Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to było OOBE?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

diavolo.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Opowiem historię, która miała miejsce, jak miałam ok 10 lat. Zawsze się zastanawiałam co to było.
Jak co wieczór poszłam spać; i jak co rano obudziłam się niby wszystko pięknie, ale obudziłam się w nie swoim mieszkaniu. Na początku nawet się nie zorientowałam ponieważ te miejsce w którym się obudziłam to było moje mieszkanie z dzieciństwa. Wstałam z łóżka i podeszłam do drzwi, złapałam za klamkę i chciałam otworzyć je, ale wtedy sie zorientowałam że ja tu już nie mieszkam. Wpadłam w panikę i nie wiedziałam co robić. Chciałam otworzyć te drzwi, ale pomyślałam że jeżeli tu nie mieszkam to może za drzwiami coś złego mi sie stać. Wróciłam do łóżka, zamknęłam oczy i policzyłam do dziesieciu (dla mnie wtedy to było najsensowniejsze rozwiazanie) gdy otworzyłam oczy byłam już w swoim teraźniejszym mieszkaniu. Tego przeżycia nie zapomnę do końca swego życia, ale tak do końca też niewiem co się stało. Poczytałam trochę o OOBE, ale z tego co wyczytałam to troche co innego chyba. Nie wiem bynajmniej na 100% wiem że wtedy nie śniłam. A w tym mieszkaniu dawnym jak się obudziłam to wszystko stało na swoim miejscu tak jak pamiętałam.
  • 0

#2

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To był świadomy sen osiągnięty techniką testu rzeczywistości. Coś we śnie się nie zgadzało, Ty to skojarzyłaś i zrozumiałaś, że jesteś we śnie. Technika testu rzeczywistości jest prosta. Jeśli często coś Ci się śni to zapisz sobie ten motyw. Ilekroć zobaczysz go w realnym świecie wykonuj test rzeczywistości (sprawdź czy jesteś we śnie. Przysłowiowe - uszczypnij się) Jeśli będziesz o tym pamiętać i wyrobisz sobie nawyk, to w końcu zdarzy się, że wykonasz test rzeczywistości w prawdziwym śnie. Wtedy będzie dokładnie tak jak w tamtym przypadku i będziesz w stanie kontrolować sen. ;)
  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładniej coś takiego nazywa się fałszywym przebudzeniem http://pl.wikipedia....we_przebudzenie
Tutaj jest szerszy opis tego zjawiska http://www.lucidolog...we-pobudki.html
  • 1



#4

Lucius.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Włątpie żeby to było OOBE skoro stało się samoistnie.

Użytkownik Lucius edytował ten post 16.03.2012 - 22:15

  • 0

#5

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Włątpie żeby to było OOBE skoro stało się samoistnie.

OOBE jak najbardziej może wystąpić samoistnie, a to czy się to pamięta, to już inna sprawa :roll:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych