Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Nowe" nagranie drugiej eksplozji WTC


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Wczoraj natknąłem się na nowe nagranie które pojawiło się na youtube przedstawiające eksplozję w drugiej wieży nagrane z pokładu helikoptera.

"New Incredible Video Footage of 9/11 second tower explosion
clearly shot from a helicopter.

In this footage, the first tower of The Twin Towers already on fire,
with a clear, huge gaping hole and black smoke spewing out.

At 2:25 into the video, the footage clearly shows an explosion in the second tower
and there is no plane. A huge explosion blasts out of the side creating a giant
fireball out of the second tower! I have watched several times, and there is no plane. "

Edit:

Żałośni jesteście z tymi minusami

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 14.03.2012 - 15:33

  • 1



#2

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toż nawet w komentarzach odkryli, że to fake. Samolot usunięty przez grafika.

Użytkownik Matthew edytował ten post 14.03.2012 - 07:34

  • 0

#3

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze tochę, a okaże się, że nie było żadnej wieży...
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie, ktoś wymazał samolot i twierdzi, że to jest wybuch. Na innych filmach widać ten sam wybuch od uderzenia samolotu



Gratuluję Brain. Warto mieć otwarty umysł. :lol
  • 0



#5

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a ja chcialbym zwrocic uwage na cos innego, otoz na obiekt w 0:24 wlatujacy od lewego gornego rogu (biala kropka), ktory przemieszcza sie poziomo i widac jak przelatuje przez kleby dymu nad WTC, naruszajac strukture dymu (taka smuga jak przezu chmury by przelatywal),
a nastepnie w 0:45 ponownie z lewego gornego rogu, tym razem obiekt ciemny bardziej dyskoidalny, ktory robi to samo co poprzedni i przy nim juz o wiele wyrazniej widac jak rozdmuchuje dym przez ktory przelatuje..

zaden to helikopter, bo widac z jakiej odleglosci trzyma sie ten ktory nagrywa.. poza tym helikopter przelatujac przez dym rodzmuchalby go do okola siebie inaczej..

jakies pomysly? bo jesli nie fake, to chyba UFO :roll: albo CIA w swoich nowych zabawkach.. :<
  • 0

#6

Starosta.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A od 2:15 widać nadlatujący z prawego górnego rogu samolot, który po chwili zostaje wymazany ;)
  • 0

#7

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a ja chcialbym zwrocic uwage na cos innego, otoz na obiekt w 0:24 wlatujacy od lewego gornego rogu (biala kropka), [...]

zaden to helikopter, [...] jakies pomysly? bo jesli nie fake, to chyba UFO :roll:  albo CIA w swoich nowych zabawkach.. Dołączona grafika

Ty tak poważnie??? 
Po pierwsze jak zwykle mamy genialną wprost jakość nagrania... po drugie to są helikoptery...
  • 0

#8

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


a ja chcialbym zwrocic uwage na cos innego, otoz na obiekt w 0:24 wlatujacy od lewego gornego rogu (biala kropka), [...]

zaden to helikopter, [...] jakies pomysly? bo jesli nie fake, to chyba UFO :roll:  albo CIA w swoich nowych zabawkach.. Dołączona grafika

Ty tak poważnie??? 
Po pierwsze jak zwykle mamy genialną wprost jakość nagrania... po drugie to są helikoptery...


to ty jestes nie powazny - helikoptery wlatujace wprost w klab gestego, duszacego dymu w ktorym znajdujac sie taki pilot NIC by nie widzial i tylko jeszcze sam by grzmotnal w budynek.. ty masz 5 lat? czy na glowe upadles? :o
poza tym nie widzisz ze one za linia budynku znikaja?

w ufo wierzyc nie musisz, to ich nie zdematerializuje.. mnie tez dziwi co by tam obiekty takie robily przy WTC, chyba ze wlasnie USA juz ma tez takie.. albo tez efekt grafika.. jakbys mnie nie obrazil to tych obiektow tam nie zaslonisz, bo tylko debil ich tam nie zobaczy w tym filmie, albio nazwie helikopterami

Użytkownik manitoris edytował ten post 14.03.2012 - 12:00

  • -3

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że minus fest się rozpoczną, Nawet nie można tematu wstawić -_-.
  • -8



#10

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Postanowilem porobic screeny bo widze ze nie kazdemu sie chce widziec..

Dołączona grafika

po 3 sek jest tu:
Dołączona grafika

ostatni raz nad wieza:
Dołączona grafika

myslalem ze znika ale on jest poprsotu w innym juz miejscu -> bo po 3 sek od ostatniego screena jest tu (zmienil kierunek lotu):
Dołączona grafika

tu juz go lepiej widac:
Dołączona grafika


i teraz pytanie po jakiego "grzyba" (zastap slowem mocniejszym) Helikopter wlatuje w gesty dym, ryzykujac rozbicie sie i robi przelot tuz nad wieza WTC, po czym sobie gdzies odlatuje????
aby ocenic zniszczenia zrobilby runde wokolo wiezy i to nie w dymie nic nie widzac, tylko poza nim!! to tak kurka trudno zrozumiec? przeciez to jest logika na poziomie przedszkola!!!!!

ratowniczy helikopter? ..nalapal dymu i polecial :roll:

Ciekawe, ze wierzyc w UFO to nieppowazna glupota, a stwierdzac takie kretynizmy, jak powyzej to juz mozna.. nie wazne jak glupie ale po naszemu i jest ok :roll:

Dalej nastepny obiekt ktory robi to co poprzedni (ale probek dymu im w helikopterach potrzeba bylo.. :/ )
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik manitoris edytował ten post 14.03.2012 - 12:44

  • 0

#11

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny



a ja chcialbym zwrocic uwage na cos innego, otoz na obiekt w 0:24 wlatujacy od lewego gornego rogu (biala kropka), [...]

zaden to helikopter, [...] jakies pomysly? bo jesli nie fake, to chyba UFO :roll:  albo CIA w swoich nowych zabawkach.. Dołączona grafika

Ty tak poważnie??? 
Po pierwsze jak zwykle mamy genialną wprost jakość nagrania... po drugie to są helikoptery...

to ty jestes nie powazny - helikoptery wlatujace wprost w klab gestego, duszacego dymu w ktorym znajdujac sie taki pilot NIC by nie widzial i tylko jeszcze sam by grzmotnal w budynek.. ty masz 5 lat? czy na glowe upadles? :o

Proponuje baczniej zwracać uwagę na słowa i tekst pisany. Ja nie twierdzę, że jesteś niepoważny... To po pierwsze, po drugie nie mam 5 lat - aż taki zdolny nie jestem, żeby w tym wieku pisać tak rozbudowane zdania i w końcu po trzecie na głowę też nie upadłem. 

Dla Twojej wiadomości: filmik który analizujesz:
1. JEST zmanipulowany jeśli chodzi o wycięty samolot 
2. JEST w jakości poniżej gratisu dodawanego do paczki zapałek (ironia)
3. Proponuje poczytać o kompresji i uproszczeniach kodeków, które są tego wynikiem 
4. Sam dokonałeś odkrycia że obiekty znikają się i pojawiają kawałek dalej - patrz punkt trzeci, więc nic nie wlatuje w dym, tylko przelatuje obok
5. Drugi obiekt (od ~40) nawet w tej rozdzielczości ma kształt helikoptera.
6. Znajdę Ci fragment w lepszej rozdzielczości i upomnę się o słowo przepraszam z Twojej strony.

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 14.03.2012 - 12:41

  • 10

#12

Kutasiewicz.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

a może ten samolot jak niegdyś przypadek Filadelfia uległ teleportacji z danego miejsca gdzie znika na filmiku w sam środek WTC, więc można się łatwo domyśleć, przeteleportowanie takiego dużego obiektu w tak ciasne miejsce może spowodować tylko jedno - wielki boom. Dziękuję za wyrozumiałość.
  • 0

#13

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

manitoris obiecałem to dam Ci pierwszą próbkę, wchodzisz tutaj:  
http://www.archive.o..._11_tv_archive 
wybierz sobie stację CBS i włącz archiuwm od godziny 8:31, przewiń do 29:50 i w lewym rogu ekranu masz ten swój prawdopodobnie drugi "obiekt", a od 30:47 masz przekaz ze swojego drugiego "obiektu" (tego, który się "teleportował") więc będę się upierał, że to helikoptery :) 

Oczywiście sprawdź sobie jeszcze korelacje czasową z filmikiem zamieszczonym przez "Braina". (pozycję obu "obiektów" na moim filmiku z ich pozycjami w pierwszym filmiku do czasu kiedy rozgrywa się akcja...- dlatego napisałem, że w 30 minucie widzimy drugi "obiekt"/helikopter, a nie pierwszy)

EDIT:
W relacji ze stacji BBC ta sama strona, trzeba włączyć od 27:00 minuty i po chwili w prawym górnym rogu zobaczymy śliczny biały helikopter, około 27:27 wylatuje za wieżowców z lewej strony. 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 14.03.2012 - 13:56

  • 1

#14

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

link nie dziala, a teraz nie mam czasu tam pogrzebac, wiec przeprosiny zaczekaja ;] o teleportacji to nie ja pisalem.. sa tu i bardziej odjechani uzytkownicy :P

Użytkownik manitoris edytował ten post 14.03.2012 - 13:43

  • 0

#15

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że minus fest się rozpoczną, Nawet nie można tematu wstawić -_-.

Brain błąd w założeniu: "nawet nie można tematu wstawiać.". 
Oczywiście, że można ale właśnie przez takie wstawianie wszystkiego jak leci, bez choćby minimalnego wysiłku, żeby to zweryfikować mamy taki, a nie inny wygląd dziennikarstwa i wiedzy społeczeństwa na różne tematy...




Edit up: manitoris z przeprosinami żartowałem, każdy ma prawo do pomyłek, ważne żeby je zauważać. Spokojnie czekam jak będziesz mieć czas obejrzeć. 


Użytkownik Ironmacko edytował ten post 14.03.2012 - 13:49

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych