Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktoś spotkał się z takim znakiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Symbol podany przez Ill'a to faktycznie znak solarny - dekorowano nim domy, miał zabezpieczać przed przeróżnymi zagrożeniami ze strony świata duchowego - jako ciekawostkę warto zaznaczyć, że do teraz w niektórych miejscowościach (szczególnie mam tutaj na myśli obszary wiejskie) nadal kultywuje się tą tradycję.
  • 0



#17

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znak solarny nie ma tej kulki w środku. Należy też zwrócić uwagę na to, że runa przypomina obiekt sferyczny. JA bym natomiast chętnie zobaczył zdjęcia tego znaku, albo chociaż usłyszał w jakich zetknął się z nim autor tematu.

Swoją drogą to może być tylko jakiś symbol dla fachowców od infrastruktury. NA przykład symbol oznaczający studzienki kanalizacyjne, również wygląda dość tajemniczo ^^
  • 0

#18

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z symbolem tym spotkałem się kilka razy w roznych okolicznosciach lecz poszukiwania na internecie nie przyniosly skutku.


No ale gdzie konkretnie? Bo to, że się spotkałeś z tym kilka razy to dalej nic nam nie mówi. Ktoś kto zna się na tej tematyce może skojarzy znak z miejscem w którym go widziałeś i udzieli jakieś konkretnej odpowiedzi.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych