Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec pewnego etapu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
119 odpowiedzi w tym temacie

#31

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Szkoda, szkoda :/ Forum na prawdę ciekawe i nie wymarłe jak większość tego typu. Chociaż od pewnego czasu zauważyłem, że to forum już nie jest do końca tak paranormalne a raczej naukowe. Widzieliście kiedyś by ktoś napisał że widział UFO a pod spodem ludzie wypytywali o szczegóły? Temat jest automatycznie minusowany wszyscy piszą że to chińskie lampiony i tak w kółko. Ktoś pisze że widział ducha to zamiast kazać bardziej opisać zjawisko i porównać z literaturą o duchach to szuka się tylko i wyłącznie argumentów przeciwko duchom. To forum już nie ma takiego klimatu paranormalnego, gdzie czytając kolejne artykuły połyka się palce, paznokcie i zęby i strachliwie patrzy w okno czy to czasem reptilianie po mnie nie przylecieili. Zamiast tego jest ciągła wojna bardzo małej ilości ludzi "paranormalnych" i całe oddziały niedowiarków i tzw. "sceptoli"

Użytkownik Niecodzienny edytował ten post 14.03.2012 - 23:03


#32

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

powodzenia ;) oby forum ostało takim jakie jest.

#33

jagon.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide najzwyczajniej w świecie musi uzbierac odpowiednie środki na dokonczenie budowu schronu pod ziemią;)

#34

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Oby nie zrobili z tego kolejnego "Niewiarygodne.pl"
Bo będzie lipa

#35

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki Eury za forum które przez te lata dało mi wiele wiedzy i miało duży wpływ na moją obecną postawę :) Powodzenia



#36

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam czasy gdy czytając artykuły na forum po nocach musiałem idąc do łazienki oglądać się za siebie. Ten klimat to było coś.

#37

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam czasy gdy czytając artykuły na forum po nocach musiałem idąc do łazienki oglądać się za siebie. Ten klimat to było coś.



Dokładnie :) Moja przygoda ze zjawiskami paranormalnymi zaczynała się tak samo. Dziękuję Eury. To forum sprawiło że zrozumiałem iż nie wszystko co widzimy musi być takie jak nam się wydaje. Że ludzie jeszcze wiele o świecie nie wiedzą. I że bycie 100% sceptykiem nie zawsze wychodzi na dobre. Mam nadzieję że forum nie kupi jakiś developer w celu wypromowania innych stron. Chciał bym aby Paranormalne pozostało takie jak jest teraz. Na zawsze. Chciał bym abym zawsze wieczorem mógł tu wejść poczytać creepypasty, pooglądać nowe zdjęcia, pośmiać sie z niektórych "CHistori o dÓHaH ktUre sOm prawdziwe". Mam nadzieję że tego nigdy na paranormalne.pl nie zabraknie.
I mam nadzieję że Eury będzie tu czasem zaglądał... :D Pozdrawiam, bo tyle ode mnie.

#38

poppe.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Moze jakies publiczne konkrety? DANE z google analytics przynajmniej i jakas cena wywolawcza?

#39

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze jakies publiczne konkrety? DANE z google analytics przynajmniej i jakas cena wywolawcza?


http://www.speedtest.pl/wycena i wpisz sobie adres ;)

Użytkownik umklajder edytował ten post 16.03.2012 - 18:34


#40

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wina sceptyków, popsuli klimat i tyle. Pamiętam na gościu jak przeglądałem, nie trzeba było się wypowiadać, a i tak się bałeś, tak jak ogladając Nie do wiary. Nie ma horroru po którym można by się podobnie bać. Nie wiem skąd te 9 tys. odwiedzin, bo uczucie jakby nikogo nie było :(

Jeszcze jeden problem to tematy o LD, niepotrzebnie zabranialiście tworzenia nowych, nie każdemu chce się szukać podobnych, nie zawsze pełnych wyjaśnień i takie są skutki.

#41

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Było już o tym w innych tematach, formuła forum się wyczerpała...niestety postęp nauki obala coraz więcej wierzeń. Prawie nic już nie zostało...

Też mam tą nostalgię do tych lat...tak 10 lat wstecz, jak w TV były jakieś programy o UFO, no i kultowe "Nie do wiary".

To nie chodzi o to, że sceptycy popsuli klimat. Chodzi o wiarę. Sceptyk aby przedstawia argumenty przeciw. Jeżeli te argumenty docierają do odbiorcy to wiara znika i klimat sam znika.

I co wtedy się dzieje ? Człowiek zauważa, że marnuje czas, lata życia lecą, nie ma żadnych dowodów na nic, a nam coraz bliżej do grobowej deski.

W tej chwili to tematy główne są polityczne, naukowe, coś tam też o religiach się gada, ludzie filozofują o świecie kosmosie. Tak czy siak nic tu paranormalnego.

Rok 2012 przeminie i...zacznie się 2013 itd...życie...

Tak czy siak dzięki Eury za forum :)

#42

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemka

podejrzewam ze Eury po dlugim czasie analizowania tematow paranormalnych doszedl do takich samych wnioskow jak swego czasu pioniezy badania UFO w Polsce

sam siedze i sledze tematyke UFO od lat 80 kiedy to wychodzili pierwsze egzemplarze NOL a potem UFO w Polsce
i od tego czasu minelo juz 30 lat a my UFO maniacy nic sie nie ruszylismy z wiedza dalej i mozna powiedziec ze wiedza na temat UFO stanela i jak nic nie wiedzielismy wtedy to tak jest dalej
to samo ze starymi miastami z okresu 12 tys lat ktore sa obecnie pod woda i sa odnajdywane nikt tego nie bierze pod uwage i dalej sie trabi ze wtedy byla epoka kamienia i czlowiek nie mogl tego zrobic

ktos od gornie wszystko poukladal i wszystko to to walka z wiatrakami

gdzie co jakis czas jakis wariat wyskoczy z informacjami o asteroidzie o komecie czy o wielkim statku krazacym na biegunie i wtedy robi sie wielka zadyma ile to juz tego bylo sporo i wszysko to okazalo sie poprostu sciema i wariactwem
mnie ostatnio dobilo wyczekiwanie na uderzenie ogona komety co niby miala walnac w ksiezyc lub w nas w pazdzierniku po tym temacie tez juz odpuscilem

nie wiem jak Eury ale mnie po 30 latach zaczelo to meczyc

pozdrawiam

#43

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem na tym forum zarejestrowany już od prawie 6 lat. Sporo czasu, szczególnie, że miałem niecałe 16, wiek kiedy ma się siano w głowie.
Wtedy byłem zapalonym kreacjonistą, wierzyłem w zjawiska nadprzyrodzone i energię psi. Tak właściwie to przez to forum zacząłem w to wierzyć, jak i przez to forum przestałem. Dziś mam prawie 22 lata na karku, a ludzie tworzący to forum mieli ogromny wpływ na mój obecny pogląd na sprawy paranauk. Szczególnie Lynx i Aquila, którzy skutecznie wybili mi kreacjonizm z głowy ;) (Tak skutecznie, że dziś studiuję biotechnologię i jestem szczerze oddanym propagatorem teorii ewolucji). Przez ładnych parę lat pełniłem tutaj funkcję moderatora i supermoderatora, jednak od dłuższego czasu tylko biernie tu zaglądam.

Eurycide, dzięki za stworzenie tej platformy, przez którą przewinęło się tylu niesamowitych użytkowników. (Jednego nawet udało mi się wskrzesić, ale o tym pamiętają pewnie tylko starzy wyjadacze ;) ). paranormalne.pl, nieważne w czyje ręce przejdzie, miało na mnie ogromny wpływ.



#44

poppe.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Moze jakies publiczne konkrety? DANE z google analytics przynajmniej i jakas cena wywolawcza?


http://www.speedtest.pl/wycena i wpisz sobie adres ;)



Buhaha chyba nie myslisz ze wezme pod uwage wycene jakiejs pseudo stronki, przeciez takie wycenarki to szmelc i klamstwo, poczytaj sobie opinie o takich stronach w internecie ;+

Użytkownik poppe edytował ten post 17.03.2012 - 18:47


#45

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie co wypisujecie. Forum jest coraz bardziej merytoryczne,posty przemyślane , użytkownicy maja większa wiedzę i są rozważniejsi a wy robicie z tego wadę? Przeciwnie to forum jest świetne i wcale nie jest martwe. Wskażcie mi jakieś inne które możne pochwalić się taka aktywnością przy jednoczesnej jakości. Bo akurat większość for i stron już zdołała upaść. A w dobie tego kryzysu ta akurat strona prosperuje świetnie. Wydaje mi się że za 10 lat znowu wyrośnie for i stron na pęczki. Puki co ludzie są tym znudzeni i leniwi intelektualnie.

Mam prośbę żeby dać przed zamknięciem strony czas ludzia na zarchiwizowanie na swoich dyskach zawartości forum.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 17.03.2012 - 19:16



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych