Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#1051

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[...]
Zlituj się człowieku!
Powiedz mi dlaczego wynik takiego doświadczenia wyklucza to co stało się na Manhattanie:
http://www.youtube.com/watch?v=9YRUso7Nf3s
[...]

W tym przedstawionym eksperymencie jest tyle błędnych założeń, że aż szkoda je wypisywać bo model tego eksperymentu jest kompletnie inny od modelu konstrukcyjnego WTC (mówię o tym z betonowymi blokami spuszczanymi z drzewa) 
Robakatorianin proponuje najpierw zapoznać się z konstrukcją WTC, a potem porównać to z tym eksperymentem... (podpowiem: rozpiętość stopów w stosunku do ich konstrukcji nośnej, stosunek grubości stropu do konstrukcji nośnej, powierzchnia konstrukcji nośnej stropów do powierzchni stropu...)
Jeśli będziesz miał problem z materiałami służę.  



  • 0

#1052

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

415 i 417 metrowe wieże walą się z prędkością swobodnego opadania (kiilkanaście sekund), zamiast długo się składać piętro po piętrze w około minutę.

Po wieżach pozostaje pył, troszkę stali i wielkie dziury.

Nie wiem, jak wielkim trzeba być baranem żeby dalej lansować oficjalną wersję wydarzeń z września 2001 r. Może nie tyle baranem, a chazarem/syjonistą. Innej odpowiedzi nie ma. Są dowody, że wieże zostały zburzone, a jedynie autorom tego "zamachu" zależy, by ludzie dalej myśleli, że to islamscy terroryści z piekła rodem tego dokonali. Powynajmowali więc chazarzy/syjoniści wielu ludzi do zaklinania rzeczywistości i to obserwujemy m.in. na tym forum.

Jeszcze tylko tego brakuje, byśmy przeczytali na tym forum, że Katyń to sprawka Niemców i będzie wszystko alles klar.

Odpuście już chazarscy chłopcy. 11/09, Smoleńsk, chemtrails. Czy Wy nadal wierzycie w powodzenie swojej misji 'zaklinania rzeczywistości'?

Niestety ani obrzezany nie jestem, ani się dać nie zamierzam. Przyznaję ostrzeżenie za obrazę.
Aquila


Bo chrzczeni nożem są prawdziwi Żydzi, a nie Ci poprzebierani.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 30.05.2012 - 20:57

  • -1

#1053

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz Walczący rozmowa z Tobą, jest zgoła odmienna od Robakatorianin. Choć i z Jego i Twoim zdaniem się nie zgadzam to jednak Twoje stawianie sprawy sprowadza się do 3 letniego chłopca, który krzyczy: "Ale ja chce zabawkę" i za żadne skarby świata nie jest w stanie zrozumieć, że sklep jest zamknięty...

Miło mi, że zaliczasz mnie do baranów, zawsze czułem się mężczyzną nie kobietą - owieczką. 
Jeśli są dowody jak piszesz na wyburzenie wież WTC, wytocz proces - będziesz bogatym człowiekiem... jak wygrasz.
Teraz może wyłączysz się z dyskusji, o co serdecznie proszę bo masz tendencję do sprowadzania jej do pyskówki i wrzucania OT, chyba że masz coś istotnego do napisania poza obrażaniem między innymi mnie.

Edit: przypominam Ci, że jest to temat dotyczący 9/11, a nie chemtrails, Smoleńska, a już na pewno nie Katynia - miej chłopie choć trochę szacunku dla tych ludzi...

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 30.05.2012 - 10:16

  • -1

#1054

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chciałbym z Tobą drogi adepcie podyskutować, ale ten temat jest już tak oklepany i oczywisty, że jedyne co mam do powiedzenia to

Dołączona grafika
  • 0

#1055

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

11/09, Smoleńsk

Zestawianie ze sobą tych zdarzeń przez zwolenników spiskowej teorii dziejów jest wprost bajeczne. Z jednej strony twierdzą oni, że lekkie latarnie miały powstrzymać samolot pędzący na Pentagon, a za chwilę krzyczą, że gruby pień drzewa w Smoleńsku powinien zostać z łatwością przecięty przez końcówkę skrzydła. I wszystko im się w tym zgadza :-D
  • 0



#1056

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zestawianie ze sobą tych zdarzeń przez zwolenników spiskowej teorii dziejów

Przez zwolenników prawdy, a przeciwników parszywych kłamców.

Z jednej strony twierdzą oni, że lekkie latarnie miały powstrzymać samolot pędzący na Pentagon

Lekkie latarnie? Moim zdaniem, całkiem masywne, wręcz potężne latarnie, które Boeing powywracał niczym zapałeczki.

a za chwilę krzyczą, że gruby pień drzewa w Smoleńsku

Nie gruby pień, a jego cieniutka górna część, do tego była to brzoza, jedno z najdelikatniejszych drzewek. Po trzecie wiemy już, że samolot nie uderzył w brzozę, jak również, że skrzydło bez problemu tę brzóskę by ułamało, a samolot spokojnie leciałby dalej.

powinien zostać z łatwością przecięty przez końcówkę skrzydła. I wszystko im się w tym zgadza :-D

Nie przez końcówkę skrzydła, a jego bardzo mocną środkową część.

9/11 - są tony dowodów, że była to inside job.
chemtrails - też mamy tony dowodów, że jest to przeprowadzane.
Smoleńsk - w tym przypadku również zostało udowodnione, że oficjalną wersją możemy sobie wszyscy wyczyścić nasze anusy.

a jednak

są na tym forum osoby, które strasznie się obruszają, jak ktoś zasugeruje, że są z hasbary, że są syjonistami/chazarami (od razu lecą ostrzeżenia za obrazę!) i które wbrew dowodom nadal swobodnie, bezkarnie okłamują innych użytkowników forum. Ostatnio syjoniści ustami swojego czarnego brata próbowali wmówić światu, że mieliśmy do czynienia z polskimi obozami śmierci, a ja się pytam, czy mamy kubańskie więzienia w Guantanamo? Czy Irak miał broń masowego rażenia? Poszukajcie odpowiedzi na pytanie: Kto mordował Polaków w Katyniu?(odpowiedź dla leniwych) Otrzymacie odpowiedź z kim tutaj rozmawiamy i kto wiecznie próbuje nas okłamywać. Zaznaczam tylko, żeby odróżnić prawdziwych Żydów od tych poprzebieranych, którzy niszczą dobre imię Żydów na świecie swoimi antyludzkimi czynami. Polecam ten dokument, by zrozumieć o co come on.
  • -3

#1057

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczekaj, czyli "garażowe doświadczenia" popierają twoją teorię a zawalenie się budynku o konstrukcji ramowej stalowej, nie może ponieważ jest "za niski"? Zupełnie nie rozumiem.

W niskich budynkach nie ma potrzeby używania stalowej ramy. Najczęściej są to budynki z wielkiej płyty. Jeżeli ten wspomniany przez Ciebie budynek to wieżowiec to w Polsce każdy moloch z wielkiej płyty też nim jest. W dużo większych budowlach konieczne jest używanie stali zamiast betonowej płyty.

Zawaliła się cała jedna niezależna sekcja, czyli nie jest to zawalenie częściowe.

A jakie? Całościowe?!
Dołączona grafika

Proponuję bardzo prosty eksperyment o efektach dynamicznych.
Weźmy drewnianą belkę...

Stal nie drewno jest przedmiotem dyskusji

W tym przedstawionym eksperymencie jest tyle błędnych założeń, że aż szkoda je wypisywać bo model tego eksperymentu jest kompletnie inny od modelu konstrukcyjnego WTC (mówię o tym z betonowymi blokami spuszczanymi z drzewa)

Różne modele, w różnej skali, z różnych materiałów.
Wynik zawsze jest ten sam. Obiekt mniejszy nie może zniszczyć obiektu większego. Prosiłem o jakikolwiek przykład wykluczający wyjątkowość i nierealność kolapsu WTC-i nic.

Robakatorianin proponuje najpierw zapoznać się z konstrukcją WTC, a potem porównać to z tym eksperymentem...

Wcześniej wspominałem o zrobieniu eksperymentu w określonej skali, jednak nie spodobał się.

Po wieżach pozostaje pył, troszkę stali i wielkie dziury.

Właśnie...
Gdzie jest gruz z gruzowiska?!
Gdzie są te tysiące ton sprasowanych stropów potwierdzających teorię naleśnikową?!
Dlaczego pył jest tak drobny?!
Ja po tygodniu docierania gipsu nie miałbym na sobie tyle pyłu co ludzie pod WTC. Jak chcecie wytłumaczyć zamianę betonu w drobniutki pył?

Zestawianie ze sobą tych zdarzeń przez zwolenników spiskowej teorii dziejów jest wprost bajeczne. Z jednej strony twierdzą oni, że lekkie latarnie miały powstrzymać samolot pędzący na Pentagon, a za chwilę krzyczą, że gruby pień drzewa w Smoleńsku powinien zostać z łatwością przecięty przez końcówkę skrzydła. I wszystko im się w tym zgadza :-D

Osobą popierającym oficjalną TEORIĘ nie przeszkadza:
-dziura wylotowa w Pentagonie
-brak czarnych skrzynek w WTC
-stopiona stal w WTC
-ślady użycia termitu
-kłamstwa rządu
-splot niewiarygodnego ciągu zdarzeń, przypadków, zaniedbań, zaniechań.
  • 4

#1058

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pozwolisz, że będę skupiał się na jednym wątku, potem będę przechodził do kolejnych. Pisanie elaboratów jest bez sensu, będę kontynuował mój wątek:


W tym przedstawionym eksperymencie jest tyle błędnych założeń, że aż szkoda je wypisywać bo model tego eksperymentu jest kompletnie inny od modelu konstrukcyjnego WTC (mówię o tym z betonowymi blokami spuszczanymi z drzewa)

Różne modele, w różnej skali, z różnych materiałów.
Wynik zawsze jest ten sam. Obiekt mniejszy nie może zniszczyć obiektu większego. Prosiłem o jakikolwiek przykład wykluczający wyjątkowość i nierealność kolapsu WTC-i nic.


Jest to kompletnie nieporozumienie... Tak jak pisałem, żeby zrozumieć jak doszło do zawalenia wież WTC należy poznać ich konstrukcję, czyli sposób ich wznoszenia (ale o tym w kolejnym poście) dodatkowo trzeba znać choć trochę wytyczne projektowe dla budynków, a są one bardzo proste i dotyczą maksymalnej wytrzymałości na obciążenie 1m2. I tak np. dla mieszkaniówki to 250kg/m2, biurowce 500kg/m2. (prawo Polskie). Prawda jest taka, że ciężar samego stropu jest cięższy od wartości granicznych, czyli mówienie o tym, że mniejszy element uderza w większy jest błędne. Dodatkowo w zawaleniu WTC mieliśmy przykład, ścięcia kratownic przy punktach ich mocowania.






  • 0

#1059

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok.
Krok po kroczku...
Jak przebiegał efekt naleśnikowy, z ilu faz się składał, jakie były odstępy czasowe między fazami.
Dlaczego nagrania, zdjęcia i zeznania świadków nie potwierdzają tego efektu?

Kolejny paradoks który mi się przypomniał:
Takie duże samoloty skosiły stalowe kolumny WTC... Problem w tym że samoloty są puste w środku
Dołączona grafika
i bardzo delikatne
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
1
2
Dołączona grafika
Te ptaki to chyba z tytanu są :rotfl:
  • 1

#1060

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ptaki nie są z tytanu... są kulami, których energia jest proporcjonalna do masy i prędkości. Czy zdajesz sobie sprawę, że rój meteorytów (np. Perseidy), które widzimy jako smugi na niebie są wielkości ziarenka piasku? Głupie ziarenko piasku ma taką moc... Oczywiście porównywanie prędkości meteorytów do ptaków jest niepoważne, ale ich masy też są zupełnie inne...
Próbujesz udowodnić, że samolot nic nie mógł zrobić kolumną?
Pozwolisz że napiszę tak: kolumna - pionowa podpora architektoniczna, jej zadaniem nie jest przyjmowanie obciążeń bocznych lecącego samolotu to po pierwsze. Dodatkowo na poparcie swojej tezy pokazujesz zdjęcia dziur w samolocie po zderzeniu z ptakami (zresztą bardzo sprytnie ułożone: roje ptaków na tle startujących samolotów pasażerskich, a zdjęcia zniszczonych skrzydeł pochodzą z awionetek i dziura z  ptakiem w 1/3 szerokości skrzydła robi swoje), teraz wyobraź sobie samolot jako ptaka, a WTC jako samolot... Może jeszcze inaczej "staniesz" na drodze lecącego samolotu? Jak ptak przy masie kilku kg. doszedł do 1/3 skrzydła to Ty z ~80kg obetniesz je, otrzepiesz i powiesz "następny proszę..." (joke - ale mam nadziej, że obrazuje niedorzeczność twierdzenia "przeżywalności" kolumn przy zderzeniu z samolotem)

Dalej pytasz o efekt naleśnikowy hmmm?, czy możesz doprecyzować pytanie? Mam zrobić wyliczenia czasu zawalenia się wież? I co wg. Ciebie nie zgadza się filmami i zeznaniami świadków? 



  • 0

#1061

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zestawianie ze sobą tych zdarzeń przez zwolenników spiskowej teorii dziejów jest wprost bajeczne. Z jednej strony twierdzą oni, że lekkie latarnie miały powstrzymać samolot pędzący na Pentagon, a za chwilę krzyczą, że gruby pień drzewa w Smoleńsku powinien zostać z łatwością przecięty przez końcówkę skrzydła. I wszystko im się w tym zgadza :-D


Zwolenników spiskowej teorii dziejów, jak ja uwielbiam takie określenia :). Jest to wręcz podręcznikowy przykład stereotypu generalizowania i mieszania pojęć. To, że ktoś nie zgadza się z jakąś wersją absolutnie nie uprawnia do tego by ową "niezgodę" rozciągać na inne kwestie, jak chociażby Smoleńsk.

Nikt nie twierdzi, że lekkie latarnie miały powstrzymać pędzący na Pentagon samolot. Natomiast wiele osób jest zdania, że koszenie skrzydłem latarni powinno wpłynąć na destabilizację lotu, w konsekwencji w przypadku tak niskiego pułapu lotu zahaczenie o podłoże. Abstrahując już od tego, że ściete zostały także latarnie nie znajdujące się na trajektorii lotu 77 (trajektorii nakreślonej w raporcie NTSB).
  • 0



#1062

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy zdajesz sobie sprawę, że rój meteorytów (np. Perseidy), które widzimy jako smugi na niebie są wielkości ziarenka piasku? Głupie ziarenko piasku ma taką moc...

To jest głównie efekt wizualny. Zdarzały się przypadki uderzenia kilkukilogramowego meteorytu np w stodołę-mała dziura i na tym koniec.

Próbujesz udowodnić, że samolot nic nie mógł zrobić kolumną?

Mam po prostu bardzo poważne wątpliwości.
Pokazywałem zdjęcia pocisków-co się z nimi stanie jak spotkają stalową przeszkodę.
Samolot wygląda jak pocisk, jednak jest pusty w środku. Przy zetknięciu ze ścianą zewnętrzną zniekształca się-co zmniejsza jego ewentualną przebijalność.
Zamieszczałem filmik z crash testu ciężarówki ze słupkiem. Taki wynik powinno mieć zetknięcie się samolotu z kolumną/ami rdzenia.
Żałuję że mam skromy budżet. Wystarczyłoby zrobić replikę 10-pięter WTC, walnąć w nią starym boeingiem i wtedy można mieć jakiś punkt odniesienia. Może kiedyś jakiś szejk arabski zafunduje mi taki eksperyment :roll:
Same symulacje są niewystarczające. Dorzucając kłamstwa rządu-przestałem wierzyć w oficjalną wersje całkowicie.
Tak z ciekawości ile razy rząd musi okłamywać ludzi aby przestać mu bezgranicznie ufać? Mi raz wystarczy. Tobie ile razy?

Dalej pytasz o efekt naleśnikowy hmmm?, czy możesz doprecyzować pytanie? Mam zrobić wyliczenia czasu zawalenia się wież? I co wg. Ciebie nie zgadza się filmami i zeznaniami świadków?

-gdzie są te dziesiątki pięter sprasowane w wyniku tego efektu
-gdzie są tysiące ton gruzu
-dlaczego beton zamienił się w pył
To wszystko Ci pasuje do oficjalnej układanki?
Podaliście że kolaps składał się z dwóch faz-pierwsza zawalenie się pięter, następnie rdzenia. Jaki był odstęp czasowy lub odległość między fazami?

Edit: Zdjęcia ptaków są w ustawione w dowolnej kolejności. Nie kierowałem się jakimkolwiek ukrytym zamiarem. Jak poszukasz to sam znajdziesz bez problemu znacznie więcej przykładów podobnych zdarzeń z Boeingami.

Użytkownik Robakatorianin edytował ten post 01.06.2012 - 18:40

  • 1

#1063

Wojs.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobą popierającym oficjalną TEORIĘ nie przeszkadza:
-dziura wylotowa w Pentagonie
-brak czarnych skrzynek w WTC
-stopiona stal w WTC
-ślady użycia termitu
-kłamstwa rządu
-splot niewiarygodnego ciągu zdarzeń, przypadków, zaniedbań, zaniechań.


Trzeba by jeszcze dodać:
-brak pozostałości z Boeinga w Pentagonie, które to podobno "wyparowały" na skutek wysokiej temperatury (chociaż ta temperatura nie była wystarczająco wysoka, by spalić tam meble biurowe, którym niewiele się stało - można sobie zobaczyć na zdjęciach)
-ukrycie wszystkich taśm z nagraniami uderzenia w Pentagon przez CIA i FBI. W internecie dostępna jest tylko jedna, na której nie widać żadnego Boeinga uderzającego w Pentagon, ale raczej mały samolocik, lub rakietę (ciekawe też dlaczego taśmy zostały skonfiskowane???)
-historyjka z dowodami rzekomych zamachowców, które znalezione zostały obok WTC. Nie znaleziono żadnych ciał ludzi, czarnych skrzynek, temperatura była tak wysoka, że topiła stal, ale dowody osobiste ocalały i to w całkiem dobrym stanie (trochę poprzypalane po bokach, żeby było bardziej wiarygonie - jak w kreskówce dla dzieci:)
-Po samolocie w Pensylwanii nie pozostało nic tylko dziura i wypalona trawa - to chyba pierwszy w historii taki przypadek, że samolot doszczętnie wyparówuje po uderzeniu w ziemię.
I jest jeszcze wiele innych. Zainteresowanym polecam artykuł:
http://interia360.pl...y-inaczej,48270

Obejrzyjcie filmy(kto ich jeszcze nie widział):
Loose Change:

Terrorstorm:
)
filmy organizacji AE911Truth:

Niektóre są długie, ale dopiero wtedy dyskusja ma sens. Inaczej szkoda czasu.

Czasami mam wrażenie, że choćby Bush teraz oficjalnie przyznał się, że zamachy z 11 Września były zaplanowane przez CIA i on o nich dokładnie wiedział, to i tak większość ludzi, by mu nie uwierzyła - bo to nie mieści się w ich wyobrażeniu o Świecie.

Poprawiłem cytowanie, teraz wyświetla się poprawnie.
Aquila

  • 0

#1064

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niestety, panie Wojs, ale muszę Pana rozczarować. Przez lata mieliliśmy ten temat na rozmaite sposoby i wyszło nam, że:

Trzeba by jeszcze dodać:
-brak pozostałości z Boeinga w Pentagonie, które to podobno "wyparowały" na skutek wysokiej temperatury (chociaż ta temperatura nie była wystarczająco wysoka, by spalić tam meble biurowe, którym niewiele się stało - można sobie zobaczyć na zdjęciach)


Dookoła Pentagonu leżało pełno fragmentów poszycia samolotu, na jednym kawałku widać było napis związany z American Airlines, w środku Pentagonu zaś znaleziono i części silnika i podwozia (wszystkie pozytywnie zidentyfikowane jako należące do właściwego Boeinga) a także, uwaga, uwaga - szczątki DNA osób, które miały pecha i leciały tym samolotem. 1:0 dla wersji oficjalnej.

-ukrycie wszystkich taśm z nagraniami uderzenia w Pentagon przez CIA i FBI. W internecie dostępna jest tylko jedna, na której nie widać żadnego Boeinga uderzającego w Pentagon, ale raczej mały samolocik, lub rakietę (ciekawe też dlaczego taśmy zostały skonfiskowane???)


Nagrania zostały skonfiskowane (wcale nie "w parę minut po zamachu) bo były dowodami w śledztwie, każda policja tak robi. Wszystkie związane z Pentagonem (bo wśród tych nagrań wiele było z nim zupełnie nie związanych) zostały już dawno temu upublicznione. Dlatego masz zupełnie nieaktualne info. 2:0 dla wersji oficjalnej.

-historyjka z dowodami rzekomych zamachowców, które znalezione zostały obok WTC. Nie znaleziono żadnych ciał ludzi, czarnych skrzynek, temperatura była tak wysoka, że topiła stal, ale dowody osobiste ocalały i to w całkiem dobrym stanie (trochę poprzypalane po bokach, żeby było bardziej wiarygonie - jak w kreskówce dla dzieci:)


Znaleziono też bagaż należący do ludzi, bilety lotnicze, fotele z samolotu (ich obicia przetrwały uderzenie i wybuch), opony (zachowane w doskonałym stanie - a przecież to zwykła guma) a także kamizelkę ratunkową z logo przewoźnika. 3:0 dla wersji oficjalnej.

-Po samolocie w Pensylwanii nie pozostało nic tylko dziura i wypalona trawa - to chyba pierwszy w historii taki przypadek, że samolot doszczętnie wyparówuje po uderzeniu w ziemię.


Jeżeli idzie o ten samolot to znelziono i pozytywnie zidentyfikowano bodajże ponad 80% części samolotu (procenty zna lepiej inny nasz kolega). Oprócz tego znaleziono przedmioty osobiste należące zarówno do ofiar (te rzecz jasna zwrócono rodzinom) jak i terrorystów. Do tego są świadkowie, którzy widzieli spadający samolot. 4:0 dla wersji oficjalnej.

I to są kwestie z którymi nie sposób się nie zgadzać. Nawet Robakatorianin, który stoi "po Twojej stronie" zapewne przyzna mi rację. Dlatego wybacz mi, ale po prostu wierzysz w bajki.

Co do poprzednich zarzutów:

Osobą popierającym oficjalną TEORIĘ nie przeszkadza:
-dziura wylotowa w Pentagonie
-brak czarnych skrzynek w WTC
-stopiona stal w WTC
-ślady użycia termitu
-kłamstwa rządu
-splot niewiarygodnego ciągu zdarzeń, przypadków, zaniedbań, zaniechań.


1. Dlaczego ta dziura miałaby mi przeszkadzać w jakimkolwiek stopniu? To, że ma regularny kształt nijak nie sugeruje mi, że została jakoś celowo wybita przez CIA. Skoro w Pentagon uderzył Boeing (dziura wlotowa idealnie pasująca, rozstaw poprzewracanych latarnii, masa naocznych świadków, części samolotu w gruzowisku) i było to ten Boeing (szczątki DNA pasażerów) - to dlaczego miałby sądzić, że tę ostatnią dziurę wybiła CIA? Po co? Innymi słowy - nie przeszkadza mi to, dziwię się jednak, że w obliczu innych dowodów niektórzy wolą je kompletnie olewać, a skupiają się na zupełnie trzeciorzędnych sprawach, nijak nie wpływających na główne wnioski.

2. Nie dziwi mnie, bo domyślam się z jaką siłą działają setki tysięcy ton (nie znam właściwej masy, to tylko przykład) zwalającej się stali. Ale znowu rodzi siępytanie - brak czarnych skrzynek według zwolennika TS oznacza...? Że to nie były cywilne samoloty, czy co? Bo, choć nie odnaleziono czarnych skrzynek - odnaleziono wiele innych części samolotów. Wszystkie należące do odpowiednich modeli pasażerskich. Nie mówiąc też o tym, że wiele osób widziało to na własne oczy.

3. Tu zostawiam Mariushowi, on zna się lepiej. Domyślam się, że nie chodzi o stal w miejscu uderzenia, bo to było wyjaśniane już wielokrotnie.

4. Nie ma żadnych śladów użycia jakiegokolwiek środka o którym mówisz. Mamy jedynie jednego pana, który uznał, że odnalezione przez niego cząstki muszą, ale to muszą być śladami termitu. Oczywiście nie muszę wspominać, że równie dobrze mogą pochodzić z innego źródła (bodajże farby, lub rdzy - nie pamiętam już) a wspomniany już pan jest od dawna zawziętym zwolennikiem TS. Wyniki zostały opublikowane w kontrowersyjny sposób w kontrowersyjnym czasopiśmie. Bardzo obiektywne.

5. Nie znam przypadków jakiegoś "kłamstwa rządu" w tej kwestii. No, chyba że ktoś uważa za kłamstwo "twierdzenie, że zrobili to terroryści z Al-Kaidy" - wtedy tak, rząd kłamał na potęgę. I, paradoksalnie, miał rację.

6. Podobnie jak w przypadku Smoleńska. Takie rzeczy się zdarzają i dlatego poniekąd cieszę się, że mamy okazję oglądać narodziny nowej teorii spiskowej - dokładnie tak samo jak w przypadku 9/11. Dokłądnie takie same mechanizmy, taka sama naiwność i bezsensowne podejście do tematu - ale na własnym podwórku i z możliwością obserwowania narodzi i pierwszych faz życia tej teorii. Coś wspaniałego dla kogoś, kogo fascynuje umysł osoby wierzącej w teorie spiskowej w sytuacji, kiedy dowody przeczą jasno i wyraźnie tejże.


Na koniec refleksja - Wojs wierzy w spiskowej bajki. Robakatorianinie - Ty też przecież już to wiesz (tak przynajmniej myślę). Czyz to nie fascynujące? Mieć dowody pod ręką (szczątki samolotu w Pentagonie i Pensylwanii) a mimo to wierzyć w kłamstwa podane przez jakichś gości robiących jutubowe "dokumenty" dla bezkrytycznie myślących mas. Bo mnie to zawsze fascynuje.
  • 0



#1065

Wojs.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dookoła Pentagonu leżało pełno fragmentów poszycia samolotu, na jednym kawałku widać było napis związany z American Airlines, w środku Pentagonu zaś znaleziono i części silnika i podwozia (wszystkie pozytywnie zidentyfikowane jako należące do właściwego Boeinga) a także, uwaga, uwaga - szczątki DNA osób, które miały pecha i leciały tym samolotem. 1:0 dla wersji oficjalnej.


Kto zatem pozytywnie zweryfikował te części silnika i podwozia jako należące do tego Boeinga oraz szczątki DNA?? - Jeśli jakaś agencja rządowa(a na pewno tak) to nie mam do tego zaufania. Jeśli podejrzewam, że samo CIA stało za tymi wydarzeniami, to nie mogę ufać jakiejś tam agencji rządowej. Jeśli nikt ich nie sprawdzał oprócz "ich samych" to mogli napisać co chcieli. Dla mnie to ŻADEN dowód. To tak jakby poprosić mordercę o jego wersję wydarzeń w jakimś morderstwie i w ciemno uwierzyć w każde jego słowo. To, że jest to rząd USA również nie dodaje żadnego autorytetu. USA zamieszane już było w różne ciemne sprawy.

Napis American Airlines?? - gdybym to ja miał upozorować uderzenie Boeinga 757 American Airlines w Pentagon też umieściłbym takie napisy na samolocie. Poza tym coś mało tych pozostałości z tak ogromnego samolotu. Mówisz, że jest ich pełno??? Nie wiem gdzie ty to widzisz. To jest ogromny samolot, a tam pozostało kilka strzępów kadłuba, koła i tyle.

Nagrania zostały skonfiskowane (wcale nie "w parę minut po zamachu) bo były dowodami w śledztwie, każda policja tak robi. Wszystkie związane z Pentagonem (bo wśród tych nagrań wiele było z nim zupełnie nie związanych) zostały już dawno temu upublicznione. Dlatego masz zupełnie nieaktualne info. 2:0 dla wersji oficjalnej.


Dowody w śledztwie? A co przeszkadzało, by upublicznić te dowody? Tym bardziej, przy tylu wątpliwościach. Dlaczego nie skonfiskowano również wszystkich nagrań z World Trade Center? A jeśli je upubliczniono to gdzie są te nagrania? Z mojej wiedzy wynika, że są upublicznione tylko dwa nagrania z Pentagonu i to tak kiepskiej jakości, że niewiele na nich widać poza wybuchem. Na żadnym nie widać Boeinga.

Znaleziono też bagaż należący do ludzi, bilety lotnicze, fotele z samolotu (ich obicia przetrwały uderzenie i wybuch), opony (zachowane w doskonałym stanie - a przecież to zwykła guma) a także kamizelkę ratunkową z logo przewoźnika. 3:0 dla wersji oficjalnej.


Znaleziono jakiś bagaż, kilka biletów, kilka foteli, jedną kamizelkę ratunkową i wszystkie dowody rzekomych porywaczy(dobrze, że akurat one ocalały spośród dowodów kilkudziesięciu pasażerów). Sugerujesz, że mam w to uwierzyć?.

Jeżeli idzie o ten samolot to znelziono i pozytywnie zidentyfikowano bodajże ponad 80% części samolotu (procenty zna lepiej inny nasz kolega). Oprócz tego znaleziono przedmioty osobiste należące zarówno do ofiar (te rzecz jasna zwrócono rodzinom) jak i terrorystów. Do tego są świadkowie, którzy widzieli spadający samolot. 4:0 dla wersji oficjalnej.


Czy tak wygląda miejsce katastrofy samolotowej ogromnego Boeinga 757???

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Gdzie są części kadłuba? Gdzie w ogóle coś co przypomina samolot? Jest tylko krater, wypalona ziemia i jakieś śmieci. Jak oni tutaj zidentyfikowali 80% samolotu?? Gdzie tu widzisz W OGÓLE jakieś części samolotu? Tam powinna być kupa żelastwa.


Tak wygląda Boeing 757:
Dołączona grafika
Gdzie podziała się ta cała konstrukcja samolotu?

Co do zidentyfikowanych rzeczy i świadków to tak jak mówiłem wersja CIA i FBI nie jest dla mnie wiarygodna.

I to są kwestie z którymi nie sposób się nie zgadzać. Nawet Robakatorianin, który stoi "po Twojej stronie" zapewne przyzna mi rację. Dlatego wybacz mi, ale po prostu wierzysz w bajki.


Są to kwestie z którymi się nie zgadzam, bo nie trzymają sie kupy.

Na koniec refleksja - Wojs wierzy w spiskowej bajki. Robakatorianinie - Ty też przecież już to wiesz (tak przynajmniej myślę). Czyz to nie fascynujące? Mieć dowody pod ręką (szczątki samolotu w Pentagonie i Pensylwanii) a mimo to wierzyć w kłamstwa podane przez jakichś gości robiących jutubowe "dokumenty" dla bezkrytycznie myślących mas. Bo mnie to zawsze fascynuje.


Dla bezkrytycznie myślących mas to jest właśnie ta "oficjalna wersja", którą ty wspierasz. Sam się zastanów ilu ludzi wierzy w oficjalną wersję a ilu w alternatywne teorie? I masz odpowiedź. Większość będzie bezkrtycznie wierzyć w to co im telewizja powie.
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (2)