Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przed snem... !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#46

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

skąd wiesz, że to jest nie potrzebne

Zauważyłem że bronisz swoich i innych racji przekonując np. mnie że to jest potrzebne i wartościowe. No i teraz: a niby do czego ? znam multum ludzi którzy nigdy tego nie praktykowali i mają się dobrze, np. moi rodzice i znajomi więc plzzz

tu też Cię rozczaruję, nawet nie wiesz jak trudno iść własną drogą, ja próbuję i jak narazie może oprócz paru przyjaciół w realu i kilku znajomych tutaj i na pewnym forum nikt mi nie pomógł, ani nie wsparł psychicznie,

To chyba Ty masz z tym problem bo ja nie...jak widzisz.

Dobra nie odpisuj już bo mod zaleci i skasuje posty bo off topic się zrobił.

#47

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważyłem że bronisz swoich i innych racji przekonując np. mnie że to jest potrzebne i wartościowe. No i teraz: a niby do czego ?


irytuje mnie to, że podchodzisz do nie których spraw, z góry zakładając, że to złe, głupie, bezsensowne, nie mając o tym większego pojęcia

ale koniec off topa, peace

#48

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam Cię bardzo, ale s się uda" i medytował kij wie ile.
Kolejna sprawa. Nie będe się powtarzał, czego nie można pwiedzieć o Tobie.
A więc żyj sobie w swoim świecie(uduchowionym, o czym sam masz blade pojęcie i czym interesujesz się od dni kilku.
Acha i chciałem zaznaczyć, że nie jest to temat z cyklu"czym jest oobe?" tylko teamt kogoś, że zasypia i że ciało zachowuje się normalnie w takim stanie...
ELLLO

#49

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z kąd

skąd

A więc żyj sobie w swoim świecie(uduchowionym albo czym tam chcesz) i nie przekonuj mnie do czegoś o czym sam masz blade pojęcie i czym interesujesz się od dni kilku.


brawo Ty wiesz najlepiej, znasz mnie lepiej niż ja sam, brawo

wybacz ale to Ty nie wiesz o czym mówisz, to tak jakbyś przed zjedzeniem posiłku mówił, że Ci nie będzie smakował, śmieszne podejście ale cóż,

#50

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra wróćmy do tematu, bo to spieranie się o nic zaczyna być z lekka denerwujące.

Cote-d'Or, nie próbuj przekonać `Pi3gi~` do tego w co ty wierzysz. Z wiarą trzeba się czasem urodzić, albo przynajmniej przeżyć w życiu coś co by cie nakierowalło na ten tok myślenia.



#51

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chciałem powiedzieć że fajnie się z Tobą dyskutuje, można powalczyć ^^
Do sensu:

wybacz ale to Ty nie wiesz o czym mówisz, to tak jakbyś przed zjedzeniem posiłku mówił, że Ci nie będzie smakował, śmieszne podejście ale cóż,

Pod warunkiem że wcześniej wiem z czego się będzie składał ten posiłek. ;-)
/Wiesiek zgadzam się pzdr :drink:

#52

aniaania.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm.. pomyslae o tym...

#53

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja uważam że Pi3gi boi sie oobe i dlatego nie chce spróbować... oczywiscie tutaj niebawem odpisze że wcale nie i że próbował i że sie nie boi... takie tak bzdury w które sam nie wierzy... ja jestem za Cote-d'Or :)

#54

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie no bez kitu, bzdury! Przeczytaj topic od nowa.
Pozdrawiam :papapa:

#55

M@ti.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam czasem coś takiego, że usypiam(wyraźna granica snu i jawy), i nagle mi reka(lub noga) podskakuje(towarzyszy temu uczucie strachu) i też mam wrażenie, że wracam do ciała jakbym był wcześniej poza nim. I jak jestem też bardzo zmęczony, to czuje, że się unosze nad ziemią. To ma coś wspólnego z OOBE?

#56

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powiem jedno.
To napewno nie było OOBE.
No więc pokolej.

Każdy człowiek, ma żyły i tętnice.
Krew w tętnicach porusza sie dzięki sercu. Z każdym skurczem krew przepływa z serca tętnicami do komórek.
W żyłąch znajdują sie zastawki. Żyły odprowadzaja krew do serca, ale nie ma co je napędzać, więc korzystają one z poruszania sie czlowieka. Z każdym skurczem mięśni, krew z tętnic podąża w stronę serca, a żeby sie nie cofała to działają zastawki.
Gdy kładziemy sie spać to leżymy w bezruchu. Krew w żyłach zaczyna wytarać swoją i tak małą prędkość. Nasz mądry mózg zaczyna generować sobie wizje.
Najczęsciej :
- potknięcie się i upadek
- oberwanie czymś
- oberwanie od kogos
- różne niebezpieczenstwa, które mogą spowodować ból
Wiadomo, że jak ma sie np. dostać w brzuch to sie mimowolnie napina mięśnie brzucha, żeby zmniejszyć obrażenia.
Mózg zaczyna wierzyć w swoja wizje, więc gdy widzimy, że mamy doznać jakiegoś urazu ansz układ nerwowy mimowolnie napina mięśnie, co powoduje ponowny ruch krwii w żyłach. Zazywczaj jest to jakiś podskok na łóżku, dośc energiczny i szybki.
Najczęściej zdarza sie to wtedy, gdy dlugo nie umiemy zasnąć.
Mam nadzieje, że wszystko rozumuiecie.
Pozdro

Wkoncu 1 klasa liceum biologiczno-chemicznego ;)

#57

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przy zasypianiu często mam takie uczucie i nie wiem, czy do końca jest to tak jak napisałeś errah, ;-)



#58

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Napewno jest tak.
Tłumaczyła nam to panii z biologii, przy omawianiu układu krwionośnego.

#59

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

errah, trochę to podpadziocha.

#60

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Errah, mała errata ( :P ): Mięśnie w czasie snu są rozluźnione, bo wtedy w czasie każdego snu miotalbyśmy się po całym pokoju. W czasie, gdy tak sobie lezymy i prawie usypiamy, mózg śni, ale ciało jeszcze działa. Dalej za Errahem: Gdy wydaje nam się, że upadamy, czy coś, ciało reaguje, a ludzie wierzą, że właśnie wrócili ze świata astralnego, jak podał Pi3gi. Proste.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych