Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabawa w chowanego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dowiedziliscie sie od jej matki że nie żyje od tygodnia... Nie wiem jak wy ale gdyby mój kolega zginął wiedziałbym o tym po godzinie... I w ogóle w całej miejscowości lub dzielnicy zawsze wszyscy mobilizują się i wszczynają poszukiwania gdy zaginie małe dziecko, po prostu robi się huk na całą dzielnice i po 2,3 dniach wszyscy wiedzą o zaginieciu...


Ale w Twoim świecie jest tak że nie wiecie, że koleżanka zagineła...



Historia nie trzyma się kupy... Wyjaśnić Ci to trzeba? Ktoś Ci kit wcisnął... Ot całe wyjaśnienie
  • 0

#17

JakubJ152.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W pracy przypomniała się "opowieść" z tego forum podobna ,może z tego zżynał.

A dokładniej:

Dziewczyna zrywa z chłopakiem ,i po jakimś czasie widzi go na ulicy,a nawet z nim rozmawia.Po tym (nie pamiętaj jak ,ani po jakim czasie) dowiaduje się ,że on się powiesił tydzień przed ich spotkaniem.

Historia bardzo podobna jest i też zawiera wiele sprzecznych i niewiadomych jak np. sądzę ,że dziewczyna by się dowiedziała o śmierci ,a w tej "bajce" Jooe ładnie wszystko wytłumaczył.
  • 0

#18

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wiele filmów w ostatnich latach o takiej tematyce się pojawiło więc chłopak za dużo się naoglądał i puścił wodze fantazji.Tak bardzo wierzył w te zdarzenia więc opublikował swoje wypociny tu taj.
  • 0

#19

zabusia3.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedy z przerażeniem poszliśmy do kryjówki która wybrała jako ostatnią znależliśmy powieszone rozkładające się jej ciało. Następnego dnia poszliśmy tam z policją i z sekcji zwłok wynikło że nie żyła od tygodnia.

Czy dobrze zrozumiałam...poszliście do kryjówki, znależliście zwłoki i dopiero na drógi dzień powiadomiliście policję???
A w między czasie poszliście się smacznie przespać, po oględzinach zwłok kolezanki???
Chyba że to dla was na porzadku dziennym...
  • 2

#20

JakubJ152.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy dobrze zrozumiałam...poszliście do kryjówki, znależliście zwłoki i dopiero na drógi dzień powiadomiliście policję???
A w między czasie poszliście się smacznie przespać, po oględzinach zwłok kolezanki???
Chyba że to dla was na porzadku dziennym...



Jak by Koleżanka miała takie ,życie jak on to by się nie dziwiła. :)
  • 0

#21

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3019
  • Tematów: 2592
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Uważam temat za wyczerpany. Jeśli ktoś chciałby dodać coś wartościowego do dyskusji, proszę o PW.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych