Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pirokineza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#1

szary.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam was
mam takie sobie pytanie na temat pirokinezy bo dziś moje koleżanka powiedziała mi że ma kolege który potrafi pirokineze
ale co dalej powiedziała mi że ma to wrodzone a że nie wiedziała to co mne naj bardziej interesuje
czy pirokineze trzeba miec wrodzoną czy jednak jest możliwośc nauczenia?
i czy trzeba miec otwarte trzecie oko by była mozliwosc nauczenia sie pirokinezy?
i czy trzeba umiec idealnie psi ball
jezeli temat tego typu juz sie znalazł mozna i zablokowac
no i z góry dzięki za sensowne odpowiedzi
  • -5

#2

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie, wystarczą zapałki.
  • 6

#3

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koleżanka zakpiła sobie z Twojej łatwowierności.
  • 0



#4

szary.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

nie,nie wystarczą
  • -1

#5

zabusia3.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@szary, czy ty się w ogóle orientujesz co to jest pirokineza??? Bo z postu skłonna jestem sądzić że raczej nie. A szkoda, bo może nie było by tyle bezmyslnie zakładanych tematów. Pozdrawiam
  • 0

#6

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Miałem przyjaciela piromantę ale kontakt nam się urwał.
Miał tylko trzeci poziom, jednak na imprezach robił wielką furorę zapalając wszystkim papierosy; w chwilach większej koncentracji był w stanie cisnąć niewielką kulką ognia, taką ping-pongowych rozmiarów, naturalnie nie wygenerowaną z czystej energii, ale za jądro mającą kawałeczek węgla, drewna albo obtoczony w smole plastikowy odłamek.

Jakoś tak nigdy nie rozmawialiśmy o źródle jego talentu. Jeśli sobie życzysz, mogę spytać się go o to przy następnej okazji. Nie wiem tylko, czy okaże chęć do wywodów, bowiem wielki z niego ekscentryk (co zrozumiałe).

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 19.04.2012 - 19:13

  • 0

#7

zabusia3.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem przyjaciela piromantę ale kontakt nam się urwał.
Miał tylko trzeci poziom, jednak na imprezach robił wielką furorę zapalając wszystkim papierosy; w chwilach większej koncentracji był w stanie cisnąć niewielką kulką ognia, taką ping-pongowych rozmiarów, naturalnie nie wygenerowaną z czystej energii, ale za jądro mającą kawałeczek węgla, drewna albo obtoczony w smole plastikowy odłamek.

Jakoś tak nigdy nie rozmawialiśmy o źródle jego talentu. Jeśli sobie życzysz, mogę spytać się go o to przy następnej okazji. Nie wiem tylko, czy okaże chęć do wywodów, bowiem wielki z niego ekscentryk (co zrozumiałe).


Arctur V mówsz poważnie?
  • 1

#8

szary.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

chciał bym wiedzieć czy to musi być wrodzone
bo ten kolega od koleżanki raz się obudził wywołał mały pożar
ale nie wiem bo go niestety nie znam i nie wiem czy to się stało na prawdę
  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kolega brata mojej koleżanki też mówił że widział jak pewien człowiek robił pirokinezę. Facet potrafił podpalić czystą wodę i CO2.
Poszukaj na youtubie tam jest pełno "cudotwórców"
  • 0



#10

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Naturalnie, że poważnie mówię. Wszystko mogę udokumentować, jeśli tylko mój znajomy się zgodzi a ja znajdę trochę czasu.

Nadnaturalność nie jest niczym niezwykłym. Zasadniczo, nie istnieje nawet nadnaturalność, jedynie miejsca lub osoby, w pobliżu których Osnowa nagina się podług ich woli, zmieniając znacząco strukturę rzeczywistości.
  • 0

#11

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miałem przyjaciela piromantę ale kontakt nam się urwał.
Miał tylko trzeci poziom, jednak na imprezach robił wielką furorę zapalając wszystkim papierosy; w chwilach większej koncentracji był w stanie cisnąć niewielką kulką ognia, taką ping-pongowych rozmiarów, naturalnie nie wygenerowaną z czystej energii, ale za jądro mającą kawałeczek węgla, drewna albo obtoczony w smole plastikowy odłamek.

Ten przyjaciel to raczej nie piromata a piromaniak. Też mam takiego kolegę co wszystko na około podpala. Ale nie ma to związku z jakimikolwiek nadnaturalnymi umiejętnościami - ot, jego ulubioną zabawką jest zapalniczka.
  • 0



#12

czarująca.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie może czy pirokineza jest bezpieczna ? Bo czytałam że otwiera się na jakieś demony i można zostać opętanym czy coś w tym stylu. Wiecie czy to prawda czy tylko wymysł ?


  • 0

#13

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy to jest ta pirokineza xDD ?


  • 0

#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tylko wymysł, w który wierzą niektórzy egzorcyści.


  • 0



#15 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja umiem pierdokinezę. każdy z nas ma ten dar wystarczy go obudzić. Ja na przykład jem dużo fasoli lub kapusty. Następnie chwile czekam i moc sama przychodzi :). Niestety trzeba się czasami podładować bo moc się z czasem " ulatnia "

 

offtop2.gif

 

Ręce opadają... :facepalm:

 

Kronikarz


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych