Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pirokineza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#46

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A nawet 

 

Zobacz sobie filmik to może skapujesz. Bo nie chce mi się pisać po raz milionowy tego samego

 

 

heat  to po angielsku znaczy ciepło. 

 

W temacie który podałem jest omawiana tzw. aura i tzw. energia psi. Jedno i drugie to jedna i ta sama bajka.

A nawet jeśli to można kontrolować kierunek obrotu wiatraka co dowodziło by istnienia:

Aerokinezy - za pomocą kontroli wiatru

telekinezy - za pomocą kontroli obrotu wiatraczka siłą woli

Pirokinezy - Jak wy to mówicie: "Za pomocą ciepła rąk."


  • -2

#47

OneNight.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

Użytkownik OneNight edytował ten post 17.06.2015 - 14:33

  • 0

#48

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

 

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

 

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

Wiatr i przechylenie głowy nie mogło by zmienić kierunku obrotu, ponieważ wiatrak jest pod kopułą rąk.


 

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

 

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

 

up
Dowodziłoby to też braku inteligencji, bo wiatraczek obraca się pod wpływem ciepła z twoich rąk, drgania które powstaje podczas twoich najmniejszych ruchów albo wiatru z otwartego okna czy twojego oddychania. Taki wiatraczek jest bardzo czuły. Można lekko przekręcić ręce lub przechylić głowę i wiatraczek obraca się w przeciwnym kierunku.

Wiatr i przechylenie głowy nie mogło by zmienić kierunku obrotu, ponieważ wiatrak jest pod kopułą rąk.

 

A nawet jeśli, po praktykowaniu telekinezy przez 1 tydzień możesz przykryć wiatrak szklanką i nadal będzie się ruszał za pomocą siły woli.

 

SORKI POKRĘCIŁEM TROCHE Z CYTATAMI

 

I dlaczego ich nie pokasowałeś? Edytuj post i go popraw, w czym problem? Robisz straszny bajzel w swoich postach.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 17.06.2015 - 20:52

  • 0

#49

OneNight.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem albo. Pod kopułą rąk, których wydobowa się ciepło, a oddalenie jednej ręki powinno spowodować zmianę kierunku. Nawet jeśli przykryjesz szklanką można poruszać wiatraczkiem przez np. tupnięcie, bo jak wspominałem wiatraczek jest bardzo wrażliwy. Zamiast bawić się w wiatraczki unieś papierek, ale najpierw przykryj go szklanką i nagraj to. Wtedy może uwierzę w telekinezę.
  • 0

#50

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Napisałem albo. Pod kopułą rąk, których wydobowa się ciepło, a oddalenie jednej ręki powinno spowodować zmianę kierunku. Nawet jeśli przykryjesz szklanką można poruszać wiatraczkiem przez np. tupnięcie, bo jak wspominałem wiatraczek jest bardzo wrażliwy. Zamiast bawić się w wiatraczki unieś papierek, ale najpierw przykryj go szklanką i nagraj to. Wtedy może uwierzę w telekinezę.

Czy jednym tupnięciem można sprawić, że  kręci się przez minutę?

(pod szklanką)?


Napisałem albo. Pod kopułą rąk, których wydobowa się ciepło, a oddalenie jednej ręki powinno spowodować zmianę kierunku. Nawet jeśli przykryjesz szklanką można poruszać wiatraczkiem przez np. tupnięcie, bo jak wspominałem wiatraczek jest bardzo wrażliwy. Zamiast bawić się w wiatraczki unieś papierek, ale najpierw przykryj go szklanką i nagraj to. Wtedy może uwierzę w telekinezę.

Czy jednym tupnięciem sprawisz, że będzie się kręcił przez minutę pod szklańką?

 

Poza tym jestem na etapie mikro - TK.


Użytkownik polkiju44 edytował ten post 17.06.2015 - 19:54

  • 0

#51

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A nawet jeśli, po praktykowaniu telekinezy przez 1 tydzień możesz przykryć wiatrak szklanką i nadal będzie się ruszał za pomocą siły woli.

 

 Skoro to takie proste, to może poćwicz trochę, i za tydzień wklej tu filmik na którym kręcisz wiatraczkiem pod szklanką za pomocą siły woli. Wszystkim sceptykom szczęki opadną. Do dzieła. :szczerb:


  • 1



#52

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

 

A nawet jeśli, po praktykowaniu telekinezy przez 1 tydzień możesz przykryć wiatrak szklanką i nadal będzie się ruszał za pomocą siły woli.

 

 Skoro to takie proste, to może poćwicz trochę, i za tydzień wklej tu filmik na którym kręcisz wiatraczkiem pod szklanką za pomocą siły woli. Wszystkim sceptykom szczęki opadną. Do dzieła. :szczerb:

 

Jak napisałem w poście nad tobą praktykuję na razie mikro - TK.

Żeby kręcić wiatrakiem i kontrolować obrót trzeba kontrolować MAKRO - TK PRZEZ TYDZIEŃ.


  • 0

#53

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli to co praktykujesz to jest takie zupełnie mikro oddziaływanie, że go nie widać?

 

BTW chętnie bym zobaczył telekinetyka z czułą wagą elektroniczną.


  • 1



#54

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mogę nagrać kręcenie wiatrakiem pod przykryciem. Każdy może, kto trochę ma oleju w głowie
Tak w ogóle to koleś zalatuje trollem.
  • 0



#55

OneNight.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

polkiju44, mógłbyś opisać jak trenujesz telekineze?
  • 1

#56

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

polkiju44, mógłbyś opisać jak trenujesz telekin

 

polkiju44, mógłbyś opisać jak trenujesz telekineze?

 

polkiju44, mógłbyś opisać jak trenujesz telekineze?

N

 

polkiju44, mógłbyś opisać jak trenujesz telekineze?

No więc mikro - TK na pewno nie zaczyna się od mówienia, że polkiju44 jest trollem

 

A tak na serio to praktykuję wedłóg tego:

 

 http://www.paranorma...-krok-po-kroku/

 

(ALE TYLKO MIKRO - TK przynajmniej na razie)

 

mam nadzieje, że takie niedowiarki jak: WSZYSTKO dadzą się przekonać

 

Z wyrazami szacunku

polkiju44

 

NIECH WIARA W MOC BĘDZIE Z WAMI.


Użytkownik polkiju44 edytował ten post 17.06.2015 - 20:59

  • 0

#57

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze polkiju44, zacznij mieć trochę szacunku do innych użytkowników forum i pisz jak człowiek. Cytujesz po 7 raz to samo, sadzisz byki jak dziecko w 5-klasie podstawówki. Mało jest edytorów tekstu? To ostatnie upomnienie w tej sprawie.


  • 0



#58

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Po pierwsze polkiju44, zacznij mieć trochę szacunku do innych użytkowników forum i pisz jak człowiek. Cytujesz po 7 raz to samo, sadzisz byki jak dziecko w 5-klasie podstawówki. Mało jest edytorów tekstu? To ostatnie upomnienie w tej sprawie.

Sorry.


  • 0

#59

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie nie przepraszaj, bo mi krzywdy nie zrobiłeś. Zacznij po prostu korzystać z forum jak należy. Poczytaj Regulamin i FAQ. I już mi nie odpowiadaj, bo zaśmiecamy temat. 


  • 0



#60

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jak napisałem w poście nad tobą praktykuję na razie mikro - TK.

 

 To powiedz proszę, ile czasu trzeba trenować mikro-TK żeby móc zacząć trenować makro przez tydzień  :facepalm:


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych