Skocz do zawartości


Zdjęcie

dr_Heks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

dr_Heks.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich serdecznie.
Dlaczego nick - dr_Heks? - Otóż podróżując między światami poznałem pewnego człowieka o imieniu Heks. Był lekarzem. Był to bardzo zamożny człowiek, dobrze wykształcony. Był bardzo ceniony w swoim mieście. Pamiętam, że podczas naszej ostatniej rozmowy, kiedy portal był już gotowy do mego odejścia, Heks powiedział "Patrz w niebo. Spotkamy się szybciej niż myślisz". Było to 3 lata temu. Nadal czekam na jego pojawienie się. Co tu pisać - niesamowita postać. Wybrałem jego nick, by dumnie wspominać o doktorze.

Gdy byłem małym dzieckiem, rodzice straszyli mnie opowieściami o elfach i krasnoludach, które zamieszkiwały pobliski lasek. Nigdy ich nie znalazłem, lecz często bywam w tym miejscu, medytuje, rozmyślam w ciszy z nadzieją, że doznam oświecenia i odszukam jakiś ślad ich bytu.

Miałem kiedyś dziewczynę, która zginęła w strasznym wypadku samochodowym. Kontakt mam z nią do dziś. Dlaczego spotykają mnie takie rzeczy?

Jestem prostym człowiekiem. Nie mam zbyt wiele. Lubię pomagać innym w potrzebie. Ludzie w moich stronach mówią na mnie Janosik. Ciekawe. W innych światach są tacy sami ludzie jak na naszej Ziemi. Różnica jest taka, że tak jak ja jestem skromnym człowiekiem, to w innym świecie ma osoba jest bardzo zamożna, wręcz pyszna.

Kiedyś będąc w osadzie pewnego plemienia zamieszkującego puszczę Amazońską, poznałem sposób na czytanie w myślach innych. Byłem podekscytowany. Użyłem tego sposobu ledwie kilka razy. To straszne, co ludziom chodzi po głowie. I to ludziom ze zwyczaju zupełnie normalnym, cenionym w środowisku. Poza tym takie praktyki są furtką dla duchów i demonów.

Nazywam się Tomasz.

Użytkownik dr_Heks edytował ten post 11.04.2012 - 17:37


#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

witaj dr Heks :)

#3

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyjemne i oryginalne przedstawienie swej osoby.

Pozdrawiamy. ;)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych