon Spleciony Wszechświat napisy PL
Krótka recenzja: Spleciony Wszechświat to bardzo wartościowy informacyjnie wywiad z Dolores Cannon hipnoterapeutką autorką 15 książek min. Kosmiczni ogrodnicy, która zajmuje się terapiami hipnotycznymi (min. hipnozą regresyjną) już od ponad 40 lat mając na swym koncie tysiące skutecznie przeprowadzonych regresji pacjentów do poprzednich wcieleń.
Dolores jest jedną z pierwszych hipnoterapeutów, której udało się natknąć podczas sesji z pacjentami na wspomnienia z poprzednich żyć, chcąc dowiedzieć się o tym więcej postanowiła zająć się tematem regresji hipnotycznej przecierając szlak w tematyce we wczesnych latach 60tych.
Dolores także zajmowała się przypadkami wprowadzania w hipnozę osób uprowadzanych przez UFO cofając ich do momentu przebywania na statku IT. W ostatnim czasie hipnozy z osobami porwanymi przyniosły nowy obrót, gdy okazało się, że istoty porywające pacjentów potrafią się w czasie hipnozy komunikować z Dolores, gdy pacjent jest cofany do momentu przebywania na statku.
Niesamowite jest to co Dolores się z tego źródła dowiaduje na temat transformacji naszej planety w podnoszeniu jej wibracji i świadomości ludzkości oraz nadchodzących 3 falach, które są podarunkiem z wyższych światów dla ziemian. Wywiad bardzo ciekawy, tematyka regresingu bardzo wciągająca, jednym słowem polecam.
Link do filmu:
  • 0

#2

jertih.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Obejrzałem, aż miło się ogląda; coś w tym prawdy musi być.
  • 0

#3

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałem całość. Ciekawe, ale zainteresowało mnie kilka rzeczy.

Raz - uprowadzenia przez UFO. Jakiś czas temu był na forum film, który pokzaywał inne (niż większość filmów tego typu, w tym ten powyższy) spojrzenie na ten temat, że istnieją też negatywne aspekty tej sprawy. Zaintrygowało mnie wyjaśnienie tej sprawy przez Dolores Cannon - że niby umysł sam tworzy sobie taką "straszną" historyjkę, po czym "nakleja" ją na prawdziwe, dobre wydarzenia.

I tutaj zaczynam wątpić - rozumiem, że umysł na negatywne wydarzenia potrafi nałożyć wspomnienia dobrych (a raczej po prostu te złe wspomnienia ukryć np. w innej osobowości), ale żeby na odwrót? Nawet jak ktoś spodziewa się czegoś złego (niekoniecznie mówię o porwaniu, ale chociażby zwykła wizyta u dentysty), to jeśli owe wydarzenie przebiegnie pomyślnie, to umysł nie stworzy nam złego wrażenia z pozytywnej sytuacji. Po prostu będziemy wiedzieć, że się baliśmy, wyobrażaliśmy sobie ból itp., ale sytuacja przebiegła ok i jesteśmy z tego zadowoleni. Po co na pozytywne uczucia nasz własny umysł miałby nakładać te negatywne? Dlatego też wyjaśnienie tej pani uważam za bezsensowne i mocno naciągane.

Inna sprawa - brak ingerencji obcych na wydarzenia na naszej planecie. Niby nie mogą tego robić (chyba że w przypadku zagrożenia planety), ale czytałem wywiad z Bobeb Deanem, który zna się na rzeczy, a mówił, że takie prawo to bujda, i że obcy wielokrotnie interweniowali i zmieniali bieg historii.

Trzecia rzecz - karma. Nie chce mi się zbytnio wierzyć, że niby tak łatwo można by było jej się pozbyć - po prostu odrzucając w swoim życiu wszelkie emocje. Dr Micheal Newton w swoich książkach opisywał to jako zdarzenia mocno ze sobą powiązane, więc takie łatwe rozwiązanie niezbyt mnie przekonuje. Tym bardziej, że niby nie powinno się szukać swoich "bratnich dusz" w danym życiu - ale skoro ktoś razem inkarnuje, to chyba właśnie po to, by razem przerobić daną "lekcję"?
  • 0



#4

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrze by było przetłumaczyć wszystkie wywiady Camelotu a szczególnie te starsze, z początków ich działalności jeszcze przed podziałem - najbardziej wartościowe.
  • 0

#5

totik.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hmm ciekawie ta pani opowiada...mógłbym jej słuchać bez końca.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych