Skocz do zawartości


Zdjęcie

American Horror Story


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serial został dobrze odebrany przez krytyków telewizyjnych, chwalących jego przerażającą naturę, nieprzewidywalność i oryginalność. American Horror Story otrzymało szereg nominacji, w tym do Złotych Globów za Najlepszy serial telewizyjny.


American Horror Story

moim zdaniem: świeży, intrygujący serial. idealna rozrywka na nudne, luźne wieczory dla fanów duchów i tajemniczych posesji, które kryją tajemnice sprzed lat. serdecznie polecam!

opis - w linku. jeśli ktoś chce obejrzeć, niech nie czyta komentarzy - jest w nich mnóstwo spoilerów, a nie warto psuć sobie radości z oglądania, ponieważ każdy kolejny odcinek odkrywa "cząstkę prawdy". jak ktoś lubi horrory, a nie lubi tego, że są takie krótkie - cóż, serial jest tu swego rodzaju rozwiązaniem. kolejny sezon - we wrześniu. będzie zawierał inną historię, co mnie cieszy, bo nienawidzę odgrzewanych kotletów. jeśli chodzi o sezon pierwszy - oglądało się naprawdę przyjemnie, ale niestety "finał" uważam za zupełnie nietrafiony. mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą która to oglądała, bądź niektórzy zdecydują się obejrzeć i nawiąże się tutaj ciekawa dyskusja.

przeszukałam forum, podobnego tematu nie znalazłam, więc - dzielę się :)

Użytkownik denaturat edytował ten post 14.06.2012 - 22:16


#2

Forever Young.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałam, oglądałam, NO TATE

#3

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałam, oglądałam, NO TATE


kurczę, liczyłam na nieco obszerniejsze wypowiedzi! :D

a Tate należy do moich ulubionych postaci. ma w sobie ten "mroczny urok" :D ale najbardziej chyba lubię Constance. za serce złapała mnie Addie ;)

#4

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czy jest głupszy i naiwniejszy gatunek filmowy od horroru?

#5

Forever Young.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Oglądałam, oglądałam, NO TATE


kurczę, liczyłam na nieco obszerniejsze wypowiedzi! :D

a Tate należy do moich ulubionych postaci. ma w sobie ten "mroczny urok" :D ale najbardziej chyba lubię Constance. za serce złapała mnie Addie ;)


Hm, przed północą nie ma co liczyć na obszerniejsze wypowiedzi.
Moją ulubioną postacią była także Moira, jednak ona też miała nieźle rozchwianą psychikę, robiąc to co robiła, a później zachowując się jak staruszka. :D
ciekawi mnie, jak aktorzy odegrają swoje role w drugim sezonie. W końcu ponoć mają być to skrajnie inne postaci.

#6

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy jest głupszy i naiwniejszy gatunek filmowy od horroru?


tak. komedia romantyczna.

nie wiem jaki sens i cel miała ta uwaga. temat jest w hydeparku, jest o serialu, jako jedna z głupszych rozrywek na nudne wieczory. poza tym: temat jest o serialu, który jest drama horrorem. a nie o gatunku filmowym. chcesz dyskusji o gatunkach filmowych, założ sobie "czy istnieje coś głupszego od horroów".

bawi mnie, gdy ktoś próbuje być mądry na siłę i w dodatku pisze nie na temat.

#7

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdyby akcja nie rozgrywała się w obrzydliwym mieście upadłych aniołów i ogólne w miastach Stanów Zjednoczonych (ja rozumiem na pustyni Mojave, albo na Alasce.. ale w mieście?) to bym obejrzał. :mrgreen: Może mnie ktoś przekona?

#8 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Końcówka to najbardziej żałosny motyw jaki tylko mogli wymyślić - spieprzyli mi cały sezon :|

#9

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby akcja nie rozgrywała się w obrzydliwym mieście upadłych aniołów i ogólne w miastach Stanów Zjednoczonych (ja rozumiem na pustyni Mojave, albo na Alasce.. ale w mieście?) to bym obejrzał. :mrgreen: Może mnie ktoś przekona?


akcja przez 99% czasu rozgrywa się w jednym domu, widoków na Los Angeles nie ma :D i następny sezon ma być już w jakimś innym miejscu ;)

#10

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeden z najlepszych obok Waking Dead seriali tego roku. Niestety rozczarowało mnie zakończenie sezonu, typowe dla amerykanów. Ulubiona postać to oczywiście sąsiadka, no i plusik za pokojówkę w młodszej rzecz jasna wersji. Czekam na drugi sezon, chociaż będzie już obdarty z napięcia jakie towarzyszyło przez pierwsze 5-6 odcinków pierwszego sezonu.

#11

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przed chwilą wyczytałem informację na jakimś anglojęzycznym portalu o tym, że wszystkie sezony są ze sobą jakoś połączone. Czy jest tu ktoś, kto dobrze włada angielskim i przetłumaczyłby nam ten krótki artykuł?

 

http://uk.eonline.co...book-na-eonline


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 24.08.2015 - 18:17




#12

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W skrócie jest tam napisane to co już wiesz. Czyli, że sezony będące odrębną całością są ze sobą połączone drobnymi sugstiami. Ponadto da się dowiedzieć, że sezon 2 jest połączony z sezonem 4.  Połączenie polega na wyjaśnieniu w jakie światy serial ingeruje. w sezonie 5 ma być wskazówka dotycząca przekazania Maggie nakrycia od kubka kawy przez policję. Może gdybym oglądał serial to bym pisał jaśniej bo mnie to nic nie mówi.



#13

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiemy już, że piąty sezon będzie nosił tytuł "Hotel" i zagra w nim Lady Gaga.

 

Opis fabuły: Młoda właścicielka hotelu (Lady Gaga) pozwala swoim klientom odprawiać mroczne rytuały za odpowiednią opłatą. Podczas jednego z nich pewien gość zostaje opętany.

 

Ciekawostki:
-Pojawią się flashbacki z wojny secesyjnej
-LG zostanie przedstawiona jako znawczyni mody, będzie biseksualna i wda się w romans z Angelą Bassett i Finnem Wittcrokiem
-W piątym sezonie nie zagra Jessica Lange
-Inspiracją dla reżysera podczas tworzenia była zagadka hotelu Cecil > klik
-Zdjęcia zrealizowano w Los Angeles

 

Zajawki:




Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 24.08.2015 - 18:32




#14

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.filmweb.p...r Story"-113164

 

tu są focie postaci, wszyscy wyglądają genialnie, nie mogę się doczekać!

Szkoda, że nie będzie Misty Day :( bardzo ją polubiłam. Bez Jessiki Lange to też już nie będzie to samo, ale Matt Bomer w obsadzie bardzo mnie cieszy, na pewno będzie genialnie!



#15

di0sajmi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jessica Lange w tym serialu gra niesamowicie. Z tego co czytałam nie pojawi się w kolejnym sezonie i bardzo mnie to smuci.

Najlepszy sezon to zdecydowanie Asylum. Nie ma tak beznadziejnego zakończenia jak 1:c

A Sabat jak dla mnie bez sensu, może ze względu na niechęć do jednej z głównych aktorek. Tak czy inaczej nie przekonał mnie, spodziewałam się czegoś lepszego.

Freak Show najbardziej się dłużył. Obejrzałam, żeby obejrzeć. Końcówka strasznie, ale to strasznie mnie poruszyła.

Podsumowując serial jest dobry ale bez ogromnych rewelacji ;S




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych