Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spojrzenie sceptyka na 9/11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
609 odpowiedzi w tym temacie

#91

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Umiem :-) Potrafię sobie wyobrazić trajektorię lotu w której samolot uderzy prawie w podstawę budynku lecąc tak, by jeszcze w niewielkiej odległości być kilka metrów nad ziemią.
  • 0



#92

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, ja to się obawiam, że ty także potrafisz sobie wyobrazić Boeinga, którego nie ma na filmiku :thc:
  • 0

#93

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Filmik na którym nic nie widać nie jest dla mnie dowodem. Bardziej przemawiają do mnie relacje tysięcy świadków opisujących samolot i zniszczenia w budynku, których nie mogła wyrządzić byle rakieta.
  • 0



#94

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, no też właśnie-nic nie widać. Przeprowadź niezależną analize filmu a zobaczysz-rakiete :)
  • 0

#95

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I taka "niezależna" analiza mająca na celu wyciągnąć na siłę rakietę jak z rękawa miałaby obalić relacje tysięcy naocznych świadków? Litości...
  • 0



#96

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx...z całym szacunkiem...ale skąd, na litość boską, masz dostęp do "tysięcy" relacji świadków?...i to niezależnych? W "Loose Change 2nd" masz nagrania wypowiedzi wielu świadków-i były one emitowane w TV-bądź łaskaw na nie zerknąć.
Myślę, że kto jak kto, ale Ty nie dajesz wiary zapewnieniom podanym w TV i innych mediach "że tysiące świadków widziało samolot", bo to jest właśnie obliczone na masy..
  • 0

#97

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnóstwo (fakt, z tymi tysiącami to może przesadzam) relacji świadków jest dostępnych w internecie. Są to nie tylko "oficjalne" zeznania świadków przesłuchiwanych przez komisje śledcze, ale również blogi zakładane przez zwykłych ludzi, którzy widzieli to zdarzenie. W zdecydowanej większości z nich można przeczytać o samolocie uderzającym w Pentagon. Tych donoszących o rakiecie jest znacznie mniej i często są pisane w tonie "znajoma znajomej mówiła, że zna kogoś, kto widział rakietę"...
  • 0



#98

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I taka "niezależna" analiza mająca na celu wyciągnąć na siłę rakietę jak z rękawa miałaby obalić relacje tysięcy naocznych świadków? Litości...

Czyli zakładasz, że zeznania nieznanych ludzi są Ci bardziej bliskie od odtajnionego nagrania przez służby specjalne USA?? :) Litości...
  • 0

#99

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, nie zakładam. Jestem pewny.
Chciałbym natomiast usłyszeć, dlaczego Twoim zdaniem nagranie na którym nic nie widać ma większą wartość, niż zeznania świadków.
  • 0



#100

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, no właśnie cały pic polega na tym, że na nagraniu widać, tylko niektórzy nie chcą zobaczyć...

Widać??

Dołączona grafika


  • 0

#101

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie widać. Ale najwyraźniej niektórzy tak bardzo chcą zobaczyć coś czego nie ma, że widzą mimo wszystko.
  • 0



#102

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ty nie widzisz mimo wsystko :) Na zdjęciu jest 100% czopek i każdy o tym wie.
  • 0

#103

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam widzę niedopałek papierosa. Doprawdy, to już jest bezczelność, żeby zwykłym petem zaatakować Pentagon...
  • 0



#104

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom bezczelne jest to poczucie humoru Rządu USA :lol :
  • 0

#105

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A swoją drogą dziwi mnie, że część osób akceptuje tą teorię spisku nie zastanawiając się nawet nad motywami. Jakoś nie znalazłem przekonującego powodu dla którego rząd USA miałby zabić kilka tysięcy swoich obywateli i zniszczyć najbardziej reprezentacyjne budynki w kraju. Takie działanie zbytnio logiką nie trąci...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych