Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt z obcą cywilizacją.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
315 odpowiedzi w tym temacie

#121

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wszystkie kręgi zostały zrobione przez ludzi,


mam pytanie co ty wogle robisz w tym temacie? Skoro według ciebie każdy krąg został stworzony przez człowieka...

wszystkie kręgi zostały zrobione przez ludzi,


mam pytanie co ty wogle robisz w tym temacie? Skoro według ciebie każdy krąg został stworzony przez człowieka...

to jakie masz dowody na to że obcy takową posiadają?


Podaj przykład że takiej NIE mają :)
  • 0

#122 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlatego to się nazywają teroie, a nie dowody, a co do kręgów to poczytaj trochę na ten temat, zamiast zyc mitycznymi odkryciami które zostały dawno obalone, pokaz mi jakiś piktogram Twoim zdaniem wykonany przez obcych, chociaż jeden, a ja Ci napiszę coś na ten temat, wszystkie sławne zostały przebadane, od tych najładniejszych zgłosiły się grupy ludzi którzy je robili, a teraz nawet na tym zarabiają reklamując różne cuda.

No więć do dzieła chłopak, w końcu tyle ich jest, to na pewno jakiś jeden znajdziesz i mi pokażesz, tylko uważaj żeby się nie zbłażnić
  • 0

#123

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

np ten: http://imageshack.us...8/kolo5ng7.jpg/

Jeżeli tyle na ten temat wiesz to może podeślij mi link :)? To się dokształcę :P
  • 0

#124 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Vecas
Mylisz wiele pojec, np.intuicje z telepatia, a to sa dwie rozne sprawy, lub tematy. Za pomoca intuicji trafisz w odpowiednie miejsce, a za pomoca telepatii skontaktujesz sie z osoba tam przebywajaca.

magi zejdź na ziemie, kompletnie nie rozumiem co Ty chcesz przez to powiedzieć i co to się ma do tematu, jak coś komuś tłumaczysz to tłumacz po ludzku i nazywaj rzeczy po imieniu, a nie usilujesz kombinować

Kurna czlowieku, ja jestem na ziemi bardziej niz Ty, bo ty bladzisz w chmurach i zludzeniach.
Moje postrzeganie rzeczywistosci jest pozbawione zludzen i tym samym rozrozniam "prezenty" od pozorow prezentow.
Caly czas tlumacze po ludzku, problem jest, ze Ty ludzkiego nie odbierasz.
A co Mam Ci przelozyc jezyk kosmiczny na polski? Albo duchowy? Facet nie przeginaj tylko sam rusz glowa. Wszystko na tacy, to sie nazywa pasozytnictwo i lenistwo, Tobie tez jest potrzebny mr.Musckle zeby cos sie w twoim zyciu zadzialo, lub zmienilo?
A Ty sam nie jetes czasem jednym z najwazniejszych czynnikow, a udajesz przyglupa i zwalasz wine na to ze inni tak Cie okreslaja?
Vecas jestes w calym wszechswiecie jednym z najwazniejszych czynnikow, bo w swiecie matematyki, a tym jest wszechswiat, jestes elementem ciagu zdarzen. I to od Ciebie zalezy jak liczba wyskoczy w wyniku twojego myslenia, oczywiscie w calym ciagu zdarzen. Ciag to ciag. Ale wplyw masz, pod warunkiem swiadomej obserwacji przebiegu ciagu.
Obserwujesz, czy czekasz na wiadomosci jak ciag przebiega?
  • 0

#125 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Facet nie przeginaj tylko sam rusz glowa. Wszystko na tacy, to sie nazywa pasozytnictwo i lenistwo, Tobie tez jest potrzebny mr.Musckle zeby cos sie w twoim zyciu zadzialo, lub zmienilo?


Jedyną osobą która ma coś na tacy to jest ksiądz, na wszystko w zyciu sobie trzeba zapracować, czy to fizycznie, czy psychicznie, doświadzcenei się buduję w obu dziedzinach.

Vecas jestes w calym wszechswiecie jednym z najwazniejszych czynnikow, bo w swiecie matematyki, a tym jest wszechswiat, jestes elementem ciagu zdarzen. I to od Ciebie zalezy jak liczba wyskoczy w wyniku twojego myslenia, oczywiscie w calym ciagu zdarzen. Ciag to ciag. Ale wplyw masz, pod warunkiem swiadomej obserwacji przebiegu ciagu.


Świat materialno-fizyczny, bardzo możliwe że i nie tylko, a nie matematyczny, matematyka jest językiem, przez który możemy po części zrozumiec pewne sprawy. Świat matematyki stworzyliśmy my sami, największym naszym dziełem jest internet.

Jets to język uniwersalny.
  • -1

#126

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlatego to się nazywają teroie, a nie dowody, a co do kręgów to poczytaj trochę na ten temat, zamiast zyc mitycznymi odkryciami które zostały dawno obalone, pokaz mi jakiś piktogram Twoim zdaniem wykonany przez obcych, chociaż jeden, a ja Ci napiszę coś na ten temat, wszystkie sławne zostały przebadane, od tych najładniejszych zgłosiły się grupy ludzi którzy je robili, a teraz nawet na tym zarabiają reklamując różne cuda.

No więć do dzieła chłopak, w końcu tyle ich jest, to na pewno jakiś jeden znajdziesz i mi pokażesz, tylko uważaj żeby się nie zbłażnić


99% piktogramów, które są radioaktywne są wykonane przez kosmitów. W żadnym kraju gdzie pojawiają się owe piktogramy nikt nie ma takiego dostępu do pierwiastków promieniotwórczych.
  • 0

#127 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Zamaist pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia, daj mi fotkę piktogramu który uważasz za zrobiony przez tych Twoich obcych. Bo ja wiem coś o tej sprawie, więc mogę się wtracic w debate z Tobą, także zxaczynaj, pokaz mi chociaz jeden piktogram zrobiony przez obcych. a jak masz pisać znowu jakies głupoty to się nie udzialaj bo zabierasz mi czas, a na głupote drugi raz nie odpowiem
  • -2

#128

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zamaist pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia,

A może to Ty nie masz pojęcia?

daj mi fotkę piktogramu który uważasz za zrobiony przez tych Twoich obcych.

Dołączona grafika


Bo ja wiem coś o tej sprawie, więc mogę się wtracic w debate z Tobą, także zxaczynaj, pokaz mi chociaz jeden piktogram zrobiony przez obcych.

Nie wątpię, że coś wiesz, już nie musisz się tak przechwalać, spokojnie :)

a jak masz pisać znowu jakies głupoty to się nie udzialaj bo zabierasz mi czas, a na głupote drugi raz nie odpowiem

Dobra dobra, jak wytłumaczysz radioaktywność niektórych kręgów w zbożu?
  • 1

#129 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest to piktogram który powstał w anglii, w 2001 roku w milkhill, zrobiony jest z 409 kręgów, stworzyła go jedna z organizacji która teraz działa w Circlemakers.org założoną przez Doug'a Bower'a i Dave'a Chorley.

Dobra dobra, jak wytłumaczysz radioaktywność niektórych kręgów w zbożu?


Wiesz na jakiej zasadzie działa promieniowanie radioaktywne? i jak łatwo jest je wykonać? Wiesz jak potrafi promieniować zwykły ołów przy dużym zderzeniu z innym obiektem, nawet ziemią? Tak, taki ołów jaki się stosouję w wędkarstwie. Równie dobrze mogę Ci zadać pytanie, dlaczego czarnobyl czy fukushima promieniowały? Jak to możliwe? Sprawa kosmitów? Do Nauki! W niektórych kręgach były porozsypywane włąśnie drobne kuleczki ołowiu które promieniowały, udowdnili że jest to do zrobienia i nie trzeba się namęczyć.

Dołączona grafika
Najbardziiej skomplikowany, wiuesz kto go zrobił? Praca domowa dla Ciebie.
  • 1

#130

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz na jakiej zasadzie działa promieniowanie radioaktywne? i jak łatwo jest je wykonać? Wiesz jak potrafi promieniować zwykły ołów przy dużym zderzeniu z innym obiektem, nawet ziemią?

Piszesz, że potrzeba zderzenia.

W niektórych kręgach były porozsypywane włąśnie drobne kuleczki ołowiu które promieniowały, udowdnili że jest to do zrobienia i nie trzeba się namęczyć.

A potem, że wystarczy porozsypywać kuleczki...

Użytkownik MrOsamaful edytował ten post 16.04.2012 - 17:24

  • 1

#131 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Pisze, że potrzeba zderzenia.


Może być to zderzenie, może byc napromieniowany przez inny pierwiastek jak pluton, rożne są sposoby.

A potem, że wystarczy porozsypywać kuleczki...


Chyba nie myślisz że rozsypać kuleczki umieją tylko kosmici.

Słuchaj spaliłeś się na samym wejściu pokazując mi 'Twój piktogram' zrobiony przez obcych, gdzie ja ci dałem już odpowiedź. Ty zamiast przyznmać się do błędu, drążysz dalej w tym temacie, pomimo tego że piszszesz głupoty. Z takim tokiem rozumowania dużo się nie dowiesz, poniewasz nie umiesz się uczyć. Bujasz dalej w swojej wyobrazni, Ty po prostu chcesz tak myslec ...
  • 0

#132

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może być to zderzenie, może byc napromieniowany przez inny pierwiastek jak pluton, rożne są sposoby.

I gdzie niby mogę kupić pluton, żeby sobie napromieniować ołów?

Chyba nie myślisz że rozsypać kuleczki umieją tylko kosmici.

Nie. Chyba nie myślisz, że każdy może sobie kupić pluton.

Słuchaj spaliłeś się na samym wejściu pokazując mi 'Twój piktogram' zrobiony przez obcych, gdzie ja ci dałem już odpowiedź.

Wiesz, też mógłbym wykuć coś na pamięć tak jak ty wykułeś kto jest autorem jakiego piktogramu a potem odpytywać z tego forumowiczów, jednak tak nie zrobię bo jest to dosyć dziwne i ma to jakieś znamiona traumy szkolnej >_> Na twoim miejscu bym się tak z tym nie obnosił.

Ty zamiast przyznmać się do błędu, drążysz dalej w tym temacie, pomimo tego że piszszesz głupoty.

Co ty masz z tymi głupotami? Jakaś kolejna trauma? Ciągle tylko powtarzasz głupoty, głupoty i głupoty. Poszukaj sobie jakiegoś nowego słowa bo robisz się nudny.

Z takim tokiem rozumowania dużo się nie dowiesz, poniewasz nie umiesz się uczyć. Bujasz dalej w swojej wyobrazni, Ty po prostu chcesz tak myslec ...

Z jakim moim tokiem rozumowania? Popatrz lepiej na swój. Twierdzisz, że ktoś kupił pluton, napromieniował nim dziesiątki tysięcy kuleczek ołowianych i porozrzucał po wszystkich radioaktywnych piktogramach. Skoro uważasz to za idealne rozwiązanie zagadki to może sam kupisz pluton, napromieniujesz nim ołowiane kuleczki? Chętnie bym na to popatrzył i zobaczył jaki sobie specjalistyczny ekwipunek przygotowałeś. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo promieniotwórczy jest pluton oraz jak bardzo się nagrzewa od samego promieniowania. Musiałbyś go trzymać przez kilka rękawic, żeby ci nie spalił rąk i schować się za jakimś kilkumetrowym pancerzem z ołowiu, żeby nie zginąć od samego promieniowania. To co ty wygadujesz o plutonie jest absurdalne, nie bierzesz pod uwagę problemu z jego zakupem, żadnemu amatorowi tworzenia piktogramów nikt nie sprzeda plutonu...
  • 0

#133

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Mag

Moje postrzeganie rzeczywistosci jest pozbawione zludzen i tym samym rozrozniam "prezenty" od pozorow prezentow.
Caly czas tlumacze po ludzku, problem jest, ze Ty ludzkiego nie odbierasz.
A co Mam Ci przelozyc jezyk kosmiczny na polski? Albo duchowy? Facet nie przeginaj tylko sam rusz glowa. Wszystko na tacy, to sie nazywa pasozytnictwo i lenistwo, Tobie tez jest potrzebny mr.Musckle zeby cos sie w twoim zyciu zadzialo, lub zmienilo?
A Ty sam nie jetes czasem jednym z najwazniejszych czynnikow, a udajesz przyglupa i zwalasz wine na to ze inni tak Cie okreslaja?

To brzmi trochę jak:

Dołączona grafika

Głowa w chmurach, a nogi w błocie, Mag.

###

A co do kręgów zbożowych, to zastanawiał się ktoś nad taką opcją, że ludzie robią kręgi zbożowe kodując jakieś informacje w nich, bo mają nadzieję, że ktoś tam je odczyta? Może do takiej rozmowy zbożowej doszło, ale w wyniku masowej produkcji fałszywek ciężko stwierdzić kto jakie zdania wypowiada...

Ostrzeżenie za wulgaryzmy.
Aquila

Użytkownik Aquila edytował ten post 21.04.2012 - 17:54

  • 3

#134 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

hehe wiedziałem że się czepisz tego plutonu, a to świadczy że nie jednak nie masz pojęcia o tym co piszesz, rzucony przez Ciebie przedmiot potrafi promieniowac.
  • 0

#135 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Vekac
Do tego pijtogramu nie uzyto promieniowania radioaktywnego, ale lasera, i to troche bardziej obeznanego z tym co my o nim wiemy. Swiatlo to swiatlo.
Ale rozwaliles mnie ta taca, he, he, no nie mogles tego nizej wmyslic.

Ps.
Minusujac nie macie czasem wrazenia, ze pozbywacie sie mozliwosci wiedzy jak sie bronic?
Prawda jaki czlowiek jest glupi i zapatrzony w siebie. Teraz tVP Ci powie co masz robic, bo ja juz na bank nie.
Twoj wybor czlowieku(?)

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 16.04.2012 - 20:06

  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych