Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt z obcą cywilizacją.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
315 odpowiedzi w tym temacie

#31

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I My i Oni biegają z AK. Polska armia wcale tak kolorowo nie wygląda jak to ją prezentują na filmikach. Owszem coś tam mamy, ale nie ma czym się podniecać.

No jak porównujesz tylko to z jakimi karabinami latamy no to cóż chcesz...
Czy kiedykolwiek słyszałeś o jakichś badaniach lekarskich i eksperymentach, które robią w Afryce aby wygrać z chorobami ludzi? Ale takich stricte Afrykańskich. Pewnie nie. W Polsce słyszałeś? Pewnie tak.
  • 0



#32

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aequitas możliwe, że inne państwa niekoniecznie są słabsze wcale nie powiedziałem, że usa na 100% są najsilniejszym krajem. Najwięcej filmików np. ufo a w rzeczywistości jest to nowy pojazd wojskowy pochodzą z USA bo jeśli tam ludzie mogli by nagrać od tak świeży pojazd to w innych również. Nie ma co się sprzeczać z chęcią bym poczytał jakieś ciekawe artykuły jak byś mi podesłał, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

@Up

To była tylko drwina. Wiem, że Polska jest o wiele bardziej rozwiniętym krajem niż kraje Afrykańskie.

Użytkownik SandFox edytował ten post 11.04.2012 - 21:19

  • 0

#33

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

prosze o 1 dowód na istnienie kosmitów,

Na istnienie Boga nie ma absolutnie żadnych dowodów.

tak najczesciej są to takie osoby które wyśmiewaja wiare w Boga, a sami wierza w takie bajki i myślą ze sa lepsi.

Nie masz na to absolutnie żadnych dowodów.

co tu jest do czytania, fakty sa takie a nie inne.

Nie prawda, nie masz na to absolutnie żadnych dowodów.

na istnienie obcych nie ma absolutnie zadnych dowodów,

HEHEHE, widzę, że nadal używasz swojego ulubionego argumentu, też go polubiłem więc odpowiedziałem przy jego użyciu na wszystkie twoje pytania mam nadzieję, że się nie obrazisz, że go sobie pożyczyłem, pozdrawiam.

to tylko wymysły ludzi i nadinterpretacja obrazków jakichś starych cywilizacji, skąd innąd nie jest pewne czy nie sa one sfałszowane.

Nie masz absolutnie żadnych dowodów na to, że są one sfałszowane, rozumiesz ŻADNYCH.

http://upload.wikime...meier_ufo_1.jpg
http://myweb.tiscali...ges/meier_2.jpg
http://myweb.tiscali...ges/meier_2.jpg
http://files.aboveto.../ue4ed3331f.jpg
http://nowaatlantyda...-Meiers-UFO.jpg
http://asisbiz.com/i...y-Meier-494.jpg
http://galactic.no/rune/ufo_141.jpg
http://www.semjase.net/skip2.jpg
Takie pytanie do ciebie, co to? Czy to, może też nadinterpretacja faktów?
  • 10

#34

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwięcej filmików np. ufo a w rzeczywistości jest to nowy pojazd wojskowy pochodzą z USA

I teraz powstaje pytanie: czy Amerykanie są tak głupi, żeby chwalić się takimi cackami aby inne państwa mogły podpatrzeć? Mi się wydaje, że może tak być. Nie wiadomo co powstaje w Rosji, Chinach, Japonii bądź nawet Korei. Tylko, że oni może nie są na tyle głupi, żeby pokazywać to światu. Trzymają na czarną godzinę.
  • 0



#35

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam małe wątpliwości co do tych komunistycznych krajów.
  • 0

#36

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I teraz powstaje pytanie: czy Amerykanie są tak głupi, żeby chwalić się takimi cackami aby inne państwa mogły podpatrzeć? Mi się wydaje, że może tak być. Nie wiadomo co powstaje w Rosji, Chinach, Japonii bądź nawet Korei. Tylko, że oni może nie są na tyle głupi, żeby pokazywać to światu. Trzymają na czarną godzinę.


Póki uznawany jest fenomen UFO nikt nie będzie ich podejrzewał o taką technologie. Nie na skalę światową.
  • 0

#37

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Póki uznawany jest fenomen UFO nikt nie będzie ich podejrzewał o taką technologie. Nie na skalę światową.

Odnosiłem się do stwierdzenia SandFox'a, który stwierdził, że:

w rzeczywistości jest to nowy pojazd wojskowy pochodzą z USA


Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 11.04.2012 - 21:23

  • 0



#38

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

MrOsamaful ty sobie pisz co chcesz ale prawda jest taka ze na istnienie kosmitów nie ma dowodów i tyle,

Znowu twój ulubiony argument :) A te zdjęcia to co? Skoro to pojazdy kosmiczne z innych planet to chyba oczywiste, że są jednoznacznym dowodem na istnienie kosmitów bo to oni je sterują. Do tak prostego wniosku mogłeś sam dojść.

a na temat Boga to twoja sprawa w co wierzysz

Tak samo w sprawie kosmitów.

tylko zauwaz 2 fakty

Te 2 słowa - Bóg i Fakty trzymałby raczej z dala od siebie bo jak wiadomo mają ze sobą niewiele wspólnego. No chyba, że twoim celem było wytworzenie kontrastu w twojej wypowiedzi jednak nie posądzałbym, cie o to.

1.na istnienie Boga dowodów nie musi byc bo na tym polega wiara, a jak ktos wierzy w kosmitów a wysmiewa wiare w Boga to widac tylko jego zaslepienie

Dla ciebie nie musi a dla mnie musi i co? Jak ktoś wierzy w istnienie kosmitów a wyśmiewa istnienie Boga to widać jego zaślepienie. Kosmici istnieje ze względów czysto statystycznych. We wszechświecie jest tyle gwiazd, że nawet nie wiesz jak nazywa się liczba opisująca ich ilość. Powinno dać ci to troszkę do zrozumienia.

2.przywódcy panstw klaniaja sie przed papieze placza przy scianie placzu na która jedynym dowodem jest biblia to powinno dac do myslenie nawet takim ludza jak ty

Przywódcy państw wierzą w kosmitów, otrzymują od nich technologie i tworzą latające spodki. Mowa o Hitlerze i USA.

a i jezeli twierdzisz ze nie ma dowodów na fałszowanie dowodów ( wiem masło maślane ) to ty tez nie masz dodowów na fałszowanie bibli

Super argument, można było się tego po tobie spodziewać. W takim razie ty nie masz dowodów na to, że nie fałszowano Biblii.

mało tego obecna nauka potwierdza wiele histori biblijnych

Taa, chyba nauka księdza rekolekcjonisty w kościele xD

Użytkownik MrOsamaful edytował ten post 11.04.2012 - 21:56

  • 2

#39

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

a jaki ty jestes tępy skoro czytac nie umiesz ze zrozumieniem.
niczemu nie przecze
osoba która która zaprzecza istnienieu Boga nie ma prawa cytowac słów z PŚ wiec ty nie masz do tego podstaw.
stas19 nie ja zboczyłem z tematu, ale widze ze na tym forum pretensje sa tylko do osób które piszą dobrze o Bogu, a szataniści mogą robić co chcą gratuluje.
MrOsamaful gratulacje tym postem skompromitowałeś sie do końca bo oficjalnie nauka nie ma dowodów na istnienie kosmitów, a ty je widzisz w sfabrykowanych zdjeciach, jakim to trzeba byc ignorantem zeby kwestionować istnie Boga, a twierdzc ze kosmici istnieją i ze są na to dowody których nie widzą naukowcy tylko ty jednen, gratuluje pychy. ja tam wole wierzyc w to co pisze w PŚ niz byc tak naiwna osoba ze wierze w autentycznosc zdjec czy filmików z youtube.

Użytkownik leviatan edytował ten post 11.04.2012 - 21:59

  • -2

#40

dev.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może skończymy karmić katolickiego trolla i wrócimy do tematu?

Kosmici istnieją. Nie jest to koniecznie jakaś rozwinięta cywilizacja. Myślenie że jesteśmy sami we wszechświecie jest dla mnie okazem braku wyobraźni jak i inteligencji.
  • 0

#41

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kosmici istnieją. Nie jest to koniecznie jakaś rozwinięta cywilizacja. Myślenie że jesteśmy sami we wszechświecie jest dla mnie okazem braku wyobraźni jak i inteligencji.


Prawdą jest, że w tak wielkim Wszechswiecie małe jest prawdopodobieństwo na to, aby nie istnialo poza Ziemią życie. Jednakże jaka to forma? Na 100% mikroorganizmy, ale czy są jeszcze jakies złożone ogranizmy? Jest szansa, że nie zostanie to ogłoszone za naszego życia, choć nadzieja jest ;)
  • 0



#42

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ratohnhaké:ton znów sobie zaprzeczasz, bo jezeli ci podałbym dowód to ty bys nie miał satysfakci bo bys nie miał racji wiec nie pisz mi takich bredni. zreszta pisałem juz ale widac tobie trzeba napisac kilka razy, wiara własnie polega na tym ze sie wierzy a nie wie, ale ty nie jestes tego w stanie ogarnąć.

No to daj mi ten dowód jeszcze raz i zniszcz mnie. Ale żeby to nie był dowód "to kwestia wiary" bo to żaden dowód.

Kosmici istnieją. Nie jest to koniecznie jakaś rozwinięta cywilizacja

Dosyć ciekawa teoria. Zawsze żyłem w przekonaniu, że to właśnie oni są najbardziej rozwinięci ale wizja, że kosmici nie są tak bardzo rozwinięci jest dosyć ciekawa. Wtedy jest wiele nieścisłości związanych z tym, że kiedyś w starożytnych czasach pomagali ludziom (jest nawet o tym temat na forum). Jak byłem mały to myślałem, że kosmici cofają się z technologią a my przeciwnie- rozwijamy się :P

wierzysz w zeilone stwory bo jestes naiwny i zmanipulowany

Wierzysz w niewidzialnego faceta.

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 11.04.2012 - 22:26

  • 1



#43

dr_Heks.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Taki był fajny temat i jak zwykle doszło do kłótni w kwestii Boga, wiary... Tej wojny nikt nie wygra. Każdy wie swoje i nie da się przekonać argumentami "przeciwnika". Takie polemiki nie mają sensu.

Moim skromnym zdaniem to "obcy". Wierzę w istnienie życia pozaziemskiego, bo miałem z takimi rzeczami styczność. I nikt nie musi podzielać mego słowa. Przecież to oczywiste i zrozumiałe. Każdy interpretuje to na swój sposób.

Użytkownik dr_Heks edytował ten post 11.04.2012 - 22:37

  • 0

#44

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem to "obcy". Wierzę w istnienie życia pozaziemskiego, bo miałem z takimi rzeczami styczność. I nikt nie musi podzielać mego słowa. Przecież to oczywiste i zrozumiałe. Każdy interpretuje to na swój sposób.

Moim też. Opisz na forum swoje przeżycia. Załóż temat w odpowiednim dziale. Jeśli chcesz oczywiście. Ja tylko zachęcam :)
  • 0



#45

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Ratohnhaké:ton

Skoro zakładamy,że istnieje życie pozaziemskie, to można też założyć, że jest kilka różnych gatunków "obcych", a niektóre z nich mogą być mniej zaawansowane od nas. ;) Tak ja to sobie tłumacze bynajmniej. Ogólnie temat bardzo ciekawy. Musze poszperać w google troche. ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych